איחוד חדש בעולם הGINDIS

• פותח הנושא GOTHL
  • פורסם בתאריך

xxx RAANAN xxx

New member
בהצלחה מלאכים !!! ../images/Emo50.gif

יופי אני שמח לראות אותכם גדלים ככה , סוף סוף תהיו לכבודכם ולא לכבוד הקהילה , קיבלתם את זה בזכות ולא בחובה , מגיע לכם הרבה יותר על התמיכה בקהילה , לכן מזל טוב ושרק תצליחו ... חיזקו ואימצו .. רענן.

godofgindis

New member
נו באמת

"מטרותיו העיקריות של האיחוד זה לספר את הצד שלנו "הישראלים" בסיפור ולהראות לעולם שכול הדעות הקדומות הם לא יותר ממיתוסים מופרכים." רציתם איחוד, להגנה וכוח, זה כבר זלזול באינטלגנציה הבולשיט הזה. ד"א במידה וברית ישראלית תתקוף את אחת מהבריתות האמריקאיות אתם תתקפו ישראלים?

godofgindis

New member
ו2 דברים ששכחתי

דבר ראשון בהצלחה ודבר שני מהלך מצוין של האמריקאים

shauli13

New member
מזל טוב ...

איזה כייף ליראות שיש כזה שיתוף פעולה בין עמים . זה ממש נחמד שהייה לכם בהצלחה וששתנהגו בחוכמה . . .

michael659

New member
מלכים

אני רוצה לראות אותכם כאיחוד הכי חזק במשחק ושתכנסו להיכל ותשלטו במאייה!

SmoKebuF

New member
הם יאנסו הרבה לפני זה

המהלך הזה גרר אחריהם הרבה שנאה ואויבים וכל מי שבירך צבוע אחושרמוטה ועוד צבוע במשחק רשת מה הולך איתו במציאות מי יודע מילה שיפרקו להם תצורה בקרוב . וכמו שמשהוא אמר באמת זלזול באינטלגנציה ... עלק לספר את הצד הישראלי בסיפור לכו לישון חיים בסרטים שזה איזה ועידה בנלאומית בנושא א"י בשנות המנדט הבריטי

michael659

New member
אחי הם עשו פי 100 יותר עבודה

ממה שכל הפורום הזה עשה בחיסול של אנטישמים, המעט שמגיע להם זה לתת להם את הכבוד לגדול בשקט ולהתפתח

SmoKebuF

New member
זה מה שמעצבן אנשים

הקטע שהם חשבו שהם יקבלו חסינות אחרי שהם מחסלים אנטישמים. ועוד הלכו והתחברו לאיחוד של USA. זהו צעד עויין נגד הקהילה הישראלית ותזכור מילה שלי הם לא יאריכו ימים. תמיד לפני מלחמה שומעים אותי פה, המנהג חייב להימשך :)

IDAN1815

New member
חחח

וכמה אפשר לחסל אנטישמים? אין לא נשארו מטרות. אין מטרה מעל 1M. אנחנו עשינו את שלנו ואת זה אפילו הקהילה אמרה . (בשרשור שפרסמנו כמה ימים לפני שנחתם האיחוד) חסלנו את KSA. חסלנו את Egypt. חסלנו את CHN הישנה. חסלנו את PTT. חסלנו את ARABIC.חסלנו את CHINA. חסלנו עוד המון בריתות אנטישמיות או סתם מציקות שעשו המון כאב ראש לישראלים במשחק. כמעט ולא היה אפשרי לפתוח מדינה ולהעלות אותה למעלה לפני שעשינו את כל זה. שמע אני בא לדבר איתך בנאדם אל בנאדם, אתה לא נראה לי טיפש. אבל אם אתה עדיין חושב ככה, אז מה אני אגיד לך, אתה לא יותר מסתם צר עין שמבלבל בשכל. לילה טוב לך...

SmoKebuF

New member
אתה ראית אותי אומר שלא חיסלתם אנטישמים?

עשיתם עבודת קודש על זה אני לא מעיר. אתם איחוד ישראלי טהור ושהלכתם לחתום על הסכם עם אמריקאים שמאוד שנואים (הברית USA כאילו לא אמריקאים אורגינל) משתמע לקהילה כולה (אפילו אם יש צבועים) כבגידה וזה מעורר שנאה ועצבים. אחי אני שמעתי בריתות מתכננות עליהם (USA) כבר ואתם פתאום באתם, זה הכניס באותם בריתות בעלי השפעה עצבים. רק אמרתי את דעתי גבר , עד היום צדקתי מראייה צדדית ומשום מה תמיד שאני מגיב פורצת המלחמה שאני רוצה. מי יתן וימשיך כך. לילה טוב

Mellow29

New member
USA מאוד שנואים ?

בלי לפגוע ואני גם לא ממש אובייקטיבי , אבל באופן כללי USA יותר אהודים מ-0aaa0 ו-IRONZ

נשארו הרבה מטרות

מה לעשות כולם נכנסו לבריתות ישראליות.. האנטישמים לצערנו לא סתם נעלמו להם

IDAN1815

New member
אבל למה ההאשמות האלה נדב?

כל הודעה שלך משמיצה את החומה... בתכלס אחי, מה כל השנאה הזאת? רק בגלל שהאיחוד שלך נלחם בהם? אני אישית מאוד אוהב את 0AAA0 ואת RRA. המטרות שלהם דומות לשלנו , אתה לא חושב שזה דבר יפה שב0AAA0 יש יהודים,ערבים,סינים,ברזילאים,אנשים כמעט מכל חור בעולם. וכל האנשים האלה משתפים פעולה ביחד. זה לא יפה לדעתך? עד היום לא נמצאה הוכחה לאנטישמים שהיו ב0AAA0 או בRRA. נראה לך באמת שיהודים ירשו לדבר כזה לקרות? לאנטישמים ששונאים את העם והגזע שלהם לשתף איתם פעולה? חוץ מזה, אתה שואל לאן נעלמו האנטישמים? זה לא סוד שרוב האנטישמים ממדינות ערב, תסתכל בסטטיסטיקות, נשארו כ-4000 שחקנים ממדינות ערב, לעומת כ-10,000 שחקנים (אם לא יותר) ממדינות ערב שהיו בעבר. שלא תבין אותי לא נכון, אני לא בעדם ולא בעדכם... סה"כ אמרתי את דעתי

michael659

New member
אני לא שמעתי שהם קיבלו חסינות מאף ברית

אני גם לא חושב שאף ברית תירצה עוד איחוד במלחמה איתה בכל מקרה אני לא חושב שיש לאף אחד אינטרס לתקוף אותם

למעלה