"ארוח תושבים" והפעם - שנטיפי האחת

לינק הזה ב ../images/Emo113.gif

כעת את בדרך הנכונה להגשמת היעוד שלך , את צריכה לטפל באנשים , לדעת להקשיב, לסלוח, לקבל, וללמוד לחבק ! את מאוד חכמה ויודעת לתת מעצמך לאחר, כפי שהוא מקבל אותך איך שאת. יש לך בטחון עצמי, אך מה שקשור אליך אין לך .. צרי לעצמ ךאת הפינה הקטנה ודעי לטפס עליה. אושרת

אושרתוש המסר שלך כלכך מאלף וחכם אבל.......

איך אחותי איך אני אפילו לא קרובה ליעד

שנטיפי מקסימה../images/Emo140.gif

אם לא מאוחר... אשמח למסר - מה שעולה לך ענת בת בלה 10.11.72 רווקה המון תודה

יהלומי 72 ../images/Emo113.gif

הי יהלומי, ניראה כי הגלים הכועסים סביבך נרגעים קצת, וכי עלית על דרך המלך. בעבודה ניראה כי הכל בסדר, סומכים עליך ,מרוצים ממך מאוד, ויודעים שאת טובה במה שאת עושה. שמרי על בריאותך. אוהבת אושרת

אושרת יקרה ../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif

המון תודה על המסר המבורך אני מקווה שהימים הבאים יהיו רגועים בעבודה
ומקפידה על בריאותי (היה לי שוב פעם נפילה בריאותית....שלא נדע...
) מברכת אותך בסופשבוע נעים

אריאלה יקירה ויקרה ../images/Emo113.gif

הרשי לי לשמח אותך, כי את עולה תדר חדש, למען שחרור משהו ישן מתוך הנשמה שבך. את צריכה לשחרר חלק קטן מהעבר שהתעלמת ממנו לחלוטין. בהצלחה אושרת

אושרת הכי בעולם../images/Emo51.gif

אני מסמיקה, הימים האלו באמת קצת מוזרים כן, השחרור הזה חייב להסתיים. המון תודה אוהבת אריאלה

אביטל יקרה ../images/Emo24.gif../images/Emo113.gif

את אלופה, יודעת להקשיב, אוהבת לתת, יודעת לחבק, אוהבת לעזור, סומכים עליך במשפחה, אך אני מקבלת משהו שאולי לא תאהבי לקרוא, אני מקבלת את המחלה סרטן, בקרב בני משפחתך אולי היה, ונגמר, ואולי יהיה. שלא נדע מצרות. אביטל בנוסף אני מקבלת 2 ילדים אם אין עכשיו יהיו בעתיד, שמרו על הבריאות כל טוב וכל האהבה שבעולם @ אושרת

מגי 336

New member
תודה רבה לך אושרת ../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif

על נכונותך להתארח כאן, על המסרים הנפלאים ועל ההשקעה
תודה מכל הלב
את מקסימה !

שוב תקפני הלם לנוכח ה- gullibility (פתאיות?)

של תושבי כפר-סבא ממש לא יאמן. לא הראשונה בשרון, אלא הראשונה ב- gullibility

מסודות המקצוע: "איך זה עובד" (Howstuffworks).

Subjective Validation הוא תהליך בלתי מודע בו פתי "מצליח לזהות" "משמעויות אישיות" במלים, רמזים, או משפטים סתומים, או כלליים, אשר הופרחו בידי "מאבחן" "הצלחתו" של "מאבחן" נובעת מ"שתוף פעולה" בלתי מודע של הפתי, בצורה של Subjective Validation למרבה מזלם של "מאבחנים", פתאים הפונים ל"יעוץ" ול"אבחון" הם בדיוק הטיפוסים הלוקים ב- Subjective Validation זו אינה המצאה שלי, אלא תופעה מוכרת ומתועדת בפסיכולוגיה, אשר זוהתה והוגדרה ע"י החוקר Bertram R. Forer (וקרויה Forer effect על שמו) עוד קודם לכן, במאה ה-19, לפני שהוגדרה התופעה פורמלית, יושם עקרון זה בקרקס נודד מפורסם בארה"ב ע"י אדם שהתימר לנחש עבר הווה ועתיד, ושמו P. T. Barnum (ולכן יש שמכנים תופעה זו גם בשם Barnum effect) המפגש בין "מאבחן" לבין פתי יכול להיות "מוצלח" עוד יותר, אם הפתי יושב ממש לפני ה"מאבחן". במקרה כזה תחושת הפתי כי ה"מאבחן" קולע למטרה, מועצמת ע"י טכניקת "אבחון" הקרויה Cold Reading, ובה מזהה ה"מאבחן", על סמך תגובות הפתי ושפת גופו, באיזה כיוון להתמקד ולהמשיך, לאחר ההפרחה הראשונית של מלים, רמזים, או משפטים סתומים, או כלליים כפי שציינתי, הענין נלמד בקורסי פסיכולוגיה באוניברסיטאות, וגם אנשים חסרי כשרון טבעי יכולים לרכוש מיומנות מרשימה למדי בתחום זה לאחר אימון לא ארוך, לצורך פרנסה צדדית קלה ומכניסה אין מחסור בפתאים _____________________________________________________________

למעלה