התפקדות ינואר

האגוש

New member
../images/Emo41.gifהתפקדות ינואר../images/Emo41.gif

ועל הדרך, גם ההתפקדות הראשונה בפורום החדש!!!
שיר החודש, יואב: שיר החודש, לא של יואב: אלבום חודשי: אמן חודשי: הופעת החודש: תמונה חודשית: מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: המלצה: שיהיה לכולנו ינואר מעולה, ושנה אזרחית חדשה נ ה ד ר ת

shahar1989

New member
../images/Emo9.gif

שיר החודש, יואב: ימים אחרים
שיר החודש, לא של יואב: ליפול - כפיר
אלבום חודשי: כפיר, ללא ספק!
אמן חודשי: יואב, איתמר, כפיר ועברי
הופעת החודש: יואב לא הופיע החודש נכון?! חחחח.. יש הרבה הופעות, זה הולך ככה- כפיר חשמלית ואקוסטית, איתמר ותומר ועברי אקוסטי
תמונה חודשית:
מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: ענבר
המלצה: לשמוע שירים של יואב, באמת ובלי לרמות. פשוט לשבת ולשמוע.. לא משנה איפה, כל מקום שאתם יכולים. זה.. זה.. פשוט כייף.

בת 1986

New member
מתפקדת../images/Emo70.gif../images/Emo195.gif

שיר החודש, יואב: שמור
שיר החודש, לא של יואב: הפחד נעלם- כפיר אפשטיין
כל השבוע מרגיש כמו שבת- בעז בנאי
אלבום חודשי: כפיר אמן חודשי: כפיר הופעת החודש: של כפיר
בפרנקלין תמונה חודשית: של................ מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: יובל
המלצה: תהנו מהחיים
שנה מעולה וחודש טוב

sharwan

New member
HNY!

שיר החודש, יואב: מממ.. שמור. שיר החודש, לא של יואב: עושים אהבה - כנסיית השכל אלבום חודשי: סקעת אמן חודשי: X הופעת החודש: שתהיה? של יואב! שהיתה כבר? של עברי. תמונה חודשית: ------>מתגעגעת
מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: מה אחד?? בא לי 3- עדי, מתן ואיל
המלצה: לשתות. והרבה.

מסכמת../images/Emo6.gif

שיר החודש, יואב: שמור
ללא ספק שיר החודש, לא של יואב: אם הייתי- נועם פנסחוב אלבום חודשי:
כנסיית השכל- אוטוביוגרפיה אמן חודשי: נועם פנסחוב
הופעת החודש: נועם פנסחוב בחיפה [הלוואי...] ויואב בבארבי [הלוואי!!!...] תמונה חודשית: הבן אדם שאני הכי מאוהבת בו בעולם... ספי אפרתי
מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: רבידי
טרגר
המלצה: תלכו להופעות
זה הכי כיףף בעולםם!!1

יאאא../images/Emo99.gif

איזה כיף לך שאת מגיעהה..... זה בבית קשת נכון?. ממש רציתי להגיע, אבל כל ההופעות לאחרונה יוצאות לי ממש יקר
בכל מקרה תהני

המממ, המממ

שיר החודש, יואב: הממ כל מה שבהיפ.
שיר החודש, לא של יואב: שלח לי שקט של בלאגן אלבום חודשי: עמית ארז אמן חודשי: כפיר אפשטיין, עמית ארז הופעת החודש: וואו. היו הרבה, נראה לי שההופעה הכי הייתה של כפיר אפשטיין בבארבי תמונה חודשית: אין מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: שחר המלצה: לכו להופעות!

=)

שיר החודש, יואב: כל מה שיכולתי.. :p שיר החודש, לא של יואב: הממ שירי מסיבות בלונדון חח אלבום חודשי: אין אמן חודשי: ספייס גירלס
הופעת החודש:לא יצא לי לצערי... תמונה חודשית: הממ אם משהו יעלה.. מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: שני המלצה: טוסו ללונדון! זה ה-מקום

shahar1989

New member
של הספייסגירלז נראה לי הן התכוונו../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה