לקראת הפרק ביום ראשון

קפרי

New member
לא נכון, שמעתי שריכלה לפני כשעה וחצי עם מיקי

על נעמה וקרן, ואגב, גיסי מכיר את המשפחה הוא אשקלוני ומשווק לחנויות באשקלון והוא אומר שהיא ממש גסת רוח...לכל אחד שם יש צורך במשהו וגם היא לא כזו אהודה לכן רצוי שיעופו גם היא וגם אבא שלה, בנינו: התוכנית יותר נחמדה עם הצעירים אפילו בלעדי מיקי ונעמה ואשר...יש גם שם אקשיין של מה יהיה ומי עם מי...

ליאורי13

New member
בסוף יסתבר שעינב אחלה בחורה

כך מסתמן לעת עתה זה שרוב הדיירים יגידו את שמה ושם אבא שלה בטוח ב-99% אלא אם הפנימו שככל שינסו להדיח אותם והקהל בבית לא ידיח אותו הם אולי ירימו ידיים

יNOT

New member
../images/Emo9.gif ישקרו לנו בשידור חי, מי רוצה להתערב?!

קודם כל ארז טל היה צריך להתפטר גם בגלל ניגוד אינטרסים וגם בגלל שהוא פשוט לא המגיש הנכון לתוכנית
(מי יכול להזכיר לי כמה אחוזים יש לו בערוץ וכמה מניות בתוכנית
) דבר שני, ינפחו שמה סיפורים, כמו בלוני ענק בלונה פרק
הרומן המטורף שהיה בווילה ,"כמעט סקס בשידור חי" , "הכסאח" - "כמעט עפה למישהיא נעל לפרצוף" . ןכמובן : "זה הכל אמיתי , זה ריאליטי, אין פה שום דבר מתוכנן, והמשתתפים לא שחקנים" (הם רק על חוזה שהם מודעים לזה שלא יצלמו אותם עושים משהוא מביך
) סה"כ צריכה להיות תוכנית טובה, צביעות בשידור חי. באשר למי יעוף ומי יישאר זה משנה באמת?!
כל התוכנית הזו מצונזרת כבר מהחתימה הראשונה של המשתתפים בבית על החוזה השתתפות בתוכנית, מבחינתנו זה הכל משחק מכור.

יNOT

New member
../images/Emo3.gifטוב ,אני לא יכול לומר שאתה אדם חכם

אבל אני מציע לך לקרוא את כללי הפורום ! וזה שמישהוא שם לב שאתה פה רק בשביל להעלות את הרייטינג ולשקר לאנשים בפורום זה לא סיבה להעליב...

ShukyD

New member
אין חוק שאוסר לעשות מה שהוא עשה

ואתה חייב להפחית את כמות הפעמים שאתה אומר "צנזורה" זה גם, כמו "חביתות מדוללות בחלב" גובל באובססיה...

ShukyD

New member
בסדר

צריך לתת לבנאדם הזדמנות להבין את זה לבד אם תתקפי הוא יתגונן

יNOT

New member
עם זה אני יכול לחיות , זה המשמעות של הפורום

חופש דיבר , לא?! מי שלא נאה לו שלא ייקרא...
ומי שלא נאה לו זה אלה שמנסים להשתיק את אלה שרוצים תוכנית טובה יותר, ויודעים לזהות זיוף )

jaycom

New member
על אותו עיקרון

מי שלא נאה לו שלא יראה את התוכנית

ShukyD

New member
מי שלא נאה לו זה אלה שמנסים להשתיק את אלה

שלא שותקים. אין לי בעיה עם הרצון שלך לתוכנית יותר טובה גם אני רוצה אקשן ומכות וציצים אבל אני חי טוב מאוד גם בלי זה ככה התוכנית, אף אחד לא התחייב לך <גם אם פרסם אחרת> שיהיה מעבר לזה טוב לך? תראה לא טוב לך? אל תראה אבל נשבע לך שאני כבר לא יכול לראות את המילה צנזורה, היא עושה לי שחור <כמו שההוא אמר, הטרפת את רבי> הבנו את הדעה והרעיון שלך בפעם האחרונה ואתה יכול להמשיך להגיד מה שבא לך כמה שאתה רוצה, אתה רואה שלא נמחקות הודעות שלך, כן, יש חופש דיבור. אבל יש גם את הזכות לבחור שלא יחפרו לך. אפשר להתעלם מהודעות שלך, כל עוד הן לא מציפות את כל הפורום אני מבקש קצת להתחשב יותר כמו שמתחשבים בך

יNOT

New member
לא נכון, כמה אנשים פה רק מעלים רייטנג?! ../images/Emo46.gif

ספור אתה את כל המזוייפים שנכנסו לפורום הזה רק בשביל שיהיה פה חיים. אחרים מציפים את הפורום במטרה לשטות בקוראים, אני עד עכשיו לא אמרתי חצאי אמיתות, לא שיקרתי ולא קיללתי אף אחד... באמת שאתה נטפל לאדם הלא נכון בפורום. (תכניס פה את המילה שאתה כל כך לא אוהב לשמוע אותי אומר
)

jaycom

New member
בדיוק

זה חפירה בשכל גובל בקדיחה לרוחק. שיגע את רבי אני שוקל להגיש תלונה במשטרת החפרנים...

יNOT

New member
../images/Emo9.gif תגיש, אם בזכות זה יודו בזיוף אני איתך

jaycom

New member
בטח לא ידעת?

אני גם האח הגדול שמדבר איתם דרך המיקרופון...

omer719

New member
אז למה אתה ממשיך לצפות?

אתה שם לב שזה כבר מעיק על אנשים פה כול השליליות הזאת, ובסופו של דבר נשארו פה אנשים שהחליטו לראות למרות הצנזורה וכנראה גם אתה חלק מהם, אז למה שלא תנסה לדבר על דברים אחרים מלבד הצנזורה?

יNOT

New member
כי זה אומר שאני צופה מטומטם ואני לא ../images/Emo46.gif

אם אני אתן לזה מנוחה , הם ייראו בזה אישור "כן זייפנו תוכנית "האח הגדול" , העירו כמה פעמים זה נגמר, בשקט אפשר לשטות בהם עוד 3 חודשים" אני פה הקול של אלה שלא מוכנים לצביעות הזו ! יש עוד פה כאלה בפורום , אבל מהם יותר קל להתעלם כנראה

למעלה