אירוח בפורום- יהודה מלול

מיטל 261

New member
יהודה שלום ותודה לך על תשומת ה../images/Emo23.gif

בני בן 7 חודשים ובביקור שגרתי לפני שבוע אצל האורטופד התגלה ע"י הרופא רפיון קל כללי ומכך הוא טוען שבגב התחתון בזמן ישיבה יש שקע בקו החיתול. הרופא אומר שזה בגלל שהוא לא יושב עדיין נכון (לא יושב מעצמו) ושזה יכול לעבור ואולי גם לא?????????????????? אני מאוד מאוד דואגת, הוא אמר שאם זה לא יעבור אז צריך פיזיוטרפיה. אני לא סומכת כל כך על הרופא הזה כי הוא היה אגרסיבי באופן שבו הוא ניסה להושיב ולהעמיד את הילד (ע"י משיכה מהידיים ולא מבית השחי) וכי הוא פסימיסט בגישתו. סליחה על העומס אבל אני לחוצה וזקוקה להרגעה??? תודה מראש

מיטל 261 שלום

ישיבה עצמאית מתרחשת בסביבות גיל 9 חודשים, לאחר שנעמד על שש. לא ציינת מה בנך עושה, האם מתהפך וזוחל? ייתכן שיש לבנך טונוס שרירים נמוך שבגללו יש רפיון קל כללי, אם זה לא מולד, סביר להניח שפעילות יומיומית של זחילה ובהמשך ישיבה ועמידה יאזנו את הטונוס בשרירים. אני מעריך שיש סיבה לביקור אצל האורטופד, לא אוכל לחוות דעה מדויקת יותר בלי שראיתי אותו. אני ממליץ לפנות לאיש מקצוע אחר לקבלת חוות דעת נוספת.

גלשני

New member
../images/Emo41.gifמדגישה את ההודעה שמעליי../images/Emo41.gif

נא לא להוסיף שאלות נוספות.

עוזה 12

New member
ערב טוב יהודה שאלה בקשר שכיבה על הב

הבטן התינוק שלי בן 3 חודשים בטיפת חלב אמרו לי להשכיבו על הבטן כהכנה לזחילה אך הוא ממש ממש לא אוהב את זה הוא צורח מבכי ולא מרים את ראשו האם יש עוד דרך לעזור לו להרים ראש וידיים נ,ב ניסיתי המון המון להשכיבו אך כל הזמן הוא בוכה ,

Kesem_

New member
אני לא יהודה, אבל....

הוא עוד קטן נורא, וקשה לו לשכב על הבטן גם אצלי בהתחלה הוא לא רצה להיות על הבטן וישר היה מתחיל לבכות הקפדתי לפחות פעם ביום להשכיב אותו על הבטן, אפילו ל- 2 דקות, עד שהיה מתחיל לבכות ואז הייתי הופכת אותו וכך לאט לאט הוא התרגל, היום הוא 90% מהזמן על הבטן (בן 8.5 חודשים) אז סבלנות.... כל יום דקה / 2 דקות / 3 דקות ובסוף הוא יתרגל

למעלה