"ארוח תושבים" והפעם - שנטיפי האחת

../images/Emo113.gif סוכריה מיוחדת

שלום לך אירית. עליך לסלוח לעברך, כי את עדין שם נמצאת. אספי את כל החלקים שלך משם, וחבקי את עצמך טובטוב כך שלא תעלבי בתוכך. את שואפת להגיע לשחרור מוחלט , אך קשה לך להסתכל בכאב. את צריכה לנוע קדימה מה שהיה מת מזמן. עכשיו הגיע הזמן לקלף את הקליפות ממה שנשאר, ולקבור אותם, כדי שאת תפרחי כמו פרח . דעי שהיעוד שלך טמון בך ואף אחד לא יכול לגלות לך אותו. אני רואה תאומים אולי הם קיימים כעת, או שיהיו בעתיד. הצלחה שמרי על הריאות שלך ועל מערכת העיכול. הצלחה

../images/Emo140.gif../images/Emo7.gif

הלוואי והייתי מוצאת את נוסחאת הקסם - איך להתקדם???? בכל פעם , שאני מתקדמת במעט... ההוא מהעבר דואג להתקשר ולהזכיר את קיומו... מקווה שבע"ה אמצא את המיועד לי בקרוב

קוקולה13

New member
שלום אשרת, אשמח לקבל ממך מסרים../images/Emo121.gif

בעיקר מסר מאמי, לגביי, לגבי המשפחה וכל מה שבא ברוך הבא. שמי: עינת מור ברק שם אמי: עדנה ברק גיל: 29 נשואה+2

קוקולה13 ../images/Emo113.gif

שלום לך עינת. את בחורה מאוד מיוחדת, יודעת להקשיב שצריך, נותנת עצה למי שרוצה. חברה אמיתית מלב אל לב, יודעת לתת ללא צורך בלקבל, אך דבר אחד קיים שמונע ממך להתקדם. את עדין תקועה בחוסר עשיה. יש לך רעיון נפלא ואת תמיד אומרת הנה זה בא, אך לבצע את הרעיון קשה לך, ואת נסוגה להתחלה. את צריכה להתאמן להוציא מן הכוח אל הפועל, להאמין בעצמך דבר ראשון , לאחר מכן האחר יאמין בך .. הצלחה אושרת

מגי 336

New member
גם אני אשמח למסר ../images/Emo24.gif

מגי בת דבורה בת 41 נשואה. מה שיגיע יתקבל בברכה

מגי יקרה ../images/Emo113.gif

עכשיו זה הזמן שלך , לצאת החוצא ולעסוק במה שאת אוהבת, ועושה לך טוב. דעי מהיקום שזה הזמן שלך עכשיו ! את יוצרת, פועלת, תומכת, מסודרת, אחראית, אוהבת, נותנת. הייתי שומרת קצת על הגב העליון, ועל הכתפים. קצת להפסיק לקחת צרות של אחרים על הגב שלך .כי יש לך מספיק . באהבה אושרת

suvsuv

New member
אשמח למסר אושרתי../images/Emo13.gif

שם: סיון שם האם: שרית גיל: 17 וחצי מצב משפחתי: רווקה אשמח למסר בעיקר בתחום הלימודים והאהבה

../images/Emo113.gif סיון האחראית

סיוון יקרה, גם אם לפעמים יש לך נפילה אנרגטית במחשבה, צרי לעצמך הפסקה קלה, ונשמי קלות. א ת מתקדמת נפלא, ואם זה קשה לך את יודעת שאת בדרך הבטוחה לקראת המטרה. לגבי לימודים הייתי הולכת על מס'ג , עיסוי, יש לך ידים נפלאות. הצלחה אושרת

suvsuv

New member
אושרתי המלכה../images/Emo13.gif

מיותר לציין ששוב קלעת בול
בתחום הלימודים התכוונתי האם ילך לי טוב בשנה האחרונה שלי ביב' בגלל כל השביתות. ובאמת חשבתי על מסג' חחחח

אשמח לקבל יעוץ

במידה ואת עדיין כאן [: שם:עומרי ושם אמא:אסתר תאריך לידה: 18.2.1991 ומצב משפחתי: רווק... צריך ייעוץ בעתיד הקרוב שתי מטרות ענקיות ניצבות לפני ואני כל כך חושש מהן ורוצה לעבור אותן. אצליח?

sharon30v

New member
שלום אושרת../images/Emo24.gif אשמח למסר../images/Emo27.gif

שרונה בת נינט, 29/10/71 גרושה+1, מה שמגיע. תודה אושרת, שרונה

היי אושרת המלאכית ../images/Emo24.gif

אשמח למסר בנושא זוגיות ועבודה .. יוסי בן לינדה 8.8.62 ג-2

למעלה