בואו נעשה שרשור הכרות

Eynav Naharan

New member
../images/Emo41.gifבואו נעשה שרשור הכרות../images/Emo41.gif

מה דעתכם? חלק פה הבנתי מכירים אבל אני לא מכירה אף אחד...... אז טוב אני יתחיל עינב נהרן כרגע בשליחות בברזיל
בת 16.... אמ.. זהו...

Mr Ka

New member
תשפרי קצת את שאלון ההכרות

שם: גיל: מקום מגורים: כמה זמן מתאמן/ת: היכן מתאמן/ת: סוג מוזיקה מועדף באימון: כיצד הגעת לספינינג: האם את/ה מגדיר/ה את עצמך כמכור/ה לספינינג: אם התשובה לשאלה הקודמת היא כן - כמה פעמים בשבוע: מתי הכי אוהב/ת לעשות ספינינג (בוקר / צהריים / ערב): אחרי ספינינג יש לך חשק ל...: האם את/ה מדריך/ה: עכשיו זה יהיה יותר מעניין

Eynav Naharan

New member
חחח אוקי

אני לא טובה בדברים האלה הנה אני עונה שם:עינב גיל:16 מקום מגורים:כרגע בחור בברזיל כמה זמן מתאמן/ת:רק מתחילה בימים האלה היכן מתאמן/ת:אמ... פה.. סוג מוזיקה מועדף באימון:אין לי מושג כיצד הגעת לספינינג:דרך המועדון שאני נימצאת בו..

Gspin

New member
ספינינג בפורטוגזית!

Vai vai! non para!! mais rapido, mais forte....SIM SIM SIM ...OH BEBE!

Eynav Naharan

New member
חחחחחחחח הרגת אותי

vai vai vaiii! rapido rapido.... כן משהו כזה תסלח לי לא הבנתי הכל אתה יודע פורטוגזית!?!?

Mr Ka

New member
G שלנו יודע הכל...

כל שפה שרק תרצי, G שלנו יודע... אמהרית, רוסית, צ'רכסית, סינית, גרמנית, פולנית אפילו עברית הוא יודע

Infin1ty

New member
כי משעמם לי ואני הולך לישון ../images/Emo3.gif

שם: גיל: עוד שבועיים וחצי 18 מקום מגורים: בת-ים כמה זמן מתאמן/ת: מגיל 15 בערך היכן מתאמן/ת: התאמנתי בחיטובים בראשל"צ, כבר לא מתאמן ספינינג סוג מוזיקה מועדף באימון: כל דבר קצבי (האוס בדר"כ) כיצד הגעת לספינינג: רציתי לרדת במשקל, אז שיגעו אותי פעם אחת לנסות ספינינג ופשוט התמכרתי.. האם את/ה מגדיר/ה את עצמך כמכור/ה לספינינג: כבר לא מכור לספינינג, מכור לאופני כביש שזה יותר כיף
אם התשובה לשאלה הקודמת היא כן - כמה פעמים בשבוע: 9-10 מתי הכי אוהב/ת לעשות ספינינג (בוקר / צהריים / ערב): אימון בבוקר ואחרה"צ אחרי ספינינג יש לך חשק ל...: סוד
האם את/ה מדריך/ה: לא

Simbbam

New member
הנה אני ../images/Emo13.gif

שם: מתן כץ גיל: כמעט 17 מקום מגורים: רחובות כמה זמן מתאמן/ת: 4 שנים, 3 מתוכן בספינינג. היכן מתאמן/ת: INSHAPE רחובות סוג מוזיקה מועדף באימון: אתנית, תופים וכו'
כיצד הגעת לספינינג: ראיתי שיש כזה דבר במכון... אז ניסיתי. האם את/ה מגדיר/ה את עצמך כמכור/ה לספינינג: OH YES אם התשובה לשאלה הקודמת היא כן - כמה פעמים בשבוע: כמה שיותר. 3-4. מתי הכי אוהב/ת לעשות ספינינג (בוקר / צהריים / ערב): ערב, נשמע לי נוראי לעשות ספינינג בבוקר. אחרי ספינינג יש לך חשק ל...: לאכול, ולתרגילי בטן. האם את/ה מדריך/ה: לא..עדיין.

הכרות ../images/Emo13.gif

שם: גיל: מקום מגורים: כמה זמן מתאמן/ת:4 היכן מתאמן/ת:ביונד פיזיקל ר"ג סוג מוזיקה מועדף באימון:האוס דאנס וכל מה שעושה שמח. כיצד הגעת לספינינג:טעות בכתובת האם את/ה מגדיר/ה את עצמך כמכור/ה לספינינג:כן אם התשובה לשאלה הקודמת היא כן - כמה פעמים בשבוע:6 מתי הכי אוהב/ת לעשות ספינינג (בוקר / צהריים / ערב):יום שישי בצהריים אחרי ספינינג יש לך חשק ל...:XXX האם את/ה מדריך/ה:כן

אני אני אני...

שם: חליל גיל: 73 מקום מגורים: בקא אל גרביה כמה זמן מתאמן/ת: 72.5 שנה היכן מתאמן/ת: במתנ"ס האזורי של בקא בשכונת אבו סנינה סוג מוזיקה מועדף באימון: פריד אל אטראש (טראש) ואום כול תום (תום תום תום..) כיצד הגעת לספינינג: "בעם" ככה רכבתי אופניים לשוק של בקא ונהיה לי "באנצ'ר"... אז אחת מלעולה שעברה ברחוב אמרה לי... לך יא חליל לך למתנ"ס... שמה זה לא יקרה לך... אז הלכתי... האם את/ה מגדיר/ה את עצמך כמכור/ה לספינינג: לא יפה ככה לשאול שאלות כזה מול כל היהודים "בו"... אם התשובה לשאלה הקודמת היא כן - כמה פעמים בשבוע: עוד "בם"?... מתי הכי אוהב/ת לעשות ספינינג (בוקר / צהריים / ערב): אחרי החומוס של הבוקר ולפני המואזין של הערב אחרי ספינינג יש לך חשק ל...: עוד סבינינג... האם את/ה מדריך/ה: אני מדריכה
אלק

Gspin

New member
אום אל חרטא

ראינו מה קורה לצבע הבנים שלך כשאתה שומע קססת ערפיייית!

عودة رئ&#

عودة رئيس مجلس الوزراء فؤاد السنيورة مساء امس الى بيروت عاصفة سياسية جديدة عكست صراعا مثلث الاضلاع بين الرئاسات الثلاث رغم الحصاد الكبير الذي حققه لبنان في اجتماع المجموعة الدولية التأسيسية في نيويورك لدعم لبنان والتمهيد لعقد مؤتمر الدول المانحة في بيروت في الخريف المقبل. وتحدثت معلومات عن شبكة اتصالات ستجرى في الايام القليلة المقبلة لاطلاق "موجة ايضاحات" لكل ما جرى في نيويورك من جهة ولخلفية المواقف وردود الفعل والانتقادات التي صدرت في بيروت من جهة اخرى لاعادة احتواء هذه العاصفة. ولكن بدا مبكرا الجزم بما اذا كانت لقاءات ثنائية ستعقد بين الرؤساء قبل بلورة هذه الاتصالات.

Tami661

New member
מופרעים ברמות... הרגתם אותי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

גם אתה G הבנים שלך לא משהו כשמישהו מנתק לך ככה סתם את הבלאפון

Mr Ka

New member
רגע רגע רגע.... אני חייב להבין משהו

אתה לא הערבי ההוא שניהל את הקומונה

למעלה