התפקדות ינואר

לירן ט

New member
כן המפקדת!!

שיר החודש, יואב: ימים אחרים שיר החודש, לא של יואב: מה נשאר ממני/ כפיר אפשטיין אלבום חודשי: כפיר אפשטיין אמן חודשי: יואבי וכפיר.. הופעת החודש: בית הבובות תמונה חודשית: בבקשה.. מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: גבי המלצה: תעשו מה שאתם הכי אוהבים!! קומו עם חיוך בבוקר!

האגוש

New member
חח אומייגאד את כזאת חמודה ../images/Emo9.gif

יש לך חיוך שעושה לחייך D:

לירן ט

New member
תודה חמודות,

זה חיוך אחרי קצת אלכוהול... ואם גרמתי לכן לצחוק או לחייך, עשיתי את שלי..=]

אהעא חודש חדש, שנה חדשה:)

שיר החודש, יואב:שמור שיר החודש, לא של יואב: אמונה-כפיר אפשטיין אלבום חודשי:יש כל מיני אמן חודשי: יואב, עברי, נועם ועוד ועוד.. הופעת החודש:עברי! יגור
תמונה חודשית:יותר מאוחר
מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב:היו הרבה כאלה:) מממ.. בעיקר שילע':) המלצה: תחזרו מבצפר [אם אתם לא שרון, אתי והגר שפשוט אין להן!] ותישנו! וואו זה כיף!

O f r i s h

New member
ואהא, אני מכירה את זה מקרוב../images/Emo6.gif

אין יום אחד שעובר שאני חוזרת מבי"ס.. זה יכול להיות או מיד שאני חוזרת ב4 X: או ב6-7 כזה.. אני צריכה את השעת שינה שלי

mazalika7

New member
../images/Emo41.gifינואר../images/Emo41.gif

שיר החודש, יואב:אהבה עיוורת
שיר החודש, לא של יואב:שימי יד- ג'נגו. אלבום חודשי:הסליל- מטרופולין, לב- ג'נגו. אמן חודשי:ג'נגו, יואב, מטרופולין ושלומי שבן. הופעת החודש:לא הייתה עדיין
, מחר תהיה
תמונה חודשית: מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב:ליל
המלצה:בואו מחר להופעה של ג'נגו
הודגש באמצעות מדגישומטיק

האגוש

New member
אניאני

שיר החודש, יואב: "אהבה עיוורת" שיר החודש, לא של יואב: "ליפול" - כפיר אפשטיין אלבום חודשי: הדיסק של כפיר ומיספלאג.. אמן חודשי: יואב, עברי, missFlag, כפיר, עמיר, Damien Rice, Snow Patrol הופעת החודש: ממממ..רק אחת??? מי האהבל שכתב את השאלון הזה?!
עברי בגשר.. תמונה חודשית: מהלוח שתליתי על הקיר אתמול
מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: נחנח שהחליט לחזור ועשה לי מאוד שמח בסוף החודש.
המלצה: הופעות
גרר

shahar1989

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבוי לי!

אחלה שנה אזרחית שתיהיה לכולם! ../images/Emo13.gif

שיר החודש, יואב: כל מה שרציתי. שיר החודש, לא של יואב: נובמבר/גידי גוב. אלבום חודשי: לא יודעת.. אמן חודשי: יואב, שלומי שבן ובן. הופעת החודש: אריק ברמן נראה לי. או שזה היה חודש לפני? תמונה חודשית: :) מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: הגר שפתחה את הפורום וחשפה אותי ליואב
המלצה: בן ארצי

amitshilo

New member
אני פה אני פה../images/Emo9.gif

שיר החודש, יואב: "כל מה שיכולתי".
שיר החודש, לא של יואב: "וכמה כוכב" של עברי, "דמעה" של ג'נגו.
אלבום חודשי: וואו, איןץ
אמן חודשי: עברי לידר.
הופעת החודש: עברי בירושלים. [פאק, אני חוזרת על עצמי].
תמונה חודשית: אני שונאת אותם, מה כבר ביקשתי, להעלות תמונה?!
מישהו אחד שעשה לכם את החודש ליותר טוב: אורק'ה, רון, ו...אתם!
המלצה: אף פעם אל תסמכו על תפוז.
הודגש באמצעות מדגישומטיק
ובהזדמנות זאת...אוף...קשה אפילו לכתוב את זה. אני לא אהיה בהופעה של יואב. ואפילו אין לי אייקון מתאים.

למעלה