"התשוקה" בערוץ 33

elushfanatica1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

elushfanatica1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

elushfanatica1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

elushfanatica1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

evaed

New member
טוב אנשים הניסיון האחרון שלי..

שלחתי שוב אימייל בו אנחנו מבקשים שידור חוזר של הפרק שישודר ב- 22:30 באותו יום בלילה אפילו מאוחר...או בסופי שבוע..אני מקווה לשמוע מהם שוב מהר.... תנסו לשלוח גם...

evaed

New member
תשובה מערוץ 33...לא הלך לנו ../images/Emo10.gif

שלום אווה, נכון הוא שהשידורים ממשיכים עד השעות המאוחרות של הלילה ואף עד שעות הבוקר (נדודי שירה), אך אנו עובדים לפי לוח משדרים שנקבע ואושר מראש. בשלב זה אין שידור חוזר של הסדרה. אולי בעתיד, אם בכלל, אך כדאי שתעקבי אחר לוח המשדרים. בברכה מלי ערוץ 33

LIAH1

New member
../images/Emo4.gif אין מנוס מהקלטות...

נקווה להצליח להתמיד איתן

evaed

New member
כן...באסה...איך בכלל מקליטים

תוכנית אחת ורואים ערוץ אחר....את זה אני צריכה קודם לברר??

LIAH1

New member
אמממ... בגלל שערוץ 33 הוא

ב- TV הרגיל - אז לא צ'ך לראות בממיר את הערוץ הזה ע"מ להקליט, אלא פשוט לתכנת את הוידאו לערוץ הזה. ואז את יכולה לראות בממיר מה שאת רוצה

LIAH1

New member
בהצלחה../images/Emo13.gif

וצפיה מהנה לכולנו... אני מקווה שנהיה הרבה צופים, ויהיה לנו דאבל שרשורים על סוליטה האהובה

evaed

New member
מקווה להצליח ומקווה להרבה שירשורים

על סוליטה.... לא יודעת עד כמה הסידרה תהיה טובה...אבל בהחלט מסקרנת אותי סוליטה בתפקיד שונה כל כך מפאס המדהימה

LIAH1

New member
גם אותי../images/Emo70.gif

אומרים שזו טלנובלה פרובוקטיבית הרי... מסקרן אותי לראות אותה במשהו יותר בוטה. אני בטוחה שיהיה לה שם אחלה תפקיד סה"כ - כי גם כל דבר היא עושה על הצד הטוב ביותר

elushfanatica1

New member
הבנתי שהיא תהייה שם ממש ביצ'ית

וראיתי כמה פרקים והיא לבושה שם ממש פצצה נראית כולה ליידי ברמה גבוהה כזאת... ומה שבטוח ששם היא נראית הרבה יותר צעירה מפאס

וזה רק שנה של הבדל בגיל!

זה מה שקורה שעושים ניתוחים פלסטיים יתר על המידה!
כל כך חבל כי היא כזו מתוקה

liber0

New member
מידע קצרצר ../images/Emo70.gif כנסו ../images/Emo26.gif

אז ככה,קודם כל קראתי באינטרנט שהסדרה תשודר בעשר וחצי בלילה ולא בעשר... דבר שני-ראיתי שגם בערוץ 33 (כמו בויוה) החליטו לשנות את השם ך:"תשוקות באל דסאו" והנה מידע קצר: אל דסאו - פירוש השם: התשוקה, הכמיהה, התוחלת, אך במקרה זה הוא שמה של עיירה הנמצאת במרחק 200 ק"מ מהבירה בואנוס איירס ובמרכזה מלון ספא המספק פרנסה לכל העיירה.

liber0

New member
הא...ולפי שעתי המידע

ששמתי הוא יותא מידע על השם...חח...
אבל זה מה שהיה רשום...

למעלה