הודעות לשחקנים

mayoosh4

New member
חהחהחה

רועי מוכר ספויילרים!! רועי, תכנס לצ'אט!!! סבבה, ומה איתך?

ליזוש4

New member
רועי!!!! יפה שכמוךךךך

גמני פהההה חחח
ממצב רועי? ילד יפה שכמוך!! אין זה סופי אתה הכי יפה!!!!!!!! טוב נשמה אני ליז.. {15} אהה והשארתי לך תגובה למסר האחרון.. אם אתה זוכר.... טוב יאלה מאמי אני עפתי לי... שמור על קשר...
מואעההההההההה
אהה ואני מקווה שהבנת מה היום בפרק... ממה שניסיתי להסביר לך בצ'ט...

Sweet Angel115

New member
רועי וינברג כנס שנייה!!

אתה יכול לדבר איתי בפרטי?? אם כן אז כנס לאייסי שלי 217570092

Sweet Angel115

New member
רועי ויינברג כנס מאמי..

אני בת-אל עוד מעט 15 ואני רואה את הסדרה.. וממש אהבתי את שאתה משחק ומה לעשות שזה לא הכל אתה גם שווה חחח.. אם בא לך לדבר בפרטי(ואני מקווה שיהיה בא לך חח)אז כנס לאייסי שלי 217570092 חולה עליך ביוש!! מואהה

idodo cohen

New member
לאחד השחקנים (ממש לא משנה מי)

כמה פרקים יהיו לסדרה בעונה הזאת?

idodo cohen

New member
תודה...!

אבל חבל שרק 50. מקווה שתהיה עונה שניה. אגב, לסדרה יש רייטינג טוב? (לי נדמה שכן, כי היא ממש מדוברת).

dandusha1

New member
לאדם ולרועי :)

אדם- אתה הכי מושלם שיש :) הכי מתאים לך לשחק את התפקיד הזה ורועי- אתה שחקן ממש טוב ... והכי יפה :)

לרועי וינברג המהמם!../images/Emo99.gif

היי אני רוצה קודם כל להגיד שאתה מדהים ויפה ומגניב!
אגב גם החברה הכי טובה שלי<חן מרינה>דיברה איתה <היא חיקתה אותי>ומסרת לי ד"ש דרכה...
ויש לי גם כמה שאלות אלייך.... אז אם אתה רוצה: אייסיקיו:287281524 פלאפון:0524790575

נושונית

New member
לאדם!

שלומות לך.. אתה בטח לא זוכר,אבל אני עינת,שאתמול באה אלייך! רק רציתי להגיד לך שעשית לי את היום!!!!:) אתה כזה חמודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד נ.ב-קראת את המכתב שלי?:)

shachari

New member
ווואו אני המומה אתם מגיבים ! |נשיקה

אלמה אני מתה עלייך הלוואי והיו לי חברות כמוך מואאאאאה..! ספיר אין כמוך איזה חברה ?! דבשששש אדם כמה יופי יש בבן אדם אחד ?! רועי איזה חמוד איזה חיוך מושלם ! ווווווווואווווו אני המומה מזה שראיתי תגובות שלכם איזה חמודים הלוואי והייתם אם לא אחים שלי אז לפחות בכיתה שליי ...!

Sweet Angel115

New member
לגור המאמי כנססס

אני בת-אל ועוד מעט ישלי 15!! רציתי להגיד לך שאתה משחק משהו סוף!! והיית גם בפסטיגל נכון?! שיהיה לך ב-ה-צ-ל-ח-ה ב-ה-כ-ל נשמה מואהה
LOVE YOU BABY!! חיחיחי.. וגם לי יש חלומות ואני לא מתכוונת לוותר עליהם(מקשיבה לעצה שלך).. ועכשיו גם לא רק אליך בהצלחה לכולם ואל תוותרו על מה שאתם רוצים.. וגור תכתוב תשובה.. תודה כפרה!! ביו'ש..

PiRu Te AmO

New member
לרועי!!../images/Emo23.gif

היייייייייי רועי!! מממממצב? אני וחברה שלי מעריצות אותך נורא!! אנחנו רואות את התוכנית רק כדי לראות אותך....!!!!! יש לי עוד חברה שגם מעריצה אותך!! פליז תענה להודעה הזאת :] נ.ב. רצינו גם לדעת אם יש איכשהו חוץ מהפורום דרך ליצור איתך קשר? {אייסי,מסנג'ר וכאלה} שלך, מאי סתו וענבר

לרועי השווה-תענה פליז

שתידע לך שאתה שחקן מעולה ואתה שווה ברמות בבקשה בבקשה תן לי את האי סי קיו שלך!!!

למעלה