הודעות לשחקנים
רק לכאן

לרועי

בן כמה אתה? מאיפה? רק רציתי שתדע שאתה שחקן מוכשר מאוד ואני מתה עלייך ועל השמות שלך האיסי שלי זה 309077967 ואם יש לך אני ישמח מממממאווווד אם תוסיף אותי לוב יו, שלומית

Danielushhhh

New member
אלמה../images/Emo26.gif

את במקרה היית בזמן הקרוב בחופשת סקי? כי חברה שלי אמרה שהיית איתה במטוס אבל לא נראה לי

שיר1990

New member
ליונתן שינברג

יוצא לך להפגש עם אחד מהשחקנים מדי פעם? יכול להיות שתהיה עונה שניה לראש גדול?

aalloonns

New member
זה יונתן.. אני אצל דודים שלי..

אני מזל סרטן... וכן יוצא לי.. לא מזמן נפגשנו כמה מהשחקנים בסינמה סיטי.. והשבוע היתי אמור לישוטן אצל אדם.. אבל אני אצל בני דודים שלי בכרמיאל.. כי דודה שלי טסה בעוד שבוע לניו יורק לשנה בערך... אז באנו כל המשפחה להפרד ממנה..

שיר1990

New member
ליונתן שינברג

איזה מזל אתה?? יש מישהו מהשחקנים שאתה יודע שהוא תאומים? בבקשה תענה..

lkolkr

New member
לכל השחקנים!!!

אין לי מה לשאול אני רוצה להגיד לכם שאתם הכי מוכשרים והכי מדהימים שיש!!!!!!!!

../images/Emo184.gifזה מה שאני צריך../images/Emo184.gif

ספיר את יפה חמודה ואני רוצה להכיר אותך יש לי את הטלפון שלך תישלחי לי הודאה ל[email protected] עם את מסכימה להכיר אותי

Mey m

New member
אדם

לא האמנתי שזה ייקרה לי... אני יושבת כל יום שישי בצהריים (זמן שנת הצהריים שלי עד לא מזמן) מרותקת לטלויזיה, ערוץ יסבבה, "ראש גדול", מרותקת, מנותקת. והכל רק בגלל שחקן אחד, נער, בנאדם.. שמקסים אותי מחדש בכל דקה ודקה שאני צופה בסדרה. אני לא ארחיב יותר מזה, אני רק אספר, שאני, הבנאדם האחרון שחשבתי שייקרה לו דבר שכזה, חולמת על אדם בלילות, מדמיינת אותו לידי, כל הזמן, רק רוצה אותו קרוב אליי. (כמובן בהסתמך על הראיונות שנערכו איתו, לא על פי האופי של הדמות בסדרה) אני בספק אם תראה את ההודעה הזאת. אבל משהו בתוכי בכל זאת אומר לי לשלוח אותה. בכל מקרה, השם שלי, מיירן, מזל בתולה, חיפאית בת 15. אתה מוזמן ליצור קשר במייל שנמצא בכרטיס שלי. (אני אשמח מאוד אם מישהו יוכל לספר לו על ההודעה הזאת אם הוא לא ייכנס לכאן בזמן הקרוב. תודה :) ). המון אור ואהבה, מיי.

לגור...

נכנסתי לכרטיס ביקור באתר שלך ועכשיו אני מתחיל להזכר בכל התוכניות שדיבבת..... וואלה שנזכרתי גם בסוקומי....

avi2003

New member
לאלמה החמודה ../images/Emo66.gif../images/Emo24.gif

היי אלמה מה שלומך הכל טוב אצלי הכל אחלה אני חולה על הסידרה ראש גדול זאת סידרה מדהימה אני כל כך מתה על הסידרה אבל את כל כך משחקת מצויין אני כל נהנת לראות אותך משחקת עם כל השחקנים האחרים מואד כייף לי אז אני אשמח עם תעני לי על הודעה שלי אוהבת שירן סגיב

avi2003

New member
../images/Emo7.gifלאלמה

היי אלמה מדברת שירן אני רוצה שתירשמי משהו כי את לא עונה לי להודעות שאני רושמת לך את בכלל לא מתיחסת להודעות שלי מתי שתוכלי להיכנס לאתר של הסידרה שאת משחקת בה תיכנסי לפורום ותירשמי לי הודעה יאללללללללללללה בה ביייייייייייייייייייייייייייייי אוהבת שירן סגיב

rebeldema13

New member
לאלמה היפה

אני חולה עלייך בעצם אני חולה על כל ראש גדול אין יום שאני ואח שלי מפסידים את הסידרה אח שלי בן 8 ואני בת 13 ויש לי בעיות וקיויתי שתעזרי לי לפתור אותם אה וכן אני חדשה כאן ואם תירצי איי פעם לדבר אז קחי את האייסי שלי 294729022

למעלה