מי אתם רוצים שיודח ביום שלישי?(הדחה3)

omer719

New member
../images/Emo41.gif מי אתם רוצים שיודח ביום שלישי?(הדחה3) ../images/Emo41.gif

מיד אני אעלה את שמות המתמודדים שמועמדין להדחה, ואתם מוזמנים לשרשר
במקום או במקומות המתאימים ולהסביר למה, מקווה שתשתפו פעולה!

droriko

New member
../images/Emo45.gif

ערן יכול ליהות אידיוט ולא בוגר עד מחר , ונעמה יכולה ליהות חפרנית ומתנשאת עד מחר אין דבר יותר חמור מלבגוד בבן ברית שלך(ולא משנה מה אני חושב על אותו בן ברית). עד עכשיו סתם לא חיבבתי את קרן , אחרי שעשתה את מה שעשתה לנעמה שכל כך אהבה אותה וסמכה עליה, היא שרופה מבחינתי!

droriko

New member
ומי שמצביע לטובתה

כאילו שמבחינתו בגידה זה ערך עליון כי זה מה שמה שקרן מסמל מבחינתו יותר מהכל

מסכים איתך במיליון אחוז!!!!!! היא שברה את

השיא של נעמה ועוד לקחה אותה לחדר איתה כדי לחפור לה במוח, פשוט ביזיון. מה שמדאיג אותי, ידידי זה שאני ואתה היחידים שאומרים את זה והנבלה הזאת עוד תישאר שם כי אנשים חמומים יותר מידי על נעמה.

no nick 1989

New member
אבל קרן צודקת

החברות שלה עם נעמה רק תזיק לה. רק בגלל זה היא מועמדת להדחה היום...

droriko

New member
ברור שהיא צודקת

וברור שנעמה היא תככנית וכדאי להתרחק ממנ (וואני מקווה שתעוף בשלבים הבאים) אבל לא צריך ליהות מרושע אליה ולשחק אותה החבר הכי טוב שלה ואפילו בת ברית, ואז לתקוע לה את הסכין בגב..... לא יודע, אני אתקשה להסתכל עליה אחרי מעשה שכזה

אפשר להפסיק להסתובב עם נעמה, לא צריך להצביע

נגדה ועוד לשדר לה ללא ספק שאת החברה הכי טובה שלה בבית! אני ממש שונא את נעמה וזה ממש הציק לי המעשה הזה. אין כרגע מעשה יותר צבוע מזה ולכן היא צריכה ללכת לפני נעמה.

בנוסף אם יצביעו לערן זה יחליש את שי וצבר

ויחזק את נעמה וקרן ואז נעמה וקרן שאני בטוח שכולם ירצו שהן ילכו בשלב כלשהו יצברו כוח וישארו בבית ויעיפו את השאר. אני חושב שבינתיים אסור להחליש את שי וצבר עד שאלה לא יעיפו את שנואות ליבם (ושנואות המדינה) נעמה וקרן. בשורה התחתונה אם תצביעו שי, פשוט חיזקתם את נעמה וקרן המזוויעות.

להעיף את ערן כדי להחליש את שי התככן

שי הכי צבוע בבית..ערן קורבן לקינאה של שי וצבר שמסתבר שצבר נחש לא קטן. הם סיבכו אותו במריבה ובפרידה מקרן הקינאה שלהם עיוורה אותם כעת צבר חוגג עם שפרה..בזמן שהוא הזהיר את ערן לא לחגוג עם קרן. שי מתמרן את כולם בבית.הכי נוכל תככן מגעיל ורכלן זה שי. בקיצור..להעיף את ערן כדי להחליש את שי וצבר. י.

מסכים איתך ששי צובר יותר מידי כוח ולכן מבחינה

אסטרטגית המפגרים האלה חייבים להעיף אותו. אבל (ואבל גדול) אני חושב שערן הוא לא מניפוליטיבי. הוא פשוט מפגר ויהיר שעלה היום להדחה בדיוק בגלל שהוא נקרע בין קרן לצד השני. לא היה לו נעים להתנגש חזיתית מול קרן כי כנראה יש לו רגשות אליה (אגב, לקרן זה לא הפריע). לכן ערן הוא לכל היותר, טיפש/אידיוט/אוויל או מה שתרצו, שנפל בין הרצון של הקבוצה הגברית לבין הרגשות שלו לקרן. בגלל זה אני חושב שקרן היא יותר גרועה, ממנו ומנעמה.

דורוN

New member
שי לא יעלה על הגריל בקרוב

כולם שם פוחדים ממנו. גם במשחק עצמו ונראה שגם בחיים האמיתיים, לא רוצים להסתבך עם בנאדם כזה.בצדק אולי.

דן מנו!!!!! מאז הישרדות יש לאנשים רתיעה

מדמות כזאת בריאליטי. לכן אני חושב שהם יתעוררו בשלב מסוים וידיחו את שי, אבל עכשיו נוח שיש אותו כי הוא רב את המלחמות של כולם. הוא נלחם בשביל צבר וערן לדוגמא. הוא רב בשביל רנין וג'ני. עד שישארו מעט אנשים ואז הם יעיפו אותו. אין מצב ששי נשאר עד הסוף כי הוא פתח חזק מידי....

דורוN

New member
נכון

הוא לא ישאר עד הסוף, אבל יש לו לבלות עוד הרבה בוילה. הוא יהיה בין ה5 האחרונים אני חושב.

u r a n i a

New member
אני דווקא לא רואה את זה כצביעות או בגידה,

אני חושבת שהיא הבינה טוב מאוד שהנוכחות של נעמה מזיקה לה. אבל מצד שני, את מי היא תיקח איתה לסוויטה? לא היו לה כל כך ברירות.. בגלל התככנות של נעמה לא נשארו לקרן ממש חברים שם, כי קושרים אותן ביחד. אני חושבת שהיא מקוה שנעמה תעוף ואז הקשר שלה עם שאר דיירי הבית ישתפר. קרן היא אמנם קצת חלשה, אבל עשתה עלי רושם של בסדר ולא מזיקה. אני מאמינה שבלי נעמה היא תוכיח את זה.

droriko

New member
את יודעת במחשבה שניה

אני באמת מתלבט קשות בין קרן לנעמה אני פשוט כל כך שונא את נעמה , שאפילו הבגידה הנוראה שקרן עשתה לה לא מצליחה לגרום לשניה ליהות יותר. חבל שאין הדחה כפולה כמו בארה"ב זה היה מקל על הדברים :)

למעלה