הודעות לשחקנים

Jחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחח העיניים שלך צבועות בפוטושופ ואין לך עיניים כחולות !!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחח למה את חושבת?

חחחחחחחח.......התמונה היא מלפני הרבה זמן והעיניים שלי לא יצאו לי טוב אז הסוכנות שלי נסתה לסדר לי אותם והם יצאו כאלו מעובתות אבל הם באמת כחולות ועם את לא מאמינה את יכולה לבדוק עם יש פוטושופ כזה ותראי שלא זה גם גוון של ירוק עם את לא רואה.........!

לסול

הסדרות הם : כוכבים שנולדים,הכניסה לבנים בלבד,חבורת כח המח ושיחקתי בתפקדי אורח ב: מיכאלה, אהבה מעבר לפינה, הילדים מגבעת נפולאון דובבתי ב: סוניק X , פוקימון דרגון בול ועוד ( זה בשביל הכסף)

לדניאל

על כל אחד קיבלתי משהו אחר תתחברי לאייסיקיו שלי תוסיפי אותי : 299768745 ואני ישלח לך תמונה ( כי היא פוסטר ואי מספיק מקום לשלוח כאן

Princesa13

New member
בפוטושופ אפשר

לעשות הכל אני יכולה עשות לעצמי עיניים כחולות וזה יראה אמיתי

ניצנוצצ

New member
חחחחחחחח

חחח מותק אפילו אתה לא מאמין לעצמך.. עלק ירוק.. תתגאה במה שיש לך ואל תנסה לשנות אותך.. אני בטוחה שאתה יפה גם בלי עיניים כחולות או ירוקות..

ל נימנוצצ

וואי תודה מותק רק אני מצטער לאכזב אותך אבל זה מקורי למרות שזה לא נראה

idodo cohen

New member
ואייי

מה יש לכם?? זה משהו קטן עם המצלמה! הוא לא עיוות את עצמו בשום מצב. הוא היה בזווית שהמצלמה קלטה את העין שלו בפוקוס לא טוב. העיניים זהרו באופן כזה או אחר. אצל החתולה שלי זה תמיד ככה, וגם לי יצאו בטעות כמה תמונות כאלה.

SiM GirL

New member
תסתכל טוב...

העיניים שלו לא זוהרות, אלא הכחול 'יוצא מהקווים' יותר מידי..אולי באמת ה'סוכנות' שלו סידרה את זה, אבל לא יכול להיות שזה בגלל המצלמה..

למעלה