יום 53, עידכונים, בקטנה

u r a n i a

New member
עדכנו אותי בבקשה ../images/Emo13.gif

ביום שלישי (?) היה את הסיפור עם הפסקת השידור ורצו הרבה שמועות לגבי מה שקרה. דיברו בין השאר על הימצאות שוטרים, אנשים אמרו שראו שוטרים עם שי. אני יודעת שהדודה של שי נפטרה, אבל חוץ מזה באמת היו שם שוטרים ? ואם כן - למה?

RoGeR MaSoN

New member
לא היו שום שוטרים....

השידור הופסק כי לא רצו שקרובי משפחה ישמעו על פטירתה של הדודה בטלוויזיה...אלא שישמעו מקרובים אחרים.

ethna

New member
אז סיבה נוספת להורדת השידור היא

שאם הקהל בבית יראה ששי לא בוילה הוא עלול עוד להבין שלא צריך לשלוח sms לשי, חס וחלילה- הרי עוד קשת תפשוט את הרגל... או כמו שאימי אומרת "באח הגדול יש רק מנצח אחד והוא קשת (אימי רואה את קשת וההפקה כאחד)".

u r a n i a

New member
אני חושבת שזה היה בעיקר כדי לא להשפיע על

ההצבעה של הצופים. וזה היה שיקול נכון.

RoGeR MaSoN

New member
חח אפשר לנווט בין אוזן ימין לאוזן שמאל../images/Emo22.gif

אני שומע עם אוזניות, באוזן ימין אני שומע את השיחה של לאון עם שפרה וצבר באוזן שמאל אני שומע את השיחה של איתי וונסה וככה לי אני מנווט בין השיחות

י ע ל י ש

New member
יו איזה טעות של עינב איתי וונסה

הם דיברו בחדר כשרנין ישנה שם ודיברו על שי ולאון..לא כאלה ריכולים כבדים כמו שהחבורה השניה עושה אבל כמו שאנחנו מכירים את רנין- מחר היא תעשה מזה מטעמים... עלק ישנה.. (שיאו אני באמת מקווה שהיא ישנה)

אור2221

New member
צבר ושפרה צריכים לשלוח

את ליאון לרגל ולהשאר שניהם בחדר הגדול... תכלס, התובנות של צבר על מערכות יחסים ודרכים לתאר חברים מוצאות חן בעיני.

קופנגן

New member
שימו לב לרנין, אסטרטגית מעולה פשוט

בשקט בשקט מתגלה אסטרטגית לא קטנה: זה התחיל בזה שאמרה לצבר שהחולשה שהיא משדרת מנעה ממנה להגיע לגריל. זו אסטרטגיה שהוכיחה את עצמה, העדיפו להפיל את החזקים קודם והשאירו אותה בחוץ. זה נמשך בזה שלמרות שהייתה בחבורה של שי, ובת הברית החזקה שלו, היא הצליחה בחוכמה רבה לשמור על קשרים טובים עם יוסי ועינב. היום באחות הקטנה הראו אותה נותנת סיגריות ליוסי ומבקשת ממנו להשאיר את זה ביניהם (כדי שבני הברית שלה צבר שפרה ולאון לא יתעצבנו), היא אפילו דאגה לסיגריות לעינב, למרות שהיא עלולה להישאר בלי סיגריות בסוף שבוע.. היא עושה בחוכמה רבה, מתמרנת בין המחנות. אתמול אפילו ניהלה שיחה מחוייכת עם יוסי עינב וונסה, דואגת ליוסי לקפה, קוראת לו יוסוף. בכך היא מבטיחה שירחיקו אותה מהרדאר, והבובלינים יתבייתו על צבר ושפרה, הברית שלה תתמקד על איתי וונסה ועינב ויוסי, וכך היא מבטיחה לעצמה מקום לפחות ברביעיה היא כמובן לא יודעת שיהיו דיירים חדשים אבל מתנהלת נפלא בתוך בית האח הגדול,, רק צריכה להזהר מהתנהלות מלוכלכת, חייבת לא לרכל ולהשאיר את הלכלוך לשפרה וצבר ולהשאר נקיה, כי עכשיו שי איננו כדי לספוג את כל האש במקומה.

BMCB

New member
../images/Emo45.gifנכון מאוד.

היא ממש מרגיזה אותי. רק חבל שאת שאר הדיירים לא... כי לדעתי אם היא הייתה מועמדת להדחה היא הייתה עוזבת.

BMCB

New member
ומה שעוד יותר מרגיז אותי,

זה שצבר מתהלך אחריה כמו לפלף ודואג לה כל הזמן. עכשיו כששי הלך, זה התפקיד שלו

RoGeR MaSoN

New member
איך היא יכולה לוותר על פחמימות? ../images/Emo26.gif

זה מה שנשאר מהלחם, צילמתי רגע לפני שהיא טרפה את הביס האחרון...

RoGeR MaSoN

New member
חח לאון מציע לשפרה חצי פרוסה, היא אומרת לו:

"תן את החצי הקטן"..."אוי אתה דוחף לי את הגדול, תן לי את הקטן..."
כל הכבוד לה באמת....רואים שהיא שומרת

../images/Emo6.gif

ראיתי פה תמונה מהיום שהיא אכלה מלפפון עם נוטלה
..כשמדובר באוכל, כל דבר מתקבל אצלה בברכה...

למעלה