הודעה רשמית מברית WOW

matamary

New member
RRA כבר בהיסטוריה.

RRA עשתה פעולות רבות שנרשמו בספרי ההיסטוריה ,אני מניח שזה מה שהתכוונת ואין לך כוונה לפגוע בחברי RRA,ברית RRA חיה קיימת נושמת :). אנשים היו עלולים להבין אותך אחרת אחי פעם הבאה נא לדייק.

LordWantkill

New member
RRA לא נטשו אותנו...

פשוט נאלצנו להתפרק מהמשולש...לא יותר מזה... לדעתי RRA וRE אחלה אנשים והם בסדר גמור אין לי שום דבר נגדם!=] אחלה חברים למלחמה
ולחיים כמובן! בהצלחה לכם ידידי נקרא לכם עכשיו........הקו? תחליטו על שם ושיהיה יפה=] ביינתים אני קורה לכם הקו...שם מאוד נחמד

RRAleader

New member
תראה רן ..

זה שWOW נתנו לנו בית חם זה יפה והחזרתי להם בכך שבכל מלחמה בחיים לא הפקרתי , גם במלחמה האחרונה נגד הגוש אתה יודע שפנו אלי ורצו שאני יפקיר ? אבל אמרתי שאם תוקפים את WOW אני לא מפקיר. לי הספיק אני רוצה לחיות בשקט לאחד ולבנות את הברית מחדש לאחר המלחמה . אני וRE עשינו תשיקולים שלנו והחלטנו מה יעזור לקידום הבריתות.

LordWantkill

New member
למי שחושב שהתפרקנו!

אז הנה חדשות בשבילכם
WOW בכלל לא התפרקה פשוט עזבנו את המחומש\משולש איך שתקראו לנו. לברית WOW יש עדיין הרבה מאוד כוח אבל לצערי יש גם לא מעט סיכסוכים שלדעתי הם טיפשיים מאוד. אני מקווה שהכל יפתר בקרוב אבל בכל מקרה אנחנו עדיין חזקים וקיימים ואנחנו לא צריכים שת"פ בשביל להיות חזקים כמו שאנחנו! ולכל מי שחושב שכל הסיכסוכים בגלל יוסי אז הוא טיפש, אני לא בא להעליב אף אחד אבל יוסי בנה ברית גדולה ויפה ועשה דברים מעולים וליאור פעל איתו בכל דבר. בברכת לילה טוב, אדיר.

כמה שטויות אתם מדברים.. כמה?

איפה כל אלה שתמיד מפרסמים הודעות מהפורום שלנו? אתם יודעים למה WOW נהיו חלשים? כי המשחק נהייה משעמם.. ב-WOW יש מלאאאאא אנשים תותחים שגם אם השמידו אותם ידעו מהר לחזור לשגרה (ביננו למי אין מדינות כפולות?) פשוט היה דיון בפורום שהאוייבים שלנו לא דאגו לפרסם והרבה אנשים פשוט פרשו.. לא בגלל שהשמידו אותם בגלל שהמשחק ממש נהייה משעמם.. גם אותי השמידו.. וקיבלתי מדינה יותר חזקה ממה שהיה לי ועוד משחקן של הפי שף (חבר טוב
) אבל פרשתי בגלל המשחק.. לא בגלל שהשמידו אותי.. וככה מרבית שחקני WOW התותחים אז לכל המשמיצים למיניהם.. כל עוד עוררנו בכם פחד שהיינו חזקים.. פה עשינו את שלנו. המשך משחק נעים.

ומי יודע..

אולי יום אחד נחזור.. ואצלנו בברית כולם ביחסים ממש טובים אז בכמה שיחות וכולם חוזרים בינתיים המדינה שלי (8 טרליון עם 4 אלף+ מפעלים) תישאר לה בחופשה עד שנחליט לחזור.. אם נחזור

LordWantkill

New member
שייקה אוהב אותך אחי! השחקן הכי

תותח במשחק הזה
עם המדינה הייתה לו השמיד 97 מדינות בהשמדות של פרפקט...פשוט מלך! ותאמינו לי שאנשים כמוהו זה גאווה לברית WOW

יד דבר כזה בכלל WOW? ? ? ?

ראשון - אני מבין ררא - אני מבין WOW ? מישהו שמע עלייה? תתחברו עם ברית האפסים אולי תקימו ברית של 6 איזה גג

psybasiri

New member
שי וליאור להיכנס בקשה

ליאור לא ציפיתי ממך לתגובה כזאת למען המחומש... אתה עושה טעות וכולם עושים טעות... עם כל הכבוד שאני כבר לא חלק מWOW ולא מהחומש אבל אני עדיין יודע מה טוב לברית שלך ומה לא.. בקשר לשי שי אתה יודע טוב מאוד איך לתפוס אותי תנסה את זה אני צריך אותך.. שנה טובה וצום קל.. וכרגיל אנשים יגיבו לתגובה שלי ב... נו צא מהחופשה וזיוני שכל אז אני יענה מראש... אני לא יצא מהחופשה עד שהמטרה שלי תושג אוהב את כולם שנה טובה בברכה , שניר

LordWantkill

New member
בסירי? מתי עברה שנה?

ולמה אני כבר לא מרגיש את קיומך? ורק דבר אחד, מבלי להעליב כדי שתוציא את המדינה בקרוב אם אתה לא רוצה מדינה חלודה כמו של....
היא כבר מלא זמן בחופשה...

NSW

New member
מאחל לWOW הצלחה בדרכם החדשה

ובהצלחה בשיקום.

pleasecontactme

New member
תודה לWOW

ליאור , אל תקשיב לכל המתרעמים למיניהם , אתה בנית ברית לתפארת... תמשיך לנהל אותה בגאון מהלופט הענקית שלך בניו יורק עלה והצלח , ותתחבר כבר למסנגר ניר

למעלה