Train Kept a Talking

SaintJohn

New member
../images/Emo40.gif Train Kept a Talking ../images/Emo40.gif

כבכל מוצ"ש, גם הפעם - פותחים את השבוע עם דיון מעמיק וסוער. לאחרונה דיברנו על לא מעט שירים מ-Rocks, אז נעשה הפסקה קלה עם Draw the Line. אל דאגה, רוקס עוד ישוב במהרה. מה אתם חושבים על DTL (השיר, לא האלבום)? זה המקום לחפור. זו ההזדמנות שלכם לשתף במחשבות שלכם ודעתכם האישית על השיר, להגיב לאחרים ולקחת את הדיון לאיזה כיוון שתרצו. כמובן שלא חייבים להשתתף, אבל ריבוי דעות הוא מבורך. מי שלא בקטע של חפירות, יכול להגיב עם "אחלה שיר
", אבל מאוד ישמח אם יהיה כמה שיותר פירוט והרחבה, כי זה המקום המושלם לכתוב בו על השירים שאנחנו אוהבים.
אז שיהיו שבוע ודיון מוצלחים!

SaintJohn

New member
ראשון!

זה דווקא לא מהשירים האהובים עליי ביותר. המיקום שלו באירו-ליג (הגיע לרבע הגמר) לא ממש משקף את רמת ההעדפה שלי אליו כרגע. הוא עדיין מאוד אהוב עליי, חשוב לי לציין. זה אחד השירים הראשונים שהכרתי מה-Old Shit, כי הוא נמצא ב-Pandora's Toys, שהיה הדיסק הראשון שקניתי שהוא לא New Shit. אני חושב שעם השנים פשוט מיציתי אותו. בלייב הסיפור אחר לגמרי. הביצוע שלו בהופעה הוא מהטובים ביותר, גם בזכות האנרגיות של סטיבן, אבל בעיקר תודות לג'ו. הוא נותן שואו שלם בשיר הזה, סולו משובח, שוחה על הסלייד, ובשנים האחרונות הוא גם עושה את מה שאתם רואים בתמונה המצורפת להודעה הראשית: נשכב על התופים של ג'ואי, מרים את הגיטרה, ונותן לג'ואי "לנגן" עליה עם המקלות שלו. ויזואלית זה גאוני. כל הופעה תשודרג אוטומטית עם השיר הזה בסטליסט. גירסת הלייב של Rockin' the Joint היא גם תענוג, ובעלי הדואל-דיסק שביניכם יכולים גם לראות אותה במו עיניכם ולהתמוגג מאושר. זוהי ללא ספק גירסת הלייב הרשמית הטובה מבין שלוש הקיימות. הרבה אומרים שבתור שיר הפתיחה באלבום, זה גם השיא שלו. אולי הייתי מסכים עם זה בעבר, אבל כיום קשה לי לענות על זה בהחלטיות. והמילים? אני מזמן הרמתי ידיים. לא ממש הצלחתי למצוא הגיון במילות השיר, אבל אתם מוזמנים ללכת על זה. לי, בכל אופן, אף פעם לא ממש הפריע שאין הגיון. המוסיקה היא זו שעושה לי את זה.

Shani Tyler

New member
../images/Emo207.gif אם כבר שואלים על שירים ../images/Emo13.gif

לאחרונה שמעתי את הסינגל ההוא שסטיבן הוציא, feels so good רציתי לדעת מה אתם חושבים עליו... השיר עצמו מממש נחמד אבל סיבות ההוצאה שלו היו כמובן המיסחור... והצלחה של סטיבן באיידול והכל :) הוא תפס על זה טרמפ... מאוד הופתעתי, אגב, לראות שם את ניקול שרזינגר... הוא כאילו חשב שיותר יצליח לו אם היא תשתתף בקליפ? לא מובן לי.. אני אשמח לחוות דעת... ערב טוב

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifחבל לנצל"ש פה...

יש מספיק שרשורים לנצל"ש אליהם

SaintJohn

New member
לדעתי אין סיבה בכלל לנצל"ש

אפשר פשוט להרגיש חופשיים לפתוח הודעות חדשות. אם זה היה פורום עמוס בשרשורים, אז היה יותר מתבקש לנצל"ש דיונים שכבר מיצו את עצמם. אבל פה הפורום זועק להודעות חדשות, אז בקיצור לכו על זה

shlomitzi

New member
../images/Emo45.gif

תפתחו הודעות חדשות אנשים אל תתביישו! מקסימום אני אשרשר אותם, אבל לא נראה לי

shlomitzi

New member
כרגע דיי בסדר..

הקיץ זו לא תקופה טובה בשבילי בכללי אבל בזמן האחרון הייתי חולה וכשהבראתי יניר היה חולה וחוזר חלילה. כרגע אנחנו בקו הבריאות ומזל שכך כבר היה נמאס לי להיות חולה חחח מה אצלך? מלא זמן לא דיברנו.

SaintJohn

New member
אצלי סבבה../images/Emo57.gif

Workin like a dog for the bossman וחי מחמישי לחמישי
רק בריאות!

shlomitzi

New member
למה מה קורה בסופ"ש? ../images/Emo3.gif

ותודה! האמת שכל פעם שאני קוראת את התיאורים האלה שאמרת לי שאתה כותב אני חושבת אם אתה כתבת את זה

SaintJohn

New member
לאלא, חס וחלילה

לא רואה שום סיבה להתלונן, להיפך. השבוע שלי סבבה, פשוט חמישי זה יום טוב במיוחד שאני די מצפה לו. היי, הוא הגיע!!!

SaintJohn

New member
נופ

יש לנו כבר תכניות להערב, והאמת - כזה אירוע לא ממש יוציא אותנו במיוחד לנתניה, גם בלי תכניות. היו מקרים דומים במקומות קרובים יותר.
אבל אם אתם נוסעים, אז תהנו כמובן

shlomitzi

New member
האמת אני מוכנה לנסוע לכל מקום

רק לצאת קצת מהבית בלי יניר, ואם זה חינם אז ההורים שלי מתלהבים ומוכנים לשמור עליו ולהרדים אותו ברצון רב.
חוצמזה שאנחנו לא משלמים דלק ונוסעים בכביש 6 בלי לשלם (אוטו של העבודה) אז זה סבבה ולוקח פחות זמן מלנסוע לת"א אפילו חח אבל חבל שלא נתראה.

SaintJohn

New member
מגניב

אז זה נשמע מצויין בשבילכם, ואתם בטח תהנו.
מקווה שנתראה בהזדמנות קרובה אחרת, נגיד במפגש פורום או משהו כזה. הקודם היה מוצלח, צריך עוד אחד כזה!

adili6

New member
עונה ../images/Emo9.gif

האמת שאין לי הרבה מה לחפור עליו חוץ מלומר שהוא אחד השירים שאני יותר אוהבת את הפתיחה שלהם. יש גם קטע באמצע שיש שקט אבל הגיטרה מנגנת את ה"נושא" של השיר- שזה קטע שאני מאוד אוהבת בשיר הזה בפרט ובשירים בכללי! אחלה שיר בקיצור!! אה! ואחלה תמונה! ראיתי את הקטע הזה ביוטיוב!

למעלה