הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

טלוויזיה לא אמורה ללמד.

אז תבטלו את הישרדות? אולי תבטלו משחקי מחשב, הם מלמדים שמותר להרוג! אולי תבטלו את "קרב סכינים", היא משדלת חרדים (בכלל אין להם טלוויזיה, מה שמקצין את האבסורד לרמות שקשה לדמיין) לאכול טרפה! אולי שלא ישדרו בערוץ הילדים סדרות של גיבורי על, פן יחשבו הילדים שגם הם יכולים לעוף ולטפס על קירות! קודם כל, הגמר נמשך עד חצות. זה לא בריא לילד בן עשר להישאר ער בשעות האלה. זה לא חוכמה לדחוק את התוכניות ה"אסורות" לשעות האלה, אם אין לילד גבולות. הורים - חנכו קודם כל את עצמכם. תחנכו את הילדים שלכם שהטלוויזיה היא סתם כלי לבידור נטו. אל תתנו להם להישאר ערים עד מאוחר, בגיל הזה אני הייתי הולך לישון בשעה עשר גג! ומי שעדיין לומד דברים מתוכניות בידור נטו, לא מסוגל באמת להבחין בין טוב ורע, וצריך פגישות מעמיקות עם פסיכולוג.

sss115

New member
חבל לשמוע דברים כאלו

אם זו הדעה שלך אז באמת כדאי שתלך לפגישות מעמיקות עם פסיכולוג והמלצה שלי - תעשה את זה דחוף!! עובדה קיימת הטלוויזיה משפיעה והרבה על החיים במיוחד של ילדים, לא בהכרח הם צריכים להישאר ערים בשביל לקבל את המסר, מספיק שיש ילד בבית הספר שמעביר אותו או שהם שומעים שיחות בחוץ. .

RageBot

New member
הטלוויזיה משפיעה כי ההורים גרועים

אם את מאשימה את הטלוויזיה בכשלי החינוך שלך, זאת בעייה שלך.

sss115

New member
מי מדבר על גרוע??

גרועים אנשים כמוך. מעבר לזה - לא שווה יחס או תגובה

RageBot

New member
נו באמת

הורה טוב יודע גם להסביר לילדים שלו את מה שהם רואים, באותה מידה שאת מאשימה את התוכנית ב"מסרים" שלה, את יכולה להסביר לילד שלך את מה שאריק עושה מנקודת מבט אחרת, אותה נקודת מבט שאריק הסביר לעידן בתוכנית, את יכולה להסביר לו שתככים בהישרדות זה דברים שונים מתככים במציאות וכו' וכו', אבל את בוחרת להוציא את העצבים שלך על התוכנית במקום להתאמץ. את לא יכולה למנוע מהילדים לשמוע דברים, את יכולה להסביר להם שהם לא טובים.

sss115

New member
התייחסות אחרונה לעניין

לי אין בעיה כזו עם הבן שלי תודה לאל, אני יודעת להעביר את המסר, מפריע לשמוע ילדים בבית הספר שמדברים ומושפעים בצורה כזו לא טובה שלא יודעים לעשות את ההפרדות בין החיים ובין הטלוויזיה כאשר הם רואים בטלוויזיה רופא שעושה את כל הדברים "הרעים" האלה. כמו שאמרתי בהתחלה - הדברים משפיעים לרעה על ילדים, וטלוויזיה עושה את זה לצערי הרב בצורה הרבה יותר חזקה ובולטת. אני אישית יודעת להסביר לבן שלי ולהעביר לו את המסרים החשובים, תהיה בטוח שתככים ומזימות אין הפרדה בין תוכנית למציאות, מי שהוא תככן ושקרן הוא כזה גם במציאות ולא רק בטלוויזיה אבל זה משהו שלי אישית לא נוגע. לשמחתי הרבה. אני בסה"כ העלתי נקודה למחשבה על המסרים שמעבירים בתוכניות - כמה משתלם ולמי, לא כולם צריכים את זה ומי שכן צריך ללכת לטיפול פסיכולוגי מעמיק ולבדוק למה הוא עושה את התככים והמזימות ולשם מה הוא משקר. שימשיך להיות לכם יום טוב ונפלא. ושוב חבל מאוד שאריק השקרן זכה.

הבעייה היא ההזדהות עם כל דבר

אני באמת לא מבין דבר אחד: אם מחרימים את זה, למה לא מחרימים כל מדיה שאינה כתובה. הרי כמו שכתבתי, גם מסידרה מצוירת על גיבורי על, ילד תמים מספיק עלול לחשוב שהוא יכול לעוף. כל סידרת טלוויזיה שמטרתה אינה ישירות לחנך, אמורה להיות מעניינת. משהו מעניין בזה שהוא מראה משהו ששונה מאופן החיים הרגיל. ואפילו אם השונה הזה מוצג באופן רע, הילד עלול ללמוד ממנו. מסקנה: לנפץ את הטלוויזיה? לחזור לתקופת האבן?

Crimsסn

New member
ווווווווווווואיייי

איזה גמר ארוך באמאשלי אריק זכה ותכלס הכי עדיף, לא שיש מישהו בגמר הזה שמגיע לו לזכות אבל בקטנה, זה מה שיצא נטע לי
יואב מלך. איגור קורע. כל הקטעים שעשו בסוף קורעים. נטע לי
ותכלס בדוק זה ערוך או משהו אבל בקטנה!

למעלה