לקראת הפרק ביום ראשון

הולכת להיות הדחה מעניינת

מצד אחד יש את הבובלינים שתמיד מעצבנים אנשים (במיוחד את ונסה) מצד שני יש את נעמה שהרבה מהבנות לא סובלות כבר מצד שלישי יש את ערן וקרן שהתחילו להיות זוג וכנראה יגרמו לכמה להצביע נגדם ויש עוד מלא צדדים..

u r a n i a

New member
מצד רביעי - יש המון זמן עד מחר

ובטח יקרו עוד דברים שישפיעו על ההחלטות שלהם

יניבל1

New member
אנחנו לא מדברים על ההחלטה שלהם

אנחנו מדברים על ההחלטה *שלך* חוץ מזה שהחבר'ה פה הכירו די לעומק את המשתתפים בוילה וגיבשו דעה מוצקת עליהם (דפוסי התנהגות,סיגנון דיבור ,יכולת השתלבות ) מקרה אחד או שנייםבלילה לא יותר מדי ישנה את זה

יNOT

New member
אתה באמת חושב שזו החלטה שלך?! ../images/Emo6.gif

אם שיקרו לך עד עכשיו בקשר להכל, למה אתה מאמין שאתה באמת קובע מי יודח ?! אנישם תחכימו ,אל תהיו
, כולה מכרו לכם "ריאליטי" ,מזל שאתם לא בקוטב הצפוני היו מוכרים לכם קרח

על מה אתה מדבר בכלל?

הוא שאל שאלת סקר, לדעת מה אנחנו כפורום חושבים, מה הקשר שוב להפקה בכלל? אם אתה כ"כ סובל מהתוכנית, למה אתה צופה בה?

יNOT

New member
אני עניתי, ואמרתי שזה מזוייף לא החלטה שלו

אם שיקרו לו עד עכשיו (איך תאמין לתוכנית , שבעצם משקרת לצופיה?! ) אז רוב הסיכויים שגם ההצבעה היא פיקטיבית לא?!

jaycom

New member
הוא מזוכיסט משיעמום הבנאדם הזה

אין לו מה לעשות אז הוא רואה את התוכנית ובמקביל חופר לנו כמה ימים כמה התוכנית חרא

יNOT

New member
וזה אומר מי שפה רק בשביל להעלות רייטינג ../images/Emo6.gif

יניבל1

New member
באנה מיקי הזו יודעת הרבה על ההפקה

"היום נכנסים לוילה לבחור" "צריך להיכנס עוד מעט לבית כי מכינים לנו הפתעה בחצר " ועוד כמה כאלה לפעמים אני תוהה אם היא מתמודדת או סדרנית מטעם ההפקה

היא אמרה משהו על הפתעה?

(פיספסתי את זה) באמת מאיפה היא יודעת? על מיקי אני לא אתפלא, וגם אם היא לא שתולה, בטוח ינצלו בהפקה את החוסר נאמנות שלה והרדיפה אחרי כסף.

actress

New member
היא הרי עובדת במועדון הדום ומנהלת אירועים

מן הסתם שהיא תדע על העולם הזה קצת יותר מאחרים.....

יניבל1

New member
לא להדיח את עינב!

כן היא פרחה, כן היא טיפשה אבל תחשבו על זה היא הכרחית כדי שהכוכב האמיתי של התוכנית, בובליל האב לא ישתגגע שם ויכנס למרה שחורה, הוא צריך מישהו שיארח לו חברה , וזו בעיקר עינב שעושה את זה (מדי פעם גם אשר ושי,אבל הם לא ריאלים כרגע להדחה) חוץ מזה שיש יותר גרועות ממנה בוילה

u r a n i a

New member
עינב סה"כ אחלה,

זה שיש לה מנטאליות מסויימת זאת לא סיבה מספיק טובה להדיח אותה אני בעד הבובלילים ביג טיים, דווקא מפני שהם שונים מהשאר

למעלה