הקאסט של האח הגדול

omer719

New member
../images/Emo41.gif רנין בולוס -

שנת לידה: 1984 מקום מגורים: נווה שלום על עצמי ב-5 מילים: נסיכה ערבייה ומנהלת שיווק מצליחה ** לא על כולם פירסמו את השאלונים האישיים **

omer719

New member
../images/Emo122.gif שכחתי לשאול -

אז מה אתם חושבים על רנין?

ShukyD

New member
"יש אנשים שבאים ואומרים אה כן יש לי חבר ערבי,

ובסוף זה בכלל השיפוצניק שלהם" יאללה מי ישמע כאילו חבר ערבי זה סלבריטי אני לא מבין מה היא רוצה, כאילו מישהו רודף אחריה ואומר תהיי חברה שלי כאילו בכלל מישהו מנסה להתחנף אליה או ליצור רושם טוב ואם החבר הערבי שלי הוא מחבל, זה עדיין ירשים אותה? אוכלת את המוח זאת שתמשיך לעזור לפליטים שלה ותשאיר את הזיוני שכל בכפר

RTND35

New member
לא אהבתי בכלל...

את ההתנשאות שלה את זה שהיא אמרה שכשיהודים אומרים שיש להם חברים ערבים אז מסתבר שהם או המוסכניק או זה שמשפץ להם את הבית - מה היא רצתה שהחברים הערבים יהיו מבית הספר / מהשכונה / מהצבא / מהמסגד .... אבל אני ממש מבין אותה בנוגע לזה שהיא ביקשה מיוסי שידבר איתה בערבית - רק שלא תלכלך

ShukyD

New member
לי יש אקסית

שהיא סוג של ערביה <וגם נקראת באותו שם של זאת> אז היא לא מוסכניקית ולא שיפוצניקית אבל למדתי הרבה על האופי שלהם ממנה לא רק ממנה באופן אישי <כי אי אפשר להכליל> אבל מכולם ביחד והיא רק סגרה את הפינה האחרונה מאז אני מרשה לעצמי להכליל, הרוב חושבים שמגיע להם יותר מדי בגלל שהם "מסכנים" בתכלס הם חיים פה בגלות, לא מדינה שלהם ולא כלום. אנחנו נותנים להם לדרוש יותר מדי, אנחנו מוותרים, חלקנו אפילו מבינים, אז הם מרשים לעצמם. בלי קשר גזענות או לא, שנאה או לא.. המדינה הזאת היא מדינה שלנו וגם אם אירופאים או אמריקאים היו רוצים לבוא לפה ולהתחיל לדרוש, לא היינו מסכימים לזה.

omer719

New member
../images/Emo41.gif ערן זילברמן -

תאריך לידה: 7.6.82 מקום מגורים: תל אביב על עצמי ב-5 מילים: יפה, חכם, אסרטיבי, ווינר, לא מוותר החלום שלי: לצאת לפנסיה בגיל 35 מהי התכונה הכי מופלאה שלך? תחמנות והכי גרועה? חמדנות מהי הפאדיחה הכי גדולה שהייתה לך? היייתי אצל חבר וכשנכנסתי למקלחת מצאתי את אמא של החבר עירומה איזה תלמיד היית בבית ספר? הייתי בים אם היית יכול להתחלף עם מישהו ליום אחד, במי היית בוחר? יו הפנר מהו הרגע הכי קשה שהיה לך בחיים? שסבא שלי נפטר מהי הפנטזיה הכי פרועה שלך? קפיצת באנג'י בעירום מהו הדבר הכי שנוא עלייך? אנשים שמנסים ללכת נגדי אז מה אתם חושבים על ערן?

אורישקי

New member
אוי הערן הזה../images/Emo5.gif../images/Emo46.gif

נקווה שהממתמודדים גם הם לא יסבלו אותו

Brombit

New member
../images/Emo45.gif הוא מעצבן ../images/Emo115.gif

והוא רצה להעיף את צבר ונעמה
(או שזה היה מישהו אחר?
נו, מישהו רצה להעיף את שניהם
) אבל מוצא חן בעיני שהוא תקוע עכשיו עם הומו וערביה

למעלה