הודעות לשחקנים

מזל טוב!!

היי מידן, המון המון מזל טוב לבת מצווה שלך!! אני אשמח לענות לך ולדבר איתך בפרטי בשימחה!! (אני כמעט לא באייסי אז אני אוכל לדבר איתך בפרטי..) אוהבת, אלמה

כנסי שנייה מאמי

אממ יש מצב שאת תתני לי את האייסיקיו שלך למרות שאת לא משתמשת בו? תראי איזה יפה אני מבקשת.... ועם חיוךךך בקשה זה ממש חשוב לי תביני את בערך השחקנית הכי טובה בארץ והכי יפה אז בבקשה ואני מדברת מהלב לא כדי להתחנף או משהו

תראו..

אני מעדיפה לא לתת את האייסי שלי- זה במחשב (האיטי מאוד) של אמא שלי ואני אף פעם לא נכנסת.. פשוט חבל לי לתת אותו.. מצטערת.. :( אוהבת, אלמה

מאיה 13

New member
אלמוש מה קורה תעני לי

אהלן אלמה אני חולה עלייך והיית רוצה לקבל את האייסי שלך אילו שאת כמעט לא נכנסת פליז!!!!!!!! הנה שלי294729022 באהבה מאיה

יש לי כמה שאלות...

א. מי החברה הכי טובה שלך במציאות?..היא מסדרה?.. ב.בבצפר נותנים לך יחס שונה בגלל שאת מפורסמת.. ילדים מקנאים בך?... ג.שרואים אותך ברחוב מה ילדים עושים?.. תעני לי בבקשהה

אז ככה..

שלחתי לך מסר בפרטי.. בגלל זה היה לי מוזר שאמרת שלא עניתי לך בגלל שלא שלחת לי בפרטי, אני מבטיחה שכל מי שישלח לי בפרטי יקבל תשובה!... :) אוהבת, אלמה

בסידרה אני הכי אוהבת את אלמה בן זאב

אלמוש יש בך משהו בסידרה שדומה לי מאוד את חמודה מאוד וכו.............................. אז תישלחי לי תגובה חולה אליך אוהבת אותך מאוד מאוד טללל

../images/Emo23.gifטל../images/Emo14.gif

בבקשה אלמה בסידרה אני אוהבת את אלמה בן זאב ואת ספיר דרמון ומהבנים את כולם חחחח....אבל מהילדים

הילה 13

New member
גם אני

גם אני רוצה שתעני לי על השאלות האלה..אם אפשר בפרטי... חולה עליך..

SiM GirL

New member
../images/Emo26.gifכנסו, חשוב../images/Emo36.gif

טוב, כולם שמו
שליאת (Lilo the Sexit) הודתה שהיא התחזתה לרועי בצ'ט, נכון? אז זהו, שאני יודעת למה האמינו לה: כולם מודעים לכך שהשחקנים לא נכנסים לצ'ט בדר"כ, נכון? עכשיו-אם שחקן היה נכנס לפורום בפתאומיות, לומשנה באיזה צורה הוא כותב, אם יש לו שגיאות כתיב או שינוי בשם, כולנו האם שמחים, נכון? פשוט-חלק אחד מאונות המוח שלנו מסרב לקבל את העובדה שאותו ההתחזות לשחקן זאת התחזות אמיתית, בגלל שאנחנו רוצים שהשחקנים יכנסו לצ'וטט. מי שלא הבין-יכול לשאול ואני אסביר לו שוב בשמחה!

love

אלמה ואדם מתה עלייכם אתם הכי אתם הראשיים אדם אתה כוסון הלוואי עלי להיראות כמוך וכמו אלמה אלמה יאפצצה מתקתקת למה את כלכך יפה?!?! זה לא פייר אלמה ואדם תביאו לי ת'איסיקיו או המסנג'ר שלכם אני חייבת לדבר איתכם

love

אלמה ואדם מתה עלייכם אתם הכי אתם הראשיים אדם אתה כוסון הלוואי עלי להיראות כמוך וכמו אלמה אלמה יאפצצה מתקתקת למה את כלכך יפה?!?! זה לא פייר אלמה ואדם תביאו לי ת'איסיקיו או המסנג'ר שלכם אני חייבת לדבר איתכם
נ.ב החלום שלי זה להיפגש איתכם או לדבר איתכם הלוואי שהוא יתגשם!

בתוווש

New member
לאלמה...

חולה עליך...את שחקנית מ-צ-ו-י-נ-ת!!! ואת פשוט פ-צ-צ-ה!!! נ.ב: את עוד פה...???

נועלית1

New member
רועי אתה פשוט חתיך!!!!!!

טוב אז ככה רועיוש.... תקשיב... אני חושבת שאתה השחקן הכי טוב ב"ראש גדול " וגם הכי חתיך .. ואני ישאל אותך את השאלה האמיתית.... אתה רוצה להיות בעלי....!?!?!??! תחזיר לי תשובה מהר....... חתיך כוסון שלי ..... נועה+רועי=נשואים לנצח!!!!!!!!!

ayeltush1

New member
נועלית את אתחתנת עם רועי חח מזל טוב

אני התחתנתי אתמול עם יהונתן ה-מ-ו-ש-ל-ם באמת עשינו חתונה דרך המחשב חח עם אתם לא מאמינים תשאלו אותו חחחח (למרות שהוא לא ראה בנתיים שפרסמתי את זה בפרום חח )

נועלית1

New member
תגובה....

חחחחח... תודה מותק.... את מהמפרגנות .. יש פה בנות שהתחילו לקלל אותי.... חחחחחחחח הם פשוט מקנאות !!!!!

למעלה