אתם שואלים - רועי עונה

תשובה

תחביבים שלי מתבססים בעיקר על התחומים שאני אוהב: מוזיקה , תיאטרון ... כמובן שטלויזיה , חברים זה תמיד...בעיקר מוזיקה וכתיבה... מה החלום שלי?מממ...מממ...חחח...שתהיה עונה שנייה ...? חחח...אין לי מושג... חוץ ממשחק הייתי רוצה לנגן וליצור מוזיקה,אני אוהב את זה מאוד... תכונות בולטות אצלי,רגיש מדי,לחוץ מדי... אף אחד לא יודע עליי ש...אני יכול להיות קרצייה שחבל על זמן... משפט מחץ? מממ...מממ...ביי... חחח...

../images/Emo8.gifרועי ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

תאמין לי, לי לא היה איכפת אם היית מתקרצץ אליי... זה היה דווקא כיף
... בקשר לזה שאתה צימחוני : גם אני חשבתי על זה, על ה
ות (פרות) האלה שפעם מי יודע מה הם אכלו... ופעם הם עשו "מוווווו"... אבל מצד שני, אני נמשכת לזה ואני לא עוצרת את עצמי... אבל בכלל, אני אוכלת מעט מאוד סוגי בשר...ובכלל, אני אוכלת לא רק מעט סוגים, אלה גם לעיתים רחוקות... נגיד שאני בקניון, אני לוקחת צ'יפס וקולה... או עם בא לי, אז גלידה פיצוץ (רולזזזזזזזז
) מה המאכל האהוב עלייך
מה המאכל שבחיים לא היית נוגע בו
אבל ספציפי, לא נגיד "בשר"... מה המאכל המתוק הכי אהוב עלייך
מה המאכל המתוק שבחיים לא היית נוגע בו

אהה ועוד משהו...

נשבעת באמא שלי (לאלה שיחשבו שאני אומרת את זה רק בגללך), עד סוף החופש הגדול כתבתי שירים... באמת
ואני זוכרת טוב שכשבאה המפקחת לבצפר שלנו ביום השואה (שנה שעברה), היא ראתה שיר שכתבתי ליום השואה ולא האמינה שילדה בגילי רשמה את זה
זה אצלי בדם
אהה, ואני מזל דגים = רגישה... תאמין לי, גם אני לוקחת דברים ללב... אהה ומה זה אומר שאתה לחוץ מידי

shirel 1211

New member
לרועי...

חחח נחמד... ו"ביי" זה לא משפט מחץ... אם כבר, אז מילת מחץ...

אני כמעט רצחתי ת'טלוויזיה!../images/Emo20.gif

בקטע הזה כמעט הרגתי את אחותי
מי הוא שהוא מרביץ לך אה אה?????????. מושלם שלי זה פגע לך בפנים המושלמות!

../images/Emo14.gifלרועיקוש בעלי בעתיד!!!!!!../images/Emo23.gif

שאלות: 1. מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו בשבילך??? 2. מה הדבר שהכי מפחיד אותך??? 3. אם היית יכול לבחור לשחק דמות אחרת,במי היית בוחר ולמה??? 4. האם יש לך חבר נפש קרוב קרוב מיילדות????
חולה עליייך
אוהבת מאוד מאוד מאוד, מורנוש דניאלי

הוא ב-ע-ל-י תקלטו כבר!../images/Emo20.gif

נראה לי שמצאתי את האיי סי שלו...מה התאריך לידה שלך?

התאריך לידה שלי או שלו???????

חוצמזה אף אחד לא קבע שהוא בעלך ומותר לחלום לפעמים... זה לא עולה כסף!!!!!!
אוהבת, מורנוש דניאלי

למעלה