שרשור
לגור

1dana1

New member
גור שלי !!! כנס ../images/Emo23.gif

אני מאחלת לך מכללל ה-
שיהיו לך חיים יפים ושתצליח בהכל !!!!!! תמשיך להיות כזה חמוד ורקדן וזמר מצויין !! נהניתי בהצגה שלך ואני מאחלת לך רק טוב מאמי !! תדע שתמיד אני אוהבת אותך וכולם פה אוהבים אותך!!! מקווים בשבילך להכי טוב !! לאב יוו מואהה
דנה

Aviad1987

New member
../images/Emo39.gif שרשור ../images/Emo49.gif לגור../images/Emo65.gif ../images/Emo13.gif

מזל טוב לגור מפורום ראש גדול (למרות שזה רק מחר
, אנשים פה להוטים
)

1dana1

New member
גור חמוד שלי כנס מאמי!! ../images/Emo49.gif ../images/Emo23.gif

אני מאחלת לך מכללל ה-
שיהיו לך חיים יפים ושתצליח בהכל !!!!!! תמשיך להיות כזה חמוד ורקדן וזמר מצויין !! נהניתי בהצגה שלך ואני מאחלת לך רק טוב מאמי !! תדע שתמיד אני אוהבת אותך וכולם פה אוהבים אותך!!! מקווים בשבילך להכי טוב !! לאב יוו מואהה
דנה

hadar161

New member
גוררר

למרות שכבר שלחתי לך לפרטי כי אני לא יהיה מחר אז שוב המון המון המון מזל טוב!!!

AvIv AV

New member
לגור../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo49.gif

מגל טוב
שתמשיח ליאות שחקן מוכשר שיה לך בהצלחה בחיים ושתחיה עד 120 ואפילו יותר
אין בתפוד עוגות אז היינה
במקום

Gc FaN

New member
גור מזל טופ מאמי!!!!../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

שיהיה לך תיומולדת הכי הכי שיש!!!! המוווווון מזל טוב!!! ושתמשיך להיות כזה מאמי..חיחיח...
מואההה

לגור ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

לגור מאמי שלי מזל טוב עד 120 שנה אפילו יותר מיזה אתה שחקן מעולההה אני פשוט מתה עליך שתמיך ליהות איך שאתה המון המון מזל טוב ושתחיהה באושר ועושר בהצלחה מכל הלבב ליהי ותחזיר תגובה לאב יוו נ.ב שלחתי לך איימיל תחזיר לי בחזרה יאללה ביוששש

../images/Emo77.gifלגור המתווק

המון המון המון המון מזללל טובבבב אני לא מכירה אותך אבל תמשיך לשחק מעולההה ולהיות חמודדד בהצלחה במאמהמיא באהבה מיקה

idodo cohen

New member
מזל טוב גור..!

אני מאחל לך להמשיך להצליח בחיים ולנצל כל דקה שבאה (אחרי הכול הזמן חולף). תעשה חיים במופע. אושר (בטח כבר יש לך) עושר (נראה לי שגם זה יש לך, ואם לא אז זה יגיע בקרוב) ושמור על כושר (מכון..?). למרות שכל השחקנים שמגיבים בפורום הם אחלה, נחמדים ומתייחסים, נדמה לי שאתה הכי אישי ("אחד מהחבר'ה") ומשקיע הכי הרבה זמן בלהיכנס הנה, אז תודה על זה! אההה ומזל"ט...! עד 120204350568.

idodo cohen

New member
אהה...

תיקון קטנטן- בגלל שאתה לא רוצה מעל 120 אז תעמיד פנים שיש נקודה בין ה-120 לשאר הספרות.

אורלוש 2

New member
גוריייייייי../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

איזה חמוד אתה גור!!!!! שיהיה לך הרבה מזל טוב והרבה בריאות!!!!!! שתמשיך להצליח בקרירה שלך!!!!!! ורק שתידע אתה ממש חתיךךךךךךךךךךךך!!!!!! אז עוד פעם מזל טובבבבבבבבבבבבב!!!!!!! חולה עליך!!!!!! זה לא סתם גור זה -----> גור מורד<-----

שרשור ברכות לגור{מחר יומולדת לגור!}

רשמו לו פה ברכות מחר יש לו מומולדתתתת! שלי: מזל"טטטט גור נשמתי אני חולה עליךךךךך יומולדת 15 אה?מזל"ט בונבוןןן!!!!! עד 134+ שנים!!!אני אוהבת אותך כל כך כלך כך אתה לא תאמין... מחר אני בהופעה של מאמה מיה ואני מה מתרגשתתת!!!! {כל שאר האיחולים בפרטי חחח......} מזל"ט מתוקקקקקק!!!!!!!

Gc FaN

New member
גור מאמוש!!!!מומולדת שמח!!!!

שיהיה לך תיומולדת הכי הכי שיש בעולם!!!! המון המון מזל טופ מאמי!!!! שיהיה לך המון כיף בחיים ושתישאר מותק כמו שאתה!!!! חולים עליך מאמיייי מואהההה happy birthdayyyyy

למעלה