אתם שואלים - רועי עונה

אחחח הצחוק המושלם!../images/Emo20.gif

הוא מושלם גם בלי לשמוע אותו!!!!!!אני עליך! אחרי שכתבת לי ת'ברכה הדפסתי את זה והראתי לחברות שלי והןם קינאו בייייי קפצתי מאושר!

T i T i i

New member
רועיו'ש המאמו'ש!!!!

אני אוהבת אותך מאוד מאוד מאוד מאוד!!! יש לי כמה שאלות:
בן כמה אתה?
איפה אתה גר?
יש לך חברה? אוהבת מאוד רותם!!!

hilittt

New member
לרועי המוווווווווושלם ../images/Emo23.gif

לרועי אני מתה עליךך..!!! ואינה כמה שאלות...! 1.איך הגעת לשידרה? 2.איה דברים את עושה עוד חוץ מהסדרה? 3.תהיה עונה שניה? 4.מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו לך? ממני ב-
הילית...

הדרוש13

New member
לרועי המוושלם!

היי!!! זאת הדר, דיברתי איתך גם במרים.אם אתה זוכר!! ואני מתה עליך.אתה כזה מתוק., חמוד, מקסים!! וחתיךךךך ויש לי כמה שאלות:
איפה אתה גר?
האם מתיי שהוא יהיה מיפגש מעריצים איתך?? כי אני מתה שיהיה!!
אתה בן 14 נכון?
יש לך חברה?
מה תאריך הלידה שלך?
האם תמשיך להכינ לכאן גם אחריי שהסידרה תסתיים והאם נוכל להמשיך לדבר איתך??
יש לך איימל? (רק תגיד אם כן או לא..בלי פרטים נוספים אם אתה לא רוצה...:)
ודבר אחרון--->אתה פשוט מושלם!! מכל הבחינות!!
אוהבת, הדר~!

וואלה?? אהבת..? איזה כיף!!!!!!!!!!!

חשבתי שלא יצא משהו... תודה!!!!!!! אבל אהובי הניצחי זה יהונתן!!!!!!!!!!!!

לרועי

תגיד רועי........ מה אתה חושב על ההודעות בפורום????? כאילו אני מתכוונת על זה שילדים....(בדרך כלל ילדות) אורים שהם יתאבדו אם לא תענו להם..... ושאתם בכלל לא שמים עליינו ועל מה שאנחנו כותבים..... מה אתה חושב על זה..... אני חושבת שהם סתם מגזימים .........!!!!!!!!! וחוץ מזה אתה אחלה שחקן....!!!!!!!! וגם ממש ממש ממש ממש ממש כוסון!!!!!!!!!!!!!!!! love you.... רזי!!!!
תכנסו לאתר שלי על ראש גדול.... msssm.tipo.co.il

תשובה

תודה רבה לך... כבר דיברנו על הנושא הזה,צריך לקחת בכל במידה ולהבין שכל הקטע פה זה בשביל הכיף...אל תמותו מזה... לא ענינו ? נענה... תראו אותי,באיזו שעה אני עונה לכם ומתי נפתח השרשור...

irenaaa

New member
עוד שאלה קטנה לרועי החמוד!!!

האיי סי קיו שלך באמת לא עובד או שזה תירוץ עלוב שהמצאתה כדי שלא יציפו לך אותו מעריצים??????? כי שמתי לב שהתחברתה לכמה שניות ואז ישר יצאתה!!!!!!!!!

תבינו

אין לי איי סי בגלל כל המצב הזה,היום לא הייתי בבית אז לא יכול להיות שיש לך אותי...חחח

../images/Emo6.gifלרועי הכפרה תענה בבקשה!!

יש לך ICQ? אם כן אז תשלח לי ואם אתה לא רוצה שכולם ידעו תשלח לי מסר בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה!בבקשה! תענה -
-
dogi the mental fish

Beatrix Kidow

New member
לרועי. שאלה

כמה פרטים עלי ואז השאלה, חחחח.. קוראים לי אריאל רביד (אני בת ולא בן!!!
) אני בת 12 ומעריצה אח ורק את אומה ת'ורמן! המדהימה! המוכשרת! המהממת! עם גם אתה רוצה להיות מעריץ שלה אז תראה את הסרט להרוג את ביל... ועכשיו לשאלה! בת כמה אתה? יש לך חברה? (אני שוב חוזרת על זה: אני מעריצה ר-ק את אומה ת'ורמן!) אתה אוהב סרטים עם דם? (אני חולה על סרטים עם דם...
) ראית את הסרט להרוג את ביל? (סרטטטט ענננננננקקקקקק!) ראית את שר הטבעות? (סררטטטטט אדיררררר!) תענה לי בבקשה תשובות מלאות. ביי ביי

למעלה