Train Kept a Talking

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifתמונה ענקית!

בשונה משאר השירים שהפינה עסקה בהם זה לא מה-שירים של אירוסמית'. הריפים והמלודיה מאוד נחמדים ומגניבים בהתחלה אבל זה נורא חוזר על עצמו בבית השלישי והחוסר בפזמון פשוט מורגש. קצת מייגע לקראת הסוף ואפילו הסי-פרט לא ממש מעניין. וואו יצא שאני ממש לא אוהבת את השיר, בואו נגיד שאם הוא היה עולה לי בשאפל, יכול להיות שהייתי מעבירה
.... אם ניתן ניקוד אז 2.5 מתוך 5.

SaintJohn

New member
לא הבנתי חצי ממה שכתבת../images/Emo3.gif

איזה חוסר יש בפזמון? מה זה סי-פרט? פרטי...

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifחחח סורי..

אני מתכוונת שאין כאן איזשהו פיזמון מובהק.. נשמע כאילו יש בית אחרי בית אחרי בית... המוזיקה נמשכת ולי זה נשמע קצת מייגע. הסי-פרט הכוונה לחלק בשיר שהוא טיפה שונה ממה אנחנו שומעים בכולו... הכוונה לחלק הזה: Checkmate Don't be late Take another pull That's right Impossible When you got to be yourself You're the boss The toss The dice The price Grab yourself a slice Nowhere to draw the line מקווה שיותר הבנת אותי. יצא מההודעה הקודמת שאני ממש שונאת את השיר, זה לא נכון. הוא פשוט לא מהכי אהובים עליי של אירוסמית', בניגוד לשאר השירים שדיסקסנו עליהם בפינה

adili6

New member
אתה זוכר אולי באיזו הופעה זה?

אני מחפשת ביוטיוב כבר שעה בשביל לשים את זה באירוטיוב (ככפרה על אתמול שלא הייתי בבית...)

SaintJohn

New member
במקרה אנחנו יודעים ../images/Emo3.gif

14/6/2007, מינכן. אני, תומר וענבל היינו שם ותומר צילם אותה
.

shlomitzi

New member
זה לא סוד ש...

אני לא מתה על השיר הזה. ועכשיו גם הבנתי למה, בעקבות מה שנועם כתב.. גם אני לא מבינה בכלל את המילים ולא מבינה על מה השיר. עכשיו, אולי בניגוד לחלק מהאנשים פה, למילים יש משמעות מאוד גדולה אצלי בשיר, אולי כי אני לא מנגנת ואני כן אוהבת מאוד לשיר, במיוחד את איירוסמית'.. המוזיקה לא רעה אבל זה אחד מהשירים המועטים של איירוסמית' שאני פשוט לא אוהבת ולא מתחברת אליהם...

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo45.gif

מסכימה עם כל מה שאמרת. במיוחד למשמעות של מילים. פעם מילים פחות היו משמעותיות בשבילי, אבל שיר שיש לו מילים עוצמתיות שמעבירות משהו לוקחות את השיר לכמה רמות למעלה. יש שירים למשל שאני לא יכולה לשמוע בגלל שאני ממש לא מתחברת למילים, למרות שהמנגינה יכולה להיות ממש טובה.

למעלה