אתם שואלים - רועי עונה

PiRu Te AmO

New member
נכון ש..

גם השתתפת בפיטר פן?? כאילו לא השתתפת רק בדיבוב.. דיבבת איזה מישהו שקוראים לו סטיילי או כזה? כי ראיתי שהיה כתוב..

irenaaa

New member
לרועי המתוק והחמוד!!!!!!!!

רועי המתוק יש לך אחים או אחיות???????? ועוד שאלה קצת מצחיקה אבל מעניינת!!!!!!! באיזה גיל הייתה הנשיקה הראשונה שלך???????? באהבה עצומה מאירנה!!!!!

irenaaa

New member
בקשר לאיי סי.........

סליחה !!!!!!! כנראה טעיתי ויש עוד מישהו ששמו רועי ויינברג!!! סורי אל תתעצבן......חחחחחחחחח........ דרך אגב אתה כזה יפה ומושלם שאני ממש לא מבינה למה אין לך חברה!!! זה בטח בגלל שהרבה עומדות בתור ואתה לא יודע במי לבחור!! חחחחחח...... באהבה עצומה מאירנה!!!!!!
love you for ever

shchr

New member
רועיקוש .....!

היי מה קורה דבר ראשון תאכל לי בהצלחה בבקשה ב31.1 בחינות לתלמה ילין דבר שניה אני ממש רוצה לדבר איתך בקשר לכמה נושאים ממש פרטים אז תכנס לי בבקשה לאי סי קיו 340711040

shchr

New member
חח תודה ...

למגמת תיאטרון ... ולמגמת קולנוע ....חחח יש לי 2 בחינות ...אם אני יתקבל ..יהיה טוב ....

shaharee7

New member
רועי מה המצב?

רועי מה המצב גבר? תגיד יש לך אי זי בנינו תגיד ??? שלך לי לדואר אלקטרוני בלא יראו!

רועי..

אתה גר בת"א נכון??ו.. תלמה ילין זה ב..גבעתיים.לא?? אז..אני שואלת..איך אתה מגיע כול יום לביה"ס??

irenaaa

New member
לרועי ההורס!!!!!

אתה רואה כמה תארים כבר נתתי לך ?!(רועי המתוק,ההורס,המושלם...) חחחחחח........ אבל מה לעשות שאתה באמת כזה!!!!!!!! טוב עכשיו לשאלות הנוספות שלי........... מה תאריך הלידה שלך? ומה המזל שלך? בשבילי אתה הילד המושלם!! באהבה מאירנה
!!!!!!!!!

בתוווש

New member
לרועי ../images/Emo36.gif

רועי...ממצב??! רציתי לשאול אם יש עוד סדרות שאתה משחק בהם...חוץ מראש גדול...סדרות שמשדרים או ישדרו בטלויזיה!!! ואם יש לך חברה??! נ.ב:אתה שחקן 1000000000000000...חולה עליך...

בתוווש

New member
לרועי...הכנתי לך-->../images/Emo77.gif

אוהבת אותך מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מואד...חולה עליך הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי שבעולםםםםםםםםםם... תגיב...

למעלה