המשחק מלחמת טקטיקות למעלה

gindis

New member
../images/Emo41.gif המשחק מלחמת טקטיקות למעלה ../images/Emo41.gif

שלום רב, המשחק מלחמת טקטיקות יעלה ביום ראשון בשלב הבטא שלו. (בעברית בלבד בהתחלה ואחרי כמה ימים גם באנגלית וכל כמה שבועות בשפה נוספת) כולם מוזמנים להצטרף ולרשום לי הערות,תקלות שמצאתם, דברים שהייתם רוצים לראות\לשנות במשחק. אחרי שלב הבדיקות המשחק יתאפס ואז לא יהיו יותר איפוסים. בברכת הצלחה לכולם, צוות גינדיס

לירזבנ32

New member
ערן ימלך אהבתי!!!

דך אגב אני מקום 2:) יש היכלים במשחק? ואיך קונים תתוספות (תומכים, חבילות בשלל צבעים זהב כסף ארד וכו')?

gindis

New member
תשובה

אין היכל אבל יש את השחקן עם הכי הרבה נקודות כך שכולם ירצו לשחק נגדו. לגבי התומכים ושאר החבילות הם יהיו בקרוב. בברכה, ערן

Sabat0

New member
תקלות בעמודי העזרה

בכל העמודים של העזרה, הלינקים מקשרים ל-tacticswars.gindis1.com במקום ל-tacticwars-he.gindis.com.

Sabat0

New member
אין איזה בונוס ניקוד, משהו?

מס' מדינה 1026 אימפריה
.

daniel dahan

New member
באג..

שאתה בונה עולם יש לך רשימת המתנה ואי אפשר לעשות כלום..

Sabat0

New member
אי אפשר לראות כמה תורים יש

בזמן מלחמה (בתוך עולם), לא מצאתי איפה אפשר לראות כמה תורים נותרו לי...

Sabat0

New member
ווהו, חתיכת שגיאה כשמנסה להזיז יחידה

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/gindisf/public_html/tacticwars-he/includes/sql_layer.php on line 286 ניסיתי להזיז אוגדה מ-H2 ל-H3. ומה לעזאזל?! לאויב לא הייתה אפילו מפקדה, ואחרי התנועה הזאת המשחק ניתק אותי ומודיע לי ש-"האויב הצליח לכבוש לך את כל האדמה ולכן הפסדת במשחק!". לא ברור לי.

wowwwwq

New member
אי אפשר להרשם ערן אני מנסה וזה כותב לי שהסיסמ

שהסיסמה לא נכונה

gindis

New member
תשובה

השם משתמש צריך להיות שונה מהסיסמה. חשוב גם סיסמה עם יותר מ-5 תווים.

MATIMATI

New member
באג

שני דברים יש לי יחידה של חילים ויחידה של טנקים למה אנילא מצליח ליצר אוגדה וגם למה אי אפשר להזיז שני קוביות בבעת אחת צריך כל פעם אחד אחד זה מבאס

MATIMATI

New member
עוד באג

יש לי 250 טנקים במפקדה אני לא מצליח ליצור יחידה וגם לא להזיז אותם

MATIMATI

New member
ועוד אחד

יש לי 50 ארטילריה במקום אחד נגיד ב A10 זה בגבול שני דברים אני לא מצליח לפצל אותם והדבר השני שאני רוצה לתקוף את A11 אז אני לוחץ הפגד וזה עושה לי מסך לבן תקן בקשה

MATIMATI

New member
ועודד

פירקתי חטיבה עכשיו נישאר לי בחטיבה אפס חילים וזה לא נעלם ניסתי לעשות משהו אם זה להזיז את זה וזה זז לי אבל יש שם אפס חילים ערן תקן בקשה

למעלה