בואו נעשה שרשור הכרות

Gspin

New member
תשובות

שם: G גיל: 25 ל- 26 כמה זמן: מגיל 18 היכן: חסוי..מספיק לי לראות אתכם כאן סוג מוזיקה: שרית חדד- האוסף כיצד הגעת לספינינג: עם אמא'שלי באוטו האם אתה מכור: א.מ.ל כמה פעמים בשבוע: א.מ.ל חשק ל: לישון מדריך: טוב, KA, מצטער להודיע לך, אבל הסקר שלך SUCKS. אני כמעט נרדם על המקלדת.

Tami661

New member
הנה... אני...

שם: תמי גיל: 24 (הסברתי כבר שהמקלדת שלי הופכת ספרות?
) מקום מגורים: גוש-דן (אפילו שהרוב כאן מכירים את הכתובת מתוך שינה) כמה זמן מתאמן/ת: אינטנסיבית... 7 שנים היכן מתאמן/ת: בועז ספינינג סנטר (זה הספיניניג) וליאת סטודיו (זה האירובי/ פילאטיס וכל היתר) סוג מוזיקה מועדף באימון: גיוון!!! הרבה גיוון וגם הרבה קלאב/ טראנס עדין כיצד הגעת לספינינג: התאמנתי בחדר כושר ושמעתי צרחות מהמקלט... האם את/ה מגדיר/ה את עצמך כמכור/ה לספינינג: חחחחח... נו? באמת? אני?
מכורה? אני אם כל המכורים לספינינג (וה...ממכרים
) אם התשובה לשאלה הקודמת היא כן - כמה פעמים בשבוע: מתי הכי אוהב/ת לעשות ספינינג (בוקר / צהריים / ערב): מתי לא? מבחינתי... כל שעה היא שעה לספינינג אלא שבפועל אני נוהגת לעשות אותו בערב, כל ערב... ופעמיים בשבוע - גם בבוקר. אחרי ספינינג יש לך חשק ל...: כל מה שלא חשבתי שיהיה לי חשק אליו ולכל מה שהיה לי חשק אליו גם קודם
האם את/ה מדריך/ה: לא... אבל יום אחד אני אהיה
(מההה??? אני רק בת 24... זוכרים
)

irashady

New member
אני

שם: אירה גיל: 17 מקום מגורים: מגדל העמק כמה זמן מתאמן/ת: 3 שנים וחודשיים... שנתיים מתוכם ספינינג היכן מתאמן/ת: בחדר כושר במגדל העמק סוג מוזיקה מועדף באימון: כל מה שמקפיץ... ועדיף שירים שאני מכירה כי אז זה הרבה יותר כיף כיצד הגעת לספינינג: זה נפתח במכון שהתאמנתי בו... והחלטתי לנסות... והתמכרתי האם את/ה מגדיר/ה את עצמך כמכור/ה לספינינג: עכשיו כבר לא ממש... אבל לפני שנה וחצי - מכורה בטירוף אם התשובה לשאלה הקודמת היא כן - כמה פעמים בשבוע: הייתי עושה 3 פעמים בשבוע מתי הכי אוהב/ת לעשות ספינינג (בוקר / צהריים / ערב): ערב אחרי ספינינג יש לך חשק ל...: להוציא אנרגיות... להמשיך להתאמן האם את/ה מדריך/ה: לא

irashady

New member
באמת??

התאמנת פעם במכון שביציאה ממגדל?? איפה גרת? עפולה?

Eynav Naharan

New member
חחח לא

קיבוץ גבת מכירה??.? אפשר ללכת ברגל.... אמ... לא התאמנתי בישראל מתחילה עכשיו פה...

Chatulim

New member
יוצאת לי מהמחשכים ובאה להגיד מזל"ט

לא ממש מספיקה לכתוב, אפילו כמעט לא לקרוא, אבל היי קטן ולהכיר את כולם ובעיקר זה שיש סוף סוף פורום לספורט הכי הכי שיש, זו סיבה מספיק טובה לצאת מהחורים... אז אני מיכל, מדריכת ספינינג (בעיקר) במועדון Pure בתל אביב. בת 25 ובעוונותי גם תואר שני יש לי (לא לגלות למתאמנים שלי..). מתאמנת באירובי בכלל כבר 4 שנים, בספינינג הרבה פחות אבל זו הייתה התאהבות אמיתית. אוהבת להשמיע הכל מהכל (סליחה, אבל שונאת (!!!) טראנסים). אני מלמדת היום 9 שעות בשבוע ונהנית מכל רגע, השיעור האהוב עלי הוא השיעור שלי בשבת בבוקר - שעה למכורים אמיתיים - שיעור עם אנרגיות מטורפות ואחלה אנשים. אחרי ספינינג בעיקר מתחשק לי לאכול קליק XL סגול עם קולה
מקווה שהפורום ישגשג ושיצא לי לבקר הרבה!!

למעלה