הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

להבה 24

New member
ת`אמת אין לי התגדות לאריק. בתחילת

המשחק שנאתי אותו ממש אבל לאט לאט הצלחתי לאהוב אותו. מה שכן איגור ועידן יצאו דפוקים, מגעילים והומואים בהצבעה המטומטמת והסותרת שלהם!

Imai

New member
../images/Emo42.gifזהו, זה! ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אחרי שמירית קבלה את שני הקולות הראשונים, כבר התחלתי לחשוש ששוב פעם זוכה אדם שבכלל לא מגיע לו להיות בגמר. אבל אח"כ שהקולות נספרו עד שהסוף ואריק זכה 6-3! פשוט אושר! הזוכה של העונה הוא מי שמוכיח שכדי לנצח במשחק כמו הישרדות יש צורך בשכל, יוזמה וכריזמה, ולא דווקא בשרירים, יופי או נחמדות. בקיצור מי שמגיע לו לזכות! ומי שאגב מפקפק בהצבעה של חלק מהמושבעים, מוזמן לקרוא את התגובה שלי שנכתבה עוד לפני הגמר, מדוע לאריק הגיע לקבל קול, מכל מי שבאמת הצביע עבורו בסוף!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1935&MessageId=129822281

idanbt

New member
בזיון של תוכנית

לאן הגענו אם נותנים לתחמן ושקרן לקחת את הקופה. הטענה הדפוקה שלו "שיחקתי את המשחק" מעלה תמיהות. הכיצד אדם יכול לשקר במשך 52 ימים ולא לחשוף את אופיו האמיתי? האם באמת אריק שיחק? האם הוא לקח חסינות? ניצח במשימת הווטו? ניצח במשימת הפרס? לאורך כל התוכנית רק שמעתי את ההצטדקויות העלובות שלו מדוע לא יכול היה לזכות בכל משימה. אדם חלש שכוחו רק בפיו. מצטיין וורבלית אבל אפס בתחומים אחרים. הוא לא היה השורד האולטימטיבי בתוכנית זו. כל אחד אחר כן. הוא לא. הטעות של מירית אתמול היתה שהיא הציגה את עצמה רק דרך האינטגרטי שלה. אבל שכחה לציין שהיא נלחמה כמו אריה, זכתה בפרס הווטו ונחמדות היא אינה מילת גנאי. איזו אכזבה, איזו אכזבה... מסקנתי - לא אראה יותר השרדויות. אין טעם לראות תוכנית שמחזקת תכונות שליליות של אדם באמצעות פרסים כספיים והופכת אותו לגיבור תרבות ארצי. שלום לך השרדות. לעולמים.

no name 999

New member
עידן יצא א=פ=ס!

כל ההערכה שלי אליו ירדה. פשוט בן אדם צבוע. חבל שאריק זכה.

shaioritosnat

New member
תגובה

צפוי שמירית לא תזכה. א) פעם הבאה -בבקשה- אל תביאו אנשיפם כמוה למשחק. הסיבה הראשונה שאני רואה את התוכנית זה בגלל מהלכים כמו שאופיר אריק או מנו עשו. סיבה שנייה זה בגלל אנשים מצחיקים: בשבקין (למה העפתם אותו) ואיגור הגנגסטר סיבה שלישית זה בשביל הנופים (נטעלי) שחבל שלא היה לה איפור או מה שלא צריך בשביל שתראה שם כל יום כמו שהיא הגיעה לגמר וצפוי שהיא לא תזכה כי כולם התלהבו ממנה, עשו ממנה הצגה כאילו היא בטוח המנצחת וכמו בכל התוכניות ריאלטי שיצא לי לראות (כוכב נולד ישראל נגד זה שהתלהבו ממנו, האח הגדול בובליל נגד שיפרא) תמיד זוכה זה שלא צפויי שיזכה, וזה כבר ברור שזה מה שיקרה עונה הבאה תשימו את: גל, מנו, איגור, בשבקין וביבי

Krishi

New member
בקיצור, איגור המלך ../images/Emo70.gif ../images/Emo47.gif

איזה קטע עשה לנטע לי עם הפרחים.. חח.. מה שהכי מצחיק שעכשיו הם חברים טובים כבר אבל הוא היה חייב כנראה להתנהג כאילו הם הרגע ירדו מהאי. בכל מקרה, איגור המלך האמיתי של העונה הזאת ואחרי שהוא הודח לא היה טעם לראות בכלל. לפחות מיס פיגי לא זכתה זה גם משהו. כל השאר לא משנה.

IkMfNiY

New member
תגידו, מה יואב רשם על הפתק? ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

אתה ה... שלי? יעל

sss115

New member
סליחה על העיכוב בתשובה

אני עדיין בשוק מזה שבחרו דווקא באריק האנשים שהיו באי שהיו קורבנות לעבודה של אריק ולא בחרו במירית כצפוי, הקהל בבית מאוד אוהב את מירית וזה כולל אותי, עובדה שהיא עלתה ולא החזירה של נטע-לי. מה שמפליא אותי זה המסר, אתמול הייתי בטיול עם הילד שלי הוא בכיתה ה' ושמעתי את הילדים - המסר שקיבלו מהמשחק הזה הוא שמותר הכל, לשקר, לרמות, "לעבוד" על חברים הכל מותר. אני כל כך מתנגדת לזה - מנסה ללמד שהישר והטוב והצודק הוא המנצח ותראו מה קרה, מסתבר שזה לא רק אצל הבן שלי בכיתה זה בכלל בכל בית הספר וברחובות בעיר זה מה ששומעים, שהדרך של אריק היא הנכונה וכמה הוא גדול. לדעתי שיתבייש לו אריק אני עדיין עם מירית - אוהבת אותך נשמה מאמי - מירית בשבילי ובשביל הבן שלי את מספר 1, את לא צריכה מיליון בשביל להיות מס' 1

למעלה