אתם שואלים - רועי עונה

לרועי

הי ממצב? יש לי כמה שאלות... אה! רגע נזכרתי רק רציתי לומר לך משהוא לפני שאני אתחיל: אתה שחקן ענק!!!!!!!!!!!!!!! טוב אז נתחיל בשאלות: 1. זה נכון שלמדת שנה שעברה באליאנס?...כיתה ט'7...( אני חוקרת...חחחח) אני פשוט לומדת באליאנס עכשיו אז... אה נזכרתי וגם למדת בארזים... 2. איזו קבוצה אתה אוהד? ( אני,הפועל הפועל..) 3. יש לך בעל חיים? ( לי יש חתול ואח קטן... אם זה נחשב...) פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז פליז ( אתה צריך להתחשב בי אתה יודע כמה זמן לקח לי לכתוב את כול הפליז הזה למעלה?) תענה לי!!!!!!!!!

תשובה

תודה רבה לך... למדתי באליאנס אבל לא ב7...וזה היה בח'... אני לא אוהב שום קבוצה...אני די גרוע בספורט... אין לי אף בעל חיים ולא הייתי רוצה...חחח

רועי!;

וואלה! נכון הייתה ב-ח'3
!!!!! סורי... ויש לי שאלה ממממממממממשששששש חשובה: חברה שלי למדה איתך בארזים והיא אמרה לי שהתמודדת למועצה אז יש לי שאלה שממש מציקה לי(חחחחחחח) בסוף התקבלת למועצה? אה!!!!!!!!! איזה שיחרור!!!!!!!1 אתה יודע איזה קשה זה להחזיק את השאלה הפילוסופית הזו בבטן? פליז תענה לי ( הפעם כתבתי רק פליז 1)

רועי!!!!

וואלה כיתה ג' מה? אבל לא ענית לי לי... התקבלת בסוף למועצה? (סורי על ההצקה אבל אתה לא קולט איך השאלה הזו מציקה לי... חחחחח... אני מצחיקה...)

רועי!!!!

וואלה כיתה ג' מה? אבל לא ענית לי לי... התקבלת בסוף למועצה? (סורי על ההצקה אבל אתה לא קולט איך השאלה הזו מציקה לי... חחחחח... אני מצחיקה...)

ירדדי

New member
לרועי המתוקקק שליי!!!!!

אתה לומד בתלמה ילין.. אייך אתה מסתדר עם כל הלחץ שמה?? זה קשה בכלל?

כן זה קשה מאוד...

אני חוזר די מאוחר כל יום,יש הרבה דברים לעשות... אבל זה כיף וכשרוצים משהו אז הקושי כבר לא משנה...

לרועי!!! מתה עליך!

טוב אז דבר ראשון אני מעריצה אותך בטירוף ואני חושבת שאתה שחקן מדהים אתה אחד השחקנים הכי טובים בסט!!!! טוב אעכשיו יש לי כמה שאלות: 1.מה התוכניות שלך לעתיד??? 2.האם אתה מדזהה עם הדמות של איתי?? 3. מי החברים הכי טובים שלך מהסט? 4.איך הגעת לראש גדול בכלל??? טוב אז זהו מקווה שתענה לי!!! מתה עלייך!!!!!!! שרה....

blackangel12

New member
רועייייי תשענה שנייה דחוף!!!

תגיד שיחקת בפסטיגל 99 בשיר שקוראים לו "ביצה מקושקשת" בתור רן או משהו כזה?? כי אם כן זה ממש לא מזכיר את הקול שלך! נ.ב.: אני בת סמקקקקקקקקק תפסיקו לחשוב שאני בן!

toxic babe

New member
מניינים רועי?.....

שלחתי לך ממממ... 3 מסרים.. משו כזה ולא ענית לי. אז אם תוכל תבדוק אם קיבלת את המסרים האלה ממני, טוב?

שפיטל

New member
רועעיייייי../images/Emo23.gif

למה זאת היתה הצטנה הארונה שלך בסידרה?......... זה כל כך עצוב!!!!!.... מה ל נראה אותך יותר?....... אלב תמיך להכנס לפה נכון?!!?!?!?!......

שפיטל

New member
לרועי ../images/Emo25.gif

אתה תמשיך להכנס לפה גם אחרי שהסדרה תגמר?......

למעלה