שרשור
לגור

גם מזל''ט../images/Emo188.gifוגם...

וגם שיחקת היום ממש ממש אבל ממש ממש טוב זה היה פשוט מרגש גם הקטע של אתמול בסוף הפרק אתה שחקן מעולה!!!

גור מזל טובבבבב !../images/Emo65.gif../images/Emo25.gif../images/Emo39.gif

גורוש מ-ז-ל ט-ו-ב !! טוב נוו אתה בטח יודע את ההמשך...זה ברור לא ? חחחחחח תראה מה עשיתי לך => מוקדש בהמון אהבה למרות שזה לא נראה " מרשים " לעומת האחרים ( פשוט לי אין ממש ניסיון בזה...חיחיח ) מקווה שתאהב את זה ומתה עלייך גור אתה פשוט מקסים !

אההה גור מהסדרה החתיך הזה

מזל טוב לא הבנתי לאיזה גור הם מתכוונים חוץ מזה שאתה חתיך הורס שאת זה אתה בטח יודע אתה שחקן מעולה

גור המדהים שלי

גור אתה שחקן מדהים LOVE YOU אתה חתיך הורס ומדהים אותי אי סי קיו שלי:::292555524 דואר::: [email protected] מזל טוב מותק שלח לי מכתב פליז לה מזה חשוב לי אני מעריצה ענקית שלך המחשב שלי מלא תמונות שלך LOVE YOU

אתם כאלה מתוקים!!!

מחממים לי את הלב כאן מאחורי הקלעים... איזה כיף לי! איזו השקעה!!! אבל דבר אחד חבר'ה..... מספיק לי עד 120... כי 180 או 220 זה יותר מדי עינויים.... לא ככה? חחחחחחחחח נשיקות!

1dana1

New member
חחחחחחחח עינויים!!!! ../images/Emo6.gif../images/Emo99.gif../images/Emo6.gif

karinoose

New member
לגור ה100מם!!!!!

המון מזל טוב !! יש לך איי יס קיו או מסנג'ר??? שתחיה עד 1000 שנה ...(ואפילו יותר)

s0ng

New member
גורררררררר

גורר חיים שלי אני פשוט מתה עלייךך אתה כזה מתוקק בן כמה אתהה?? באיזה כיתה?? אתה גן ברמת גן לא???

dies

New member
מזל טובבבבבבבבבבבבב

שמעתי תיהיה בן 15..וואלה אי יותר גדולה ממך(חיחי...חחח) והאם זה נכון שאתה בכיתה ט'?! בן 15 בכיתה ט'?! האם זה יתכן (דה...גם אני בט' ואני בת 15..חח)

dies

New member
אה...שכחתי משו...

מזללללללללללללללללללללל טוב!!!!!!!!! וגם לאחי יש מחר יומולדת...חח...

למעלה