יום 53, עידכונים, בקטנה

ShukyD

New member
../images/Emo41.gif יום 53, עידכונים, בקטנה ../images/Emo41.gif

כי ההודעה הקודמת בלתי נסבלת אפילו לא ברמה של לחכות שעה וחצי לשירשור החדש. עלתה על גדותיה.

babylon4

New member
הערב - הרבה שיחות

עינב עשתה סתימה בשן. לאון, רנין, צבר ושפרה ליכלכו על הבובלילים ואיתי. אחרי זה לאון ליכלך עם שפרה לע הבובלילים וסיפר שהוא לא מסוגל לדבר יותר עם עינב. ושפרה אמרה שבכוונה היא לא מדברת עם יוסי, שיסבול עוד יותר. בקיצור - יוסי לבד במטבח, איתי אם ונסה ועינב בחדר שינה אחד. ולאון צבר ושפרה בחדר השינה השני. חבורות חבורות

mooolly

New member
היא חושבת שהוא יסבול אם היא לא מדברת איתו?

היא עושה לו טובה ענקית!!

babylon4

New member
זה מה שהיא אמרה

שיתבשל ויסבול בלי סיגריות ושיסבול לבד וככה יהיה לו יותר קשה בבית. זה כמעט ציטוט של הדברים

דודויו

New member
שפרה אמרה ללאון...

לא תדבר עם יוסי שימשיך לשקוע בדיכאון בלי סיגריות שלא יעבור לו הזמן... כמה רוע בבנאדם אחד אין לה כבוד לאדם מבוגר ממנה!

EMC1

New member
ליאון משחק נכון בנישה שבה בחר לשחק.

הוא מרכל כמעט עם כולם, מדלג בין הקבוצות, אוסף אינפורמציה, לא מרגיז במיוחד את הצופים, לא מתכסח עם אף אחד,משתף פעולה או "משתף פעולה" ועוד כמה תכונות שלא מוציאות מהכלים את המשתתפים. זה הביא אותו למצב שהוא בכלל לא עולה לרשימת ההדחה של מישהו מהמשתתפים. הטעות הגדולה שלו היא הבחירה הקבועה ביוסי להדחה שמרגיזה את רוב הצופים והם מחכים לו בפינה. יקח חודש והוא יהיה מועמד להדחה מחוסר ברירה ואז מי שיצטרך להציל אותו הם בעיקר הקהילה שלו שלא ברור עד כמה הם מתעניינים בו וכמה מוכנים "להוציא" עליו. מצבו לא ישתפר בלשון המעטה ברגע שיכנסו דיירים חדשים שעלולים להלשין ליוסי שליאון חתם עליו קבע בתקווה למלחמת עולם בין ליאון ויוסי.

babylon4

New member
לגבי לאון

היום באחורת ערב אישתי אמרה לי שלדעתה ללאון יש סיכוי טוב להיות הזוכה במליון. וכשחשבתי על זה לעומק - יש פה משהו. הוא חכם, לא רב ואת הליכלוכים האמיתיים מוציא רק בחדר האח. למתמודדים החדשים אסור יהיה לדבר על מה שקרה בתוכנית עד עכשיו, כיצד הם הוצגו וכל דבר שקרה בעולם. ככה גם היה באח הגדול באנגליה.

LIA07

New member
יווו איזה הבדל שמים וארץ!!!!!!

יחי ההבדל בין ה"קבוצות" צד א' - לאון שיפרה צבר ורנין - מרכלים בלי סוף על איתי מלכלכים בגדול... מלכלים על עינב, יוסי וכו' ויוצאים פשוט רע.....(איזה באסה ואני עוד אהבתי את צבר) צד ב' - איתי עינב וונסה - מדברים על למה כל אחד הגיע לבית מדברים על שי ברגע שזה מגיע לסוג קטן של ריכול קל וונסה משתיקה ואומרת לא מתאים ואז איתי מראה את מה שהוא אמר לצד הטוב של הדבר, ועוברים ללאון (שלהזכירכם לכליך ממש על איתי ודיבר לא יפה) ואיתי אומר כמה הוא אוהב את השינוי של לאון וכמה הוא אוהב אותו וכמה זה שהוא מראה מה הוא חושה זה מוצא חן בעינו....וכן הם אמרו שלאון בא לתוכנית כדי להתפרסם אבל לדעתי זה לא משהו רע...אנשים שהולכים לתוכניות כאלו זה כדי להתפרסם!!! איייי זה מעצבן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ethna

New member
צבר ושיפרה

ניהלו שיחה אינטימית קטנה, על דייטים ראשונים ואם לשכב בהם או לא. כאשר לאון נדחף ומתערב אבל לא מצליח להפיג את ההרגשה שמתנהל מעין דייט מול עינינו. בינתיים ונסה ושי נכנסו לחדר...

ethna

New member
יוסי=איתי- אני באמת לא יודעת מה קורה לי הלילה

תשלח ethna לישון ל א ל ת ר!

RoGeR MaSoN

New member
תודה על השרשור החדש הוא באמת היה נחוץ.

היא ממש בלתי נסבל השרשור הקודם

idodo cohen

New member
לצבר ושפרה יש אחלה טעם במוזיקה

על צבר כ"דמות" בטלוויזיה אני לא מת. בפרקים עם אשר, בחיי שחיבבתי את אשר פי אלף. בכולופן שפרה - Beautiful boy של ג'ון לנון. צבר- Everybody's gotta learn sometimes של הקורגיס. אם כבר לזמר מול המצלמות, לפחות לפחות לבחור שירים טובים :]

למעלה