אתם שואלים - גור עונה

תשובה לtoxic babe

נכון, השתתפתי שם, ולא, אני לא יודע לשרוק מהאף... רק להזיז אותו, השריקה הושתלה בעריכה... אני שומר על קשר עם כל מי שאני יכול! כי באמת כולם מקסימים ואני חולה עליהם, יש כאלה שבתדירות גבוהה יותר וכאלה שפחות.

../images/Emo23.gifלגורי המאמי

אהלן גור קודם כל רציתי להגיד שאתה שחקן נהדר ורציתי לשאול אותך האם יש לך כרגע חברה כי אני פנויה........
סתם סתם אבל באמת ישש לך חברה? ואיפה אתה לומד? באהבה מאיה לולי הפנולי שולטת בגברים

גור!

היי.. מה אני יכולה לשאול?כבר על רוב השאלות שרציתי ענית לי.. באמת שאין לי מה לשאול אבל רציתי לדעת שאתה חי..ש..אתה עוד נושם.. אז..אהמ..זה יהיה לכל הפורום(גור אתה תסלח לי?) שיהיה לכם שנה חדשה טובה,שתהנו היום בערב ולא לעשות שטויות! ו..שיהיה לכם כיף! גור במיוחד לך! אז גור,אוהבת אותך,תהנה בשנה החדשה שבאה אלינו, ו..תענה לי למסר,כנראה.. אוהבת!! טל..

1dana1

New member
../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif גורוש !! ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

רציתי להגיד לך שאני אוהבת אותך ואתה הכי חמוד בעולם!!!! אין לי ממש מה לשאול כי ענית לי כבר על הכל ..חחח.. אבל... נקריץ משו.. חחחח מה היית רוצה לשנות בדמות שלך בסדרה? ולאיזה דמות אתה הכי מתחבר ?

תשובה ל1dana1

תודה תודה תודה רבה! הדרך מחשבה של אורי זה "אני אהיה בסדר עם העולם אז העולם יהיה בסדר איתי" הוא שוכח שלפעמים צריך מחלק מהעולם יחס יותר מבסדר, והפחדנות שלו, זוכרים כמה זמן לקח למור לשכנע אותו לעזור לה עם הקריקטורות והעיתון? אבל בסה"כ זה מה שעושה את אורי לאורי! ואנחנו צריכים אחד כמוהו למרות הכל. אם הייתי יכול להחליף את הדמות שלי הייתי רוצה לנסות להיות ריקרדו, הוא עושה כל כך הרבה שטויות והוא מצחיק

1dana1

New member
אה.. יש למישהו מושג למה הוא לא נותן

לאף אחד את העיר שהוא גר בה?..

אני כותבת להורס הזה בפרטי אבל נשאל

גור???אתה פשוט מדהים אני חולה עליך ורציתי לשאול באיזה תאריך לידה נולדת???זה שאלה חשובה!!!

1dana1

New member
אני יודעת !! ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo99.gif

13/12/1989 !!!!

תשובה לשחר פלוס אדם הירש

תודה תודה...... *מסמיק*....... נולדתי ב13/12/1989 (מזל קשת)

תשובה ליופיטופיאחלהבחלה

תודה תודה תודה! (אוף משהו מכיר מילה נרדפת לתודה? זה כבר מתחיל להתמחזר...) אני בקשר טוב עם רובם! באמת! אני מדבר איתם כמעט על בסיס יומי באינטרנט, טלפון, SMSים וכאלה. אוהב את כולם!!!

לגור מורד!!!!!!

דבר 1: אני מאוד מעריכה אותך כשחקן (זה נשמע קיטשי לא? אבל אני לא מעריצה בטירוף שלך) וראיתי אותך במאמא-מיה היית מעולה!!! (זכיתי בכרטיסים בתחרות בניקולודיאון) דבר 2: זה שאלה- פעם קרה לך משהו מוזר (!) אם מעריצים? ו-3: איפה צולמה הסדרה ראש גדול (זה לא קשור כל כך אליך פשוט אני רוצה לדעת) ודבר 4 ואחרון אני מבטיחה: תכנס לאתר הזה, זה אתר יפה קוראים לו מנטה

תשובה ליעלוש החמודה

תודה נורא מחמיא לי... מקרה מוזר עם מעריצים? החתימה הראשונה שרצו ממני בביה"ס הייתה מילדה מבוגרת ממני בשנה שגרה קרוב אליי והיינו בגן ביחד, ידענו כל אחד על קיומו של השני אבל לא דיברנו הרבה, פתאום היא בכיתה שלי מבקשת חתימה ואומרת שהיא חולה עליי ושאני ארשום לה ברכת "תהיי בריאה!"... הסדרה צולמה באולפני רעננה. אני אנסה להיכנס מאוחר יותר!

לגור המאמיייייייייייייייי חולה עליך

יוווו איזה מאמי קראתי את ההודעות אתה פשוט מקסים!!! כולנו פה חולות עליך!!! אין אין אתה פשוט מקסים אבל כתבת בהודעה לפני שאתה מסמיק יש לי שאלה: מה בדרך כלל גורם לך *להסמיק* או לחייך או סתם להיות מאושר?

למעלה