הודעות לשחקנים

ניצנוצצ

New member
חחחחחח

חחחח אתה אפילו לא מאמין לזה.. עלק עיניים ירוקות... תהיה גאה במה שיש לך ואל תנסה לשנות את עצמך.. אני בטוחה שיש לך עיניים יפות ואתה תהיה יפה גם בלי עיניים כחולות..

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifקודם כל...../images/Emo41.gif

תוריד קצת ת'טון המתלהב טוב מתוק? שנית, אתה נראה כמו בן 10... שלישית, כאילו ב-ר-ו-ר שהעיניים מפוטושופ (מה יש לכולם מעיניים כחולות
) וגם השיער... עוד דבר-אמממ...'עוד לפני ש-Yes היה מוכר
אויש נו באמת... בתכלס-לא מאמינה שאתה כוכב אלא סתם משוויצן... ואין כאלו סדרות כמו שתיארת, בדקתי... ועוד משו-סוכנות? מאמי, במצב של הארץ בקושי יש מאפרים ואתה עוד רוצה סוכנות עם בית מליין ובריכה באמצע
סורי אם נעלבת...אל תחשוב שאני נגדך פשוט-לכולם יש דעה נקודה
נ.ב: אני בת 15 וחצי ואתה בן 10 (בקושי) ולא אל תגיד לי שנדפקה המקלדת ובטעות כתבת 13 או שנדפקה התמונה ובטעות רואים אותך קטנצ'יק עם עיניים מזויפות...

Tottiana

New member
זה לא פוטושופ בכלל, זה צייר

פייי זה לא פוטושופ זה צייר פחחחחחחחחח רואים שמי שעשה את זה לא מבין בגרוש בפוטושופ חחחח וולאק אם אני רוצה אני עושה לעצמי גם שיער בצבע כתום איזה גרוע

idodo cohen

New member
סימ גירל

את זוכרת איך נעלבת כשלא האמינו לך? לפחות תעמידי פנים שאת מזדהה איתו ולא תוקפת אותו. כי ככה נוצרת התחושה שאפילו את היית מקללת את עצמך בסיפור ההוא אם זו לא הייתה את.

תגידי מה כואב לך?

עזבי אותו בשקט תפסיקי להעביר ביקורת על כל אחד !!! את לא פה בשביל זה...... בעצם מה אני אומרת לך ביכלל תעשי מה שאת רוצה ואתה אל תתייחס אלייה.. ומי שרוצה את האייסיקיו שלי יכול לפנות אליי לפרטי

SiM GirL

New member
למה על כל אחד../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

קורה לפעמים שאין אמונה, כמו שלמשל היה המקרה שלא האמנתם לי, ספגתי את זה ולא התלוננתי, נכון
למרות שזה באמת מאכזב כשאין אמונה, ככה זה בחיים. זה לא פשע לא להאמין
וזכותי להעביר ביקורת...שימי לב-לא כתבתי ביקורת רעה, כי ביקורות לא חייבות להיות מאכזבות, ובינתיים, הוא היחיד שהעברתי עליו ביקורת, דארלינג. רק אמרתי לו שיש לו כמה שיפורים לעשות, כמו להוריד ת'טון המתלהב ("מתוקה, סבבה, סוכנות") כי זה באמת נקרא להשוויץ, לידיעתך. גם אמרתי לו שלדעתי (וזאת הדעת שלי, והיא לא פשע!) הוא קצת עיוות את התמונה שלו, למשל הוא כיחל את העיניים. טוב, זה לא נורא בכלל
זה אפילו פחות נורא מהמעשה שלי
ומותק, לפחות לי יש את התכונה להודות על מעשים לא טובים, לא כמוך
אז תרגעי ושיהיה לך יומטוב

ל sim giler

וואי מה באמת בדקת עם יש כזאת סידרה.........אז אולי תגידי לי איפה בדקת מותק דבר שני אני בן 14 ולא איכפת לי עם לא תאמיני לי לא כל כך איכפת לי ממך (למרות שהתמונה מלפני שנה ) חוץ מזה ילדה בת 15 , עושה דברים אחרים מאשר להכנס לפורום ולשחק אותה....אין לך משהו אחר לעשות ומותק תקראי לחברות שלך

idodo cohen

New member
התמונה מתאימה לגיל

אני לא יודע מה לא ברור פה לסימ גירל (שהיא אחלה והכול אבל כאן היא טועה). אני בן 13, והגודל שלך בתמונה דומה פחות או יותר לגודל שלי היום. נכון, אני קצת קטן לגילי, ועדיין- זה מוכיח שיש סיכוי טוב שזו תמונה שלך. סימ גירל, טיפה אמונה. זה כל מה שאת בעצמך ביקשת מאנשים במקרה שלך.

SiM GirL

New member
סים גילר?

טוב, תשמע אותי וגם כולם: מה יש לכם
כולה אמרתי לו כמה דברים..אם העלבתי אותך (ואתה כבר 'גדול', אז אתה אמור לא להיעלב) אז באמת סליחה
וסול-אל תתלהבי רק העברתי עליו ביקורת עד לפי מה שאני יודעת זה חוקי וזה פסדר אז תירגעי קצת

אני ממש רגועה

אני ממש לא תקפתי אותך אם לא שמת לב... אבל את כל הזמן מנסה לעקוץ פה את כולם... נמאס קצת

SiM GirL

New member
אני?

טוב תסתכלי מסביב קצת תביני..את יודעת המ-בעצם אינלי כוח להתווכח.. סלמאת

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif הודעות לשחקנים../images/Emo41.gif

כבר היו הרבה אזהרות- עככשיו מתחיל ביצוע- הודעות שלא משורשרות לכאן יימחקו.

d set

New member
אני פשוט חולה על אלמה...

היי כולם למישהו פה יש קשר לאלמה איכשהו או מכיר אותה אישית? אני פשוט דלוק עלייה היא מהממת...

למעלה