הודעה רשמית מברית WOW

meidanbeitar

New member
ל-WOW אין לי טיפת כבוד.

אלא לאנשים מסויימים שם, הם ברית שנועדה להשמדה, הם הברית שמסמכמת, שרבה, שעושה דווקא, ומגיע לה שתושמד. אני שונא אותם כמו לא יודע מה, ומצטער להגיד לך אורי אחי, אבל במקרה הזה אתה טועה. וחבל שלא באת, אתה כל הזמן אומר לי פעם הבאה, ויש לך מזל שעידן התותח הסיע אותי!!!
.

evil44

New member
מידן מי אלה מקריידי ???!??!?!

מי הם ביכלל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מקריידי לא יותר חזקה מי WOW ואם זה היה WOW נגד מקריידי WOW היו שוחטים אותכם אז שב בשקט

meidanbeitar

New member
נתנאל, אתה רוצה לריב שוב בגלל ברית.

שהתפרקה,???? ליאור היחס שלי אליו ירד לגמרה ואתה יודע למה אז אם בא לך לריב בוא נריב! שנית, WOW התפרקו ככה שאני לא יודע מי יותר חזק, אני יודע שמקגירידי נושמת. ודבר אחרון לא הייתה צריך להגיב כי ככה אנחנו נריב, ואתה יודע שאני עצבני, אז עדיף שלא נתחיל בזה בכלל תאמין לי. ואל תגיד לי שב בשקט, בחייאת ראבק.

evil44

New member
יאללה נימאס לי ממך כבר ילד קטן

אומרים לו כמה מילים על הברית שלו רוצה לריב מי רב איתך ביכלל אמרתי לך עובדות אתה לא רוצה להאמין אל תאמין אל תיתקרב אלי אל תבוא לדבר איתי אל תבקש סליחה כלום פשוט אל תדבר איתי יותר ודי כבר לשחק אותה גבר בפורום

meidanbeitar

New member
אמרת לי כמה דברים?@@!??!@

באת אמרת לי "שב בשקט" אחרי אתה ידוע בדיוק למה אני שונא את WOW, ואתה יודע שאני צודק, ועוד בא ועל זה אתה בא ומביא לי ביקורת, אם לא הייתה מדבר על זה הייתי שותק. אז חלאסססס לריבבבבב, ואני לא משחק אותה גבררר, אני אומר ת'אמת, ומה שאני חשוב על WOW, לא מגיב פה יותר, לא רוצה לריב איתך ויום טוב אחי.

ArielBiMBa

New member
מי אלה מקרייידי באמת??

וואלה לא מכיר אבל יש ברית אחרת,מקגריידי,והיא ברית פצצה יש בה תותחים אחד אחד. (יא אללה כמה שאני לא אנסה אנשים פשוט לא ילמדו איך כותבים את השם שלנו נכון חחחחחחחח,אייל פעם הבאה שאתה פותח ברית תלמד איך כותבים את השם של באנגלית!!)

eyal1990

New member
מידן, תספיק להגיב בשירשור הזה

תודה. ובהצלחה ל WOW בהמשך הדרך.

....

זאת לא ה-WOW שהייתה פעם זאת WOW חדשה שפותחת דף חדש בחייה אני מבקש שתפסיקו עם יחס מזלזל. אה כן והם לא חוסלו אז תפסיקו גם עם זה אל תגידו דברים שאתם לא יודעים. זאת WOW חדשה עם ליאור המנהל שאגב הוא אחלה גבר ויש לו כבוד.

gal51m

New member
בסוף ישאר מכן המחומש הזה

רק נקודה. אני זוכר את הימים שמנהלי WOW וRE אמרו שהם בחיים לא יפרדו ושהם ביחסים הכי טובים שיש =\ חבל חבל.. בהצלחה בהמשך...

avikoz

New member
אולי מאז שליאור הגיע היחסים הידרדרו

? בלי לפגוע בליאור כמובן.. פשוט אם יוסי היה אז היחסים היו ממשיכים כרגיל.. זו דעתי שלי בלבד!!

klod bokevski

New member
ממש עיצבנת אותי עכשיו כנסו כולכם

ליאור היה תמיד מנהל בWOW גם אם כל הגאוני םשבינכים לא ידעו את זה ליאור ויוסי היו מהמקימים של WOW ושני המנהלים וליאור לא "הגיע" בשום שלב אז תפסיקו עם השטויות האלה

Grizzz

New member
סטלן, איפה אתה חי?

ליאור היה ממקימי WOW.. ליאור (שהביא איתו את הברית שלו),יוסי, אני (שהבאנו אנשים מ SND וחברים נוספים) ודניאל (אני אישית מכליל את דניאל כי הוא נדמה לי זה שבחר את השם והיה מההתחלה)... היינו המקימים... ליאור פשוט לא עבד עם יחסי הציבור של הברית לכן לא שמעתם עליו ממש... ובקשר ל"אם יוסי היה נשאר היחסים היו ממשיכים כרגיל" אז גם לזה יש לי תגובה: 1.אתה טועה 2. אתה מאוד טועה 3. סתכל על סעיפים 1 ו 2. 4.יוסי לא "נעלם" הוא עדיין במשחק אבל ב"שושו"... 5.גם אם יוסי היה נשאר בגלוי היחסים לא היו ממשיכים כרגיל משום שלפי הסיבה שפורסמה אז הטענה שלהם היא לא לליאור אלה לכך שבגלל WOW הם צריכים "לפחד"... 6.אם אתה עדיין חושב שאני טועה תקרא את סעיפים 1 עד 5.. תודה..

חן בבלי

New member
ליאור כנס.

בהצלחה ל-WOW בהמשך... אני מקוה שאתה לא מתפרקים בכל זאת בהצלחה והמשך יום נעים לך ולכל WOW. :)

cohenman

New member
אני לא אגיב בנושא

אני כמובן לא קשור להחלטה אני מביא לגיל סמכות מלאה לבצע את מה שהוא חושב לנכון אני אהיה WOW תמיד :)

sharit00

New member
תזכרו מה אני אומר לכם

עוד חודש חודשים שהעניינים ירגעו אפילו פחות הולך להיות מחומש שוב והפעם חזק כפליים ! ועכשיו סיפור wow ... כידוע לכם יוסי וליאור מקימי wow אני אישית הגעתי לשם בין הראשונים ! .. בהתחלה היינו חלשים אבל לאט לאט נהיינו אמפריה!! נהיינו חזקים ולאט לאט יצרנו את ההסכם בין החזקים בין המשחק !! שזה המשולש כידוע לכם ראשון ררה ווואו ... המשנו להתפתח יצאנו למלחמות קטנות ניצחנוו וההצלחה של wow התחילה לעלות לנו יותר מידי לראש ואתם יודעים מה קורה ? התחילו להם המחתרות ..... מכאן זה המשיך לארמגדון שביום שחור אחד החליטו לתקוף את ארמגדון בגלל כמה התאבדויות שלהם ( חושבים שזה הם ) כמובן שכל המלחמות שהיו הם בגלל wow ! ואני לא מתבייש להגיד את זה כי אני עצמי ב-wow עד אחרי שגמרנו את ארמגדון והיה לנו ש"פ הגנתי התחילו ההתאבדויות ....וזה גרם להתחממות בין הגוש והמשולש ... כמובן הגוש פתחו ושני הצדדים ספגו אבדות קשות שחבל על הזמן ! אבל הגיע הזמן לעשות הסכם הגוש באו וביקשו שלום והסכמנו ..שני הצדדים כאמור ספגו אבדות .... אבל עכשיו יש את המחתרת נגד wow וככל הנראה re ו rra רוצים לצאת מחופשות על מנת להחיות מחדש את הבריתות מאשר להיות בחופשה לכן wow יצאה מההסכם !! אבל איך אומרים לכל דבר ישש סוף ולכל סוף יש תמיד התחלה !!

Grizzz

New member
צר לי להגיד לך אבל WOW לא היו חלשים

אף פעם... כמו שכבר ציינתי כשליאור, יוסי ואני הקמנו את WOW כבר על ההתחלה היה לנו כוח... אני בתור המדינה החזקה בברית שהייתה בדירוג 7 או 4 (4 היה השיא אבל נדמה לי שכשהקמנו את WOW הייית 7) וכמקום 4 (תלוי אםמחשבים או לא מחשיבים את אילו שהיו בחופשה) בתעשיה... וביחד עם שי-כרמלי שהיה מנהל המלחמה והיה מצויין וכמובן גם טל (סיילנט) ואיציק... לא זוכר איזה ברית זאת הייתה שז**נו אותם... ואני גם כ"מנהל קשרי חוץ" דאגתי להסכמי שלו עם הבריתות החזקות במשחק (MGH, THC, קשר עם afac שיוסי יצר ועוד כל מיני בריתות חזקות...)... גרמנו לכך ש WOW כבר מההתחלה הייתה חזקה והייתה פייבוריטית והיה ברור שברגע שיהיה מלחמה בין AFAC ו MGH אז WOW תעלה לשלטון.. ד"א בחודש הראשון נדמה לי היה לנו ממוצע של 2 השמדות ליום אם אני לא טועה... רק רציתי להגיד שהמשפט: "בהתחלה היינו חלשים אבל לאט לאט נהיינו אמפריה!! נהיינו חזקים ולאט לאט יצרנו את ההסכם בין החזקים בין המשחק !! שזה המשולש כידוע לכם ראשון ררה ווואו ..." עצבן אותי משום שהוא לא נכון.... בתודה Grizzz...

AssAssiNaTor

New member
כנירא ..

שזה הדבר הכי נכון שיכולתם לעשות.גם אני חושב שהברית WOW גרמה הרבה צרות לRE ולRRA(בלי לפגוע באף אחד).שיהיה לכולנו המשך משחק מהנה.

למעלה