לקראת הפרק ביום ראשון

BeN ShaDe

New member
התוכנית המרכזית של "האח הגדול" מחר בערוץ 2.

על הפרק : - חשיפת המועמדים להדחה. - המתמודדים משתפים את הצופים בדעותיהם על שאר המתמודדים. - ייפתח חדר נוסף בוילה ועדיין לא ידוע מי ייכנס אליו ומה יש בתוכו. נשמע מאוד מעניין. קשה לי לראות מי יועמד להדחה וקשה לי לחשוב מה יהיה בחדר הנוסף. גם לשמוע מה כל אחד חושב על השני יהיה מעניין.

יניבל1

New member
סקר לקראת התוכנית מחר

אילוא אתם בוילה, מי השניים שהייתם בוחרים להדיח? ולמה?

יניבל1

New member
אני בוחר ב-שיפרה ורנין

שיפרה, כי היא פלצנית שמעבירה לי אנרגיות שליליות רנין, כי היא בכיינית ואתמול היא עברה סופית את הגבול

אריאל5

New member
אם הייתי בבית את שפרה ואת יוסי....

שפרה כי היא באמת פלצנית ומשעממת ונמאס לי ממנה ויוסי כי הוא כל הזמן רב ורב תככים ומזימות. לעומת זאת כאדם מחוץ לבית הייתי מדיח את רנין ויוסי כי כמי שרואה מהבית מה קורה יודע שרנין היא תככנית ופרובקטיבית אבל כאיש הבית לא הייתי מצליח לשמוע את כל השיחות שלה והיא הייתה נראית לי נוחה יחסית.

KroKodil1

New member
עונה

מיקי - די מגעילה אותי בהתנהגות שלה וחוץ מזה שאחרי משימת הכספת היא יצאה ממנה ממש במזל, שכן יוסי אולי גם הסכים אבל לפחות הודה בטעות. היא לעומתו, ממשיכה לבגוד בדיירים
נעמה - לא הבנתי עדיין מה הקטע שלה. היא חושבת שאם היא לא תעשה כלום אז היא תביא רייטינג? שתלך כבר הביתה ותפנה את זמן המסך שלה לדיירים אחרים מעניינים יותר.

u r a n i a

New member
אני הייתי בוחרת

בערן, כי הוא טיפוס מעצבן ואינפנטילי ומתלבטת בין ג'ני - שסתם לא מעניינת ולא מוסיפה כלום, לבין נעמה - שהיא צבועה וחובבת רכילויות.

יניבל1

New member
באנה יש מצב רציני נעמה עוזבת יום שלישי

בוילה יותר ויותר סולדים ממנה(אפילו גירשו אותו מהחדר, דבר שעוד לא נראה) ובבית הצופים אף פעם לא אהבו אותה, ואחרי כל הרכלנות בכלל חמים עליה

יניבל1

New member
אחרי אתמול...........?

אם היא תישאר בסוף בוילה היא תצתרך לעשות מהפך של 360 מעלות בגישה שלה כדי לשרוד שם

היא לא עושה בעיות לאף אחד ברמה האישית

יודעים שהיא נשברת הרבה ומהר אבל בסך הכל אוהבים אותה שם

Uri04

New member
360?

אז זה אומר שהיא תחזור לאותו מקום בו היא נמצאת...

ShukyD

New member
../images/Emo41.gif לקראת הפרק ביום ראשון ../images/Emo41.gif

למעלה