"ארוח תושבים" והפעם - שנטיפי האחת

osher1968

New member
../images/Emo20.gifתודה אושרת../images/Emo24.gif

שם: מירי חן בת: שושנה תאריך לידה: 5.4.68 (בת 39) גרושה + 2 ילדים אשמח לקבל מסר בנושא עבודה וכללי תודה רבה נשמתי

דנאל4

New member
אפשר גם פעם ראשונה../images/Emo51.gif

דני/דניאל בן לאורה 21/12/1961 גרוש פלוס1 זוגיות- נפרדתי לפניי 9 חודשים

מגי 336

New member
../images/Emo20.gifאושרת תמשיך במתן המסרים בשעות אחה"צ../images/Emo20.gif

תודה לך אושרת יקירה

דנאל שלום ../images/Emo113.gif

אתה זה שתמיד אומר את המילה האחרונה . אתה מומחה בלסבוב לעצמך את הסביבה שלך, בשבילך, מניפולציות מפה ועד להודעה חדשה. שאחר כך קשה לך בנשימה ובאוזנים . כי אתה סותם את האוזנים שלך אם אתה לא רוצה , לשמוע משהו שנשמע לך צורם . אולי אתה 10 במטבח, ואוהב לתת מעצמך לבחורה שלך, ואבא נהדר, ומאוד רגיש ,מתחת לכל העץ הקשוח עליך. אך דע כי הרגלים שלך הם אלו שאמורות להוביל אותך ליעודך. מחשבים זה מקצוע טוב בשבילך. שמור על בנך. הוא רוצה שמישהו יקשיב לו ויהיה שם בשבילו . אתה 10 בהצלחה

דנאל4

New member
תודה אושרת אני המום ממך אכן.....

אכן אני עוסק בשווק חלקים למחשבים ואני מת על הבן שלי אני המום איך ידעת שיש לי בן ולא כתבת בת תודה לך..

דנאל4

New member
תודה לך אושרת את מהממת הפתעת אותי לטובה

פעם ראשוהנ שאני מנסה מסר

../images/Emo113.gif מירי יקירה

שלום לך מירי, כעת ניראה כי את סובלת מאוד מגבך... מדוע את סוחבת את כל עולמך, על הכתפים הקטנות והצרות שלך ? לא חבל לך ? דעי כי הצרות של אחרים לא משרתים את המטרה שלך יותר, וחבל עליך. את יודעת לתת וצריכה ללמוד לקבל. מתאים לך עבודה עם קהל. הצלחה אושרת

אלינו2007

New member
שאלה לאושרת

אושרת שלום ! הייתי רוצה שתיבדקי לי זוגיות ,פרנסה, והריון אלינור20/06/1979 בת דינה בתודה מראש שהקדשת לזמנך לתשובתי יום ניפלא

אלינו2007

New member
שכחתי להוסיף פרטים

אני נשואה +2 בקשר להריון שכתבתי רציתי לדעת אם אני בהריון תודה רבה ולילה ניפלא אלינור

אלינו 2007../images/Emo24.gif

שלום אלינור, כן יהיה הריון, אני רואה ילד/ה אחד. את צריכה אבל לשמור על עצמך, לקראת סוף שנה הבאה. המון פחדים ,המון דאגות, המון היסוס, בעיה בלהגיע להחלטות אישיות, מבולבלת מאוד . קיבה מאוד עצבנית, את צריכה להרגע יקירה, ההריון לא יגיע אם את כל כך עצבנית כל הזמן . חוששת, מאשימה אחרים , לא סומכת על אנשים ... חישבי יקירה חישבי חיובי . והכל לא קורה סתם . אמא נהדרת את .. המשיכי כך

../images/Emo113.gif קטיה יקרה

לאן הלכה המחשבה שלך ? צריך להחזיר לך ברגים למקום כניראה.. את יוצרת לעצמך כאוס תמידי מסביבך, בלי ידיעתך אפילו.. את חיה על הקוצים, שבי על הטוסיק תנוחי קצת, לכי לטבע התמזגי איתו .. חבקי עץ תני לו לקחת ממך את כל השליליותשבך . בתור ילדה, א ת היית מאוד פגועה, ולא כל כך מקובלת בסביבה.... לכן היום את יוצרת לעצמך מעטפה נחמדה מאין פוקר פיס. קשה להגיע לליבך, ואם מצליחים לפתוח את האגוז, הוא בשניה בוכה. את צריכה לסלוח לעבר ולחיות בהווה בכוח ! בהצלחה אושרת

קטיהפלד

New member
תודה רבה אושרת חמודה

את מבריקה...כל הכבוד על האבחנות שלך. אקח כל מלה לתשומת ליבי

למעלה