הודעות לשחקנים
רק לכאן

linor171

New member
לאלמה בן זאב

יש לך אייסיקיו ואם כן את יכולה להגיד לי מה המספר?

ליונתן שיינברג בבקשה תענה

יש לי כמה שאלות בשבילך? יש לך אי סי קיו או מסנגר? אם כן אז סבבה תתן אותם איזה עיר אתה גר? אני פשוט חייבת לדעת!!! אתה יודע.........סקרנות אהה וממש ממש כיף לשרון (איריס) לה יש אותך.... מקווה שתענה על כל השאלות כי אני יודעת שקשה לכם לענות כל יום אבל בבקשה תנסה לענות לי

אבי14111

New member
הודעה לאדם הירששש

אדםם.. שאלהה לי אלייךךך אבל קודם כלללל רק להגיד לך שובב.. שאני חולה עלייך ושאתה שחקןןן מדהים ואתה משחק את תומר פשוט מ=ע=ו=ל=ה!!! ועכשיו נעבור לשאלה!! באירוח שהיית אמרת את תאריך יום הולדת שלך...ולא ממש הבנתי אותו.. אתה יכול להגיד לי אותו בבקשה?!..כדי שאני אדעע מתי להגיד לך מזל טוב!! חחחחח:) באהבה.. אביגיל

ayeltush1

New member
שאלה ליהונתן המושלם!!!!!../images/Emo25.gif

יהונתן מאיפה אתהה?.....

SexXxMan

New member
ל-ש-ח-ק-נ-י-ם..../images/Emo70.gif

שלוםםם.., יש פה איזה שחקן מחובר.. אני מת לדבר איתכם... אני חולה על הסדרה הזאת ומת שתהיה עונה שנייה.. אני לא יודע מה אני יעשה בלי הסדרה הזאתת... תענו בבקשההה....

ספיר דרמון--> תעשי לי ילד!!!!!!!!!!

כמה נחמד... שאני פוגשת את ספיר כל יום בבצפר... ואתם... פשוט לא!!! :) ספירוש.. מוכשרת שלי אוהבת אותךךךךךךךךך נ.ב- זאת דללה :)

רועי ויינברג אהבת חיי

רועי אני חולה עלייך ורק שתדע שאתה הילד הכי חמוד והכי מושלם שראיתי בחיים שלי.

mohana1

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo23.gifהודעה לכל השחקנים../images/Emo23.gif

הי לכולם, רק רציתי להגיד לכם שאתם שחקנים מעולים שעושים אחלה סדרה, מעניינת, מרגשת, מצחיקה, חמודה ובקיצור שכייף לצפות בה. מעריצה במיוחד את אלמה, יהונתן ורועי ! תמשיכו כך !
אוהבת אתכם מאוד, מירי אוחנה מהר-אדר.

mohana1

New member
שרון, יהונתן ורועי -אתם אחלה !!!

רק רציתי להגיד לכם שאני קוראת את כל התכתובות ונהנית לראות איך אתם השחקנים מגיבים ועונים, כל הכבוד לכם, זאת הרגשה נפלאה לצופים ולמעריצים שלכם ! תודה ותמשיכו כך. מירי אוחנה.

mohana1

New member
בקשה להגשים חלום ../images/Emo142.gif

הרגע נזכרתי שתמיד חלמתי לפגוש שחקן או שחקנית שאני מעריצה. כשהייתי בת 12 הערצתי או בעצם הייתי ממש מאוהבת ב Michael J Fox - זה התחיל כשראיתי את בחזרה לעתיד 1 ולפני שידעתי את שמו האמיתי בכל מקום הייתי רושמת - אני אוהבת את מרטי ... ואפילו אחר-כך אספתי כתבות עלין ותמונות וגלויות והדבקתי במחברת שאני שומרת עד היום ... אז אם מישהו מכם (אלמה, יהונתן או רועי) רוצים להגשים לי את החלום בכך שתסכימו להיפגש איתי ליום אחד, אני ממש ממש ממש ממש אודה לכם. דרך אגב יום ההולדת שלי חל ב 5.3 (רעיון...) איך אני יכולה להעביר לכם כתובת או מספר טלפון בלי שכולם יראו? (כדי למנוע הצקות כמובן...)???? אוהבת ומחכה לתגובה. מירי אוחנה.

לאלמה בן זאב!../images/Emo24.gif

לדעתי את שחקנית מדהימה!! את גם מאוד יפה! זה רק אני או שאת ממש רזה?? LOVE YOU שירה =)

חחחחח זה ממש לא רק את....

היא רזה מאוד,יש לה גוף פצצתי....חחח{אני אל מקנאה שלא תחשבו חחחח סתם סתם סתם!}

לתומר

חתיך ראיתי 4 בעקבות 1 ואז ראיתי אותך זה היה בצבא של אבא שלי בוא ליקנעם ממני עמית

adi75000

New member
ייייווווווו רועי תענה!!!!!!!!!!!!

קראתי את מה שרשמת על זה שקשה לך לענות והכל השאר... אבל אני באמת נורא אשמח אם תענה לי!!! אני מחכה שאתה תתארח באתר!!!!!! טוב, מקווה שתענה!!!!

לכל השחקנים!!!!!!!!1

יש לי שאלה למי כן יש איסי מענין לכולם היתקלקל נו די אם אין לכם אז למי יש מסנג'ר ויש לי שאלה למה מיכאלה אף פעם לא נכנסת???????????? תענו לי אל תהיו כאלה!!!!!!!!!!!!!!!!

ליונתן בבקשה תענה ../images/Emo23.gif

יש לי כמה שאלות בשבילך? יש לך אי סי קיו או מסנגר? אם כן אז סבבה תתן אותם איזה עיר אתה גר? אני פשוט חייבת לדעת!!! אתה יודע.........סקרנות אהה וממש ממש כיף לשרון (איריס) לה יש אותך.... מקווה שתענה על כל השאלות כי אני יודעת שקשה לכם לענות כל יום אבל בבקשה תנסה לענות לי........

בואי אני אענה לך על משו../images/Emo11.gif

הוא גר ברעננה
ואת יודעת... איריס היא רק דמות... הם לא חברים במציאות
מקווה שעזרתי

למעלה