"ארוח תושבים" והפעם - שנטיפי האחת

מגי 336

New member
../images/Emo41.gif"ארוח תושבים" והפעם - שנטיפי האחת ../images/Emo41.gif

אושרת לוי, מטפלת הוליסטית רב תחומית: נסיון 8 שנים, הילרית בכירה, מאסטרית ברייקי, מטפלת גם בפרחי באך, מתקשרת, מרפאה בעזרת תיפוף אינדיאני, פותחת בקלפי אלוה, אושו. ומנהלת קומונה טנא מסרים ב
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=442&smsMsg תעניק לגולשי פורום כפר סבא מסרים מתוקשרים, קלפי מסרים, והמלאך אוריאל . הארוח יחל מחר יום ד' 24/10 משעות הצהרים.
מבקשת להזכיר כי הארוח הוא חלק מפרוייקט "תושבים מתארחים" כל תושב כפר סבא בעל יכולת ורצון להעניק לגולשים מזמנו - בכל נושא וענין - באמצעות ייעוץ, מידע, ניהול דיון ועוד - מוזמן לפנות אלי דרך מערכת המסרים.

../images/Emo24.gif בהמון כיף שמחה ואהבה. מחר החל מהשעה

14:00 אתם מוזמנים לקבל יעוץ אישי , מסרים, תקשור, ומה שיגיע יגיע . כל טוב אושרת

מגי 336

New member
../images/Emo20.gif אפשר להתחיל לשרשר שאלות להודעה זו ../images/Emo20.gif

לקבלת מסרים מקלפי אלוה, ותקשור מהמלאך אוראיל, נא לציין שם ושם אמא, גיל, ומצב משפחתי. רק כאן ולא בתיבת המסרים. תודה ובהצלחה לשנטיפי האחת

../images/Emo113.gif20 חדשה בענין

בתקופה הקרובה צרי לעצמך, את המציאות החדשה, שאת מעונינת בה. האמיני בכל כוחך, יש בך פוטנציאל אדיר[ שהוא לא בשימוש. כל התקופה הקרובה, תגמר במהרה ברגע שמרקורי יסוג.... על דאגה. את 10 בברכה אושרת

newair

New member
שלום! אשמח למסר כללי (עבודה או/ו זוגיות)

רגינה בת 25.רווקה ולא במערכת יחסים כלשהי. שם האם: טטיאנה
תודה

../images/Emo113.gif newair

רגינה יקרה, על תדחי דברים למחר, מחוסר חשק להתמודד עמם. האמיני בעצמך ודעי שאת בדרך הנכונה. לגבי זוגיות כרגע את מרגישה קפאון, ומרגישה לבד. אך דעי שבעוד חצי שנה , מהלך חדש מתפתח בליבך, ואת תהיהי יותר מוכנה להכיר ולהכיל מישהו חדש לחייך. בהצלחה אושרת

פיבי9

New member
../images/Emo24.gif

אושרת יקרה, אבקש מסר לזוגיות
וגם להמשך כיוון הדרך כי עומדת אני בצומת דרכים ולא יודעת לאן לפנות... שם : חלי בת 35 רווקה שם אימי ג'ויָה רותי תודה מקרב לב

../images/Emo113.gif פיבי 9

אכן את יוצאת להרפתקאה חדשה, וגם את התשובה את תמצאי בתוכך ללא שום איש מקצוע אשר יכוון אותך. מסר לזוגיות? סמכי על עצמך, וגם על האחר, כשהוא מדבר הקשיבי ועל תכנסי לדבריו באמצע. כך נסי לפתח קשר שיש בו אמון משני הצדדים . שמרי על הגב שלך . בהצלחה אושרת

היי שנטיפי../images/Emo24.gif

אשמח לקבל מסר לגבי התחום הרוחני שלי בעיקר בכיוון של ריפוי וטיפול טליה בת ורדה בת 37 נ+3 תודה מראש ותודה למגי

../images/Emo113.gif קסמי אהבה

כעת זהו הזמן המתאים בשבילך, לפרוץ קדימה. יש לך ידי אור, מלאות באנרגיה מבורכת. דעי שזה קיים בך. הייתי ממליצה לך ללכת לקורס הילינג. בהצלחה אושרת

תודה../images/Emo24.gifאני מטפלת ע"י רייקי

למדתי רייקי 1+2 ...אולי זה הזמן ללמוד למאסטר ושוב תודה

usa45

New member
אושרת יקרה שלי אוהבת את המסרים שלך../images/Emo24.gif

מוניק בת אודט ז"ל גיל 21.10.60 =47
גרושה 19 שנה
כל מסר התקבל ממך בברכה ממילא 2 תחומי החיים העיקרים נמצאים באי בהירות אז מה שיצא אני אשמח לקבל להפנים וללמוד תודה רבה לך יקרה אוהבת מוניק
))

../images/Emo113.gif מוניק

מוניק יקרה, תחומי החיים שלך , תמיד יובילו אותך לעבר. מכיוון שהינך משחררת אותו ממך. סלחי לעצמך על מה שהיה , חבקי את הילדה הקטנה , סבתך שומרת עליך בלי הפסקה. דעי שאת אף פעם לא לבד, גם אם ברגעים נדמה שכן וכל עולמך נצבע בצבע שחור . שחררי את העבר צרי לעצמך את המציאות של עכשיו . קחי אחריות על חייך. את נפלאה. הצלחה אושרת

usa45

New member
אושרת יקרה כמה שאת צודקת !!!../images/Emo189.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

ואני מנסה לעשות זאת כל יום מחדש ושוב אחרי מספר שבועות או חודשיים מחזירים אותי שוב לשם לרוע ולאפלה... אבל אני יצליח לצאת מזה לשכוח ואולי גם לסלוח באיזה שהוא שלב בחיים תודה רבה לך נשמה על החיזוקים אין לך מושג כמה הם עוזרים ... ואני נעזרת בהם כל כך אוהבת אותך נשמה טובה מוניק

היי שנטיפי../images/Emo140.gif ותודה מראש../images/Emo13.gif

אשמח לקבל מסר..מה שצריך להגיע יגיע
דפנה בת שמחה 6.7.54 גרושה+4 תודה ובהצלחה

../images/Emo113.gif מצאתי את עצמי

הי לך יקרה, את מאוד חכמה, אך לא נוטה להאמין בכך. את מאוד מורידה מעצמך, מדוע ולמה ? את צריכה לחשוב כמלכה. לך יש ממלכה שלמה שצריכה, תמיכה, אהבה, ואת שם באמצע עומדת ולא מרפה. דעי שאת מסוגלת לייצר המון אהבה. הילד הגדול או אם אני טועה אז הבכור או הבכורה דורשים צומי מיוחד מאוד כעת. הקשיבי ופשוט תהיהי, שחררי את השליטה , וכך גם הבטן תפסיק לכאוב. שתי מים מומלץ בחום . בהצלחה אושרת

אושרת היקרה../images/Emo24.gif

תודה על המסר המרגש, מתחברת אליו מאד מאד ולוקחת לתשומת ליבי את המלצותיך ועצותיך. המסר מדוייק ומשקף אחד לאחד את שעובר עלי. שוב תודה ותבורכי על עזרתך

Super Chuly

New member
גם אני אשמח לשמוע משהו

כל דבר וכל מסר- לא משנה מה... שם: ליהי כהן שם אמא: זהבית כהן בת 19 רווקה, מן הסתם תודה ליהי :)

למעלה