הודעות לשחקנים

שאלה דחופה ביותר לאדם הירש ! דחוף !

תגיד אדם אתה שיחקת בסרט " הפיתוי " ששודר בכבלים עם שרון אלכסנדר ? פליזז שתהיה פה תענה לי ממני באהבה שירן =)

../images/Emo23.gifלטלי אגמי!!../images/Emo23.gif

לטלי אגמי שלום רב!! אני יודעת שזהו אינו שמ..אבל..אהבתי.. טוב לא משנה!! בעייניי את יפה מאוד!!1! אבל..למה התפקיד שלך הופך אותך לכל כך רעה שכבר לא מאמינים למי שאת במציאות???!!!! בתודה על תשומת
עמית הכינוי:"ילדת ראש גדול" אודה לך עם תוכלי להענות להודעתי!!:)

RoniLiron

New member
ס=פ=י=ר...../images/Emo23.gif ואלמההה../images/Emo99.gif

ספיר - אני פשוט חולה עלייך..את שחקנית מושלמת ואת יפהפייה רצינית חחחחחח..=] מהרגע הראשון שראיתי אותך בראש גדול הבנתי איזה שחקנית מוכשרת את! הלוואי שנראה אותך בעוד מלא סדרות וטלנובלות ושתהיי |כוכב| מפורסמת - ואל תישכחי אותי=[ אוהבת אוווווווותך הכי שבעולללללם!
אלמה - את שחקנית פשוט מ=ד=ה=י=מ=ה...אני מתה עלייך, את שחקנית מדהימה ויפהפייה ואין עלייך...!
תמשיכי להיות מקסימה כמו שאת.
בהצלחה בהמשך לכל שחקני ראש גדול, אתם גדולים!

ayeltush1

New member
כולם מדהימים ומקסימים !!! אבל..חח

יהונתן הכי מ=ו=ש=ל=ם!!
והכי מתוקקקקקקקקקקקקקקק שבעולםםםם!!1 יהונתן בעלי היקר מואאאאאההה ענקי חולה עלייך חחחח פשוט מלךךךךךךךךךךךךךךךך !!!! באהבה אני=)

לשחקנים...

לכל השחקנים אני מתה להיות אחת מכם איך הגעתם לסידרה ???? טוב צרו איתי קשר באיסי 255739357

ריקררררררררררדווווווווווווווווו

סתומרת יונתן!!! הכי מושלם שישששששששששששששששש!!!!! מתה עלייך כפרותתתת מושלם שלייי..... :) אמן וייקחו אותך לעוד סדרות חוץ מ"ראש גדול" :)

גבי שובל

יש לי את המספר של רועי עם את רוצה את המספר תתדברי איתי בהסיקיו המספר:274071237 מקווה שנדבר יאלללה ביייי

למעלה