מי אתם רוצים שיודח ביום שלישי?(הדחה3)

השנאה לנעמה היא קשר ההצלה היחידי שנותר לקרן,

אבל אסור לתת לנעמה ללכת בפעם, קודם קרן לדעתי. לurania: קרן בחרה ללכת עם נעמה ולכן עד יומה האחרון (בתקווה שזה יהיה בשלישי) יסווגו אותה כ"קרן ונעמה".

u r a n i a

New member
קרן היא סתם חלשה. אבל נעמה מפרידה בין כולם

לדעתי - צריך לנצל את ההזדמנות שנעמה מועמדת להדחה, ולא לסמוך על זה שגם בשבוע הבא תיבחר להדחה. זה לא מובטח.

droriko

New member
תכלס, אם נעמה תשרוד פעמיים רצוף

זה ישדר בטעות למתמודדים שיש לה קהל רציני בבית ושלא הכי כדאי לשים אותה על הגריל (כמו שהיה עם עינב שמספר ההצבעות ירד מ-10 ל-3, ויוסי שלא הועמד השבוע בכלל) ככה שיש מצב שאם תישאר החברים ירצו להשאיר אותה, ואז נצתרך לסבול את החפירות שלה עוד ועוד ועוד ועוד ועוד ועוד....... לכן את קרן או ערן אפשר להעיף שבוע הבא

24 שעות 1

New member
שטויות

עינב על הגריל בכל הצבעה ולכן יש לדאוג בהצבעה שאנשים של שי יפלו על מנת להחליש אותו - אחרת נסבול אותו עוד הרבה זמן.

יש דבר חשוב מאוד ששכחת!!!!!!!!!!!!!!!!

קרן הצביעה לנעמה (ואני מאמין שהיא ידעה הרבה לפני שהיא הולכת להצביע לה) ואחרי זה, בלי להניד עפעף המשיכה לדבר איתה. שכבה איתה במיטה וריכלה על השאר. אני מצפה ממישהו שלא צבוע, שגם אם הצבעת נגד מישהו ואתה רוצה להתנתק ממנו מחשש לתמיד שתצמח לך בדירה, לפחות לאחר ההצבעה אל תלך איתו! זה פשוט מגעיל. ושלא נשכח שהיא בחרה להדיח גם את ערן ותפרשו איך שאתם רוצים, יש פה סדרתיות של בגידה באנשים. urania, האם גם ערן מזיק לקרן? אני לא חושב, פשוט יש פה דפוס של בוגדניות (ושיניים וחיוך של גרמלינס :)).

u r a n i a

New member
יכול להיות-אבל תכלס-ערן ונעמה שנואים על רובנו

וכמו שכתבתי למעלה, קרן עושה דברים מתוך חולשה, לדעתי. לא מתוך בוגדנות. ונעמה אשכרה בוחשת בין כולם ויוצרת אוירה נוראית בווילה.

ספק אם הצבעה כנגד נעמה וערן, האנשים הכי

הכי קרובים שהיו לה בבית היא חולשה, ספק מאוד גדול. מילא היית אומרת שקרן הצביעה כמו נעמה, אז הייתי אומר שהיא מושפעת ממנה, אבל לא כך הדברים. * דבר שני, כמו שאת ואני רואים השנואים הגדולים פה הם נעמה,קרן וערן, ועל זה אין ספק. אני חושב שאם יעיפו את נעמה לפני קרן, יהיה לקרן יותר קל להתחבר ולהיטמע עם שאר האנשים ואז תהיה בעיה את מי להעיף שבוע הבא ויווצר מצב ששכחו את החרא שקרן עשתה ויביליגו לה על זה. אבל, אם קרן תעוף ראשונה, אין מצב שנעמה תתחבר עם האחרים בבית כי היא שרופה מבחינתם. לכן, כדי לא לשכוח שגם קרן זבל, אסור לתת לשנאה שלנו לנעמה לקבל עדיפות עליה.

JasPoint

New member
אל תשכח שגם ערן רצה להצביע נגדה

ערן אמר שהוא מתלבט בין נעמה לקרן... הוא יכול היה לבחור את שתיהן אבל בגלל ששי המפקד שלו אמר לו לבחור בעינב ונעמה הוא בחר בהן. קרן היא חלשה, כולם שיחקו בה. אני מאמין שהיא יכולה להשתפר בהמשך. היא חייבת להישאר עוד שבוע לפחות.

ערן לא בחר בקרן כי יש לו טיפת מוסריות ותו לו.

יש גבול לערן ולכן הוא לא העיף את קרן. להצביע כנגד מי שלפני שבוע התמזמזת איתו זה עובר את הגבול וקרן עברה אותו בניגוד לערן

דורוN

New member
ערן רצה להעיף את קרן

הוא אמר את זה לשי, אבל שי אמר לו שישים את עינב במקום. אז הוא שם.

לא ראיתי שיחה כזאת (יכול להיות שפיספסתי) אבל

הבנתי שאסור להם לדבר על זה, בגלל זה אני לא מאמין. בכל מקרה, ההתנהגות של ערן היא כלפי קרן בלבד, אולם קרן התנהגה בגועליות גם לערן וגם לנעמה, לא לשכוח ש 2 גדול מ-1.

droriko

New member
קרן חלשה?

הרי כששי ראה שהיא עם נעמה, מבחינתו זה היה סגור שהיא איתה נגדו, והוריד הילוך ממסע השיכנועים שלו ועבר לפראירים אחרים. יום יומיים לפני ההצבעה קרן שידרה,וכולם ידעו, שהיא הולכת עם נעמה עד הסוף .מגיעה לה קומפלימנטים על המשחק. קרן בחורה חזקה מאד (אפשר להבחין גם לפי שפת הגוף והטון הבטוח) היא לא רנין שמשנת את דעתה כל שניה . אחת כזו ששי יכול להגיד עליה "היא לא מדליקה סיגריה בלעדי"

ודבר אחרון לפני שאני פורש למיטה ונמשיך את

הדיון בכיף מחר- קרן בחרה לבלות בחדר הכיף אם נעמה. לי זה לא נראה שקרן רוצה להתנתק מנעמה ולכן האמירה שנעמה מזיקה לה היא שקר וכזב מהדרגה הזולה ביותר שקיימת. הרי מה כולם חושבים שהולך בתוך חדר הכיף כשרק קרן ונעמה שם? בטוח שחושבים (ובצדק) שהן מתיידדות ומתחברות יותר, זה ברור. לכן לא ברורה לי האמירה שלך שקרן מבינה שהנוכחות של נעמה מזיקה לה. הנוכחות של נעמה וקרן מתחזקות ברגעים אלו בחדר הכיף ואת זה לוקחים בחשבון גם דיירי הבית.

droriko

New member
פשוט מאד

היא הולכת עם המשחק שלה עד הסוף . וכל עוד נעמה לידה (עד יום שלישי עוד יותר) היא רוצה לשחק את החברה הטובה שלה (כמו שעשתה עד עכשיו) ולמה לעזזל שקרן תשקר בחדר וידויים כשאף אחד מחברי הבית,כולל שי וערן ,לא יכול לשמוע אותה? היא רוצה שנעמה תעוף וזהו . היא ידעה טוב מאד שאם תצביע לשי זה יחזק את נעמה מול ולא רק שויתרה על זה, אלא שהצביעה כנגד נעמה עצמה - בגידה כפולה.

אני לא חושב שקרן משחקת אותה חברה של נעמה....

ממה שקרה בבית ראיתי שהיא באמת חברה שלה/מסתדרת איתה הכי הרבה. ואז היא בגדה בה. תחשבו שזה יתן לה לגיטימציה להיצמד ככה לעוד אנשים, לדקור אותם בגב ואז לעבוד לפרייר הבא. נעמה אמנם צבועה, אבל קרן צבועה + בוגדנית (כפולה אמרת) , שזה חמור יותר.

droriko

New member
קרן צבועה + בוגדנית

נעמה צבועה + חפרנית מה יותר גרוע? אני באמת שלא יודע משאיר את המצביעים לשבור את הראש

תכלס תהיה פה שבירת ראש את מי להעיף...נראה לי

יהיה מאוד צמוד (אבל מאוד). אבל נראה לי שיש קצת יותר רוע ושליליות בבוגדנית מאשר חפרנית....

אני במקומה

הייתי לוקח לסוויטה את יוסי ומסביר את זה כמחווה על הבלוף של העבודה . או את איתי ( שלאף אחד אין משהו נגדו ) . או הייתי מרחיק לכת ולוקח את שי ומסביר לו שאני עובר קבוצה ומקווה לטוב ( האופציות מסודרות על פי סדר ההעדפה שלי מהטוב אל הרע אילו הייתי במקומה ). זה מאוד לא מדוייק לטעון שלא היו לה אופציות . קרן בחרה במודע ובמופגן להיות צבועה ולי באופן אישי נראה שהיא גם נהנית מזה אבל זאת רק ההתרשמות שלי .

למעלה