מי אתם רוצים שיודח ביום שלישי?(הדחה3)

ז ו כ ר ת

New member
יש לפעול בתבונה

חברים יקרים חייבים להעיף את ערן.נעמה במילא שרופה כבר וחוץ מקרן שעושה את עצמה נאמנה לה כולם מתרחקים ונזהרים ממנה ולכן יש זמן להעיף אותה גם בשבוע הבא. לערן יש עדיין גרופיס בקרב הבנות וגם שי וצבר איתו ולכן הוא יהיה בשבוע הקרוב הרבה יותר מסוכן מנעמה. מצד אחד הוא יודע שרצו להעיף אותו ולכן מצד שני הוא יהיה יותר מניפולטיבי ויותר ערמומי. ולכן צריך לפעול עם ההגיון ולא עם הרגש. לסתום את האף ולהצביע לנעמה...פשוט אין ברירה

../images/Emo45.gif

אני לא יודעת למה, אבל היא די מעצבנת אותי. אני מתלבטת בינה לבין נעמה..

insane sanity

New member
רוצה אותה בחוץ.

היא צבועה עקרונית עם עצמה. מצד אחד מצביעה לשפרה בגלל סיבות של דת, מצד שני ממש לא מתנהגת בהתאם למה שהיא דוגלת. זה מזוויע ברמות כבר מעבר לתוכנית.

RON 231

New member
אני גם מתלבט בין נעמה לבין ערן לא אוהב את

שניהם

יNOT

New member
כנראה דיליי של תפוז

היו מספר בעיות עם השרתים שלהם, פשוט אל תתייחס להודעות כפולות.

תפוז מפגר, שעתיים השרתים קרסו ולא ניתן היה

לרשום הודעות. חבר'ה, זאת הזדמנות להעיף את הגזען ולהוכיח שאנו חברה נהורה...

droriko

New member
הוא לא כזה גזען כמו שעשו ממנו בפרומואים

הוא די מיודד עם רנין דווקא מי שהייתי מחשיב כגזענית מבין החברים זו נעמה שאמרה על עינב את המשפט הנוראי "לפחות אנחנו לא קיבלנו חינוך באשקלון" . אשקלון ,למי שלא יודע,.היא אחת מהערים שנתפסות על ידי הרבה אשכנזים גזענים, כמעברה , מקום משכנם של הצ'חצ'חים, הפרענקים . ואני אומר את זה בתור אשקלוני בעבר(אפילו בארץ נהדרת עשו על זה מערכון מעליב, בתקופה של הקסמים). אני בטוח שהמון מזרחים מעיר כמו אשקלון או מעיירת פיתוח ישלחו המון אסמסים להדיח אותה על המשפט האווילי הזה. כשפוגעים באנשים הם לא שוכחים.

תפוז קרס ושעתיים לא ניתן היה

לרשום הודעות. חבר'ה, זאת הזדמנות להעיף את הגזען ולהוכיח שאנו חברה נהורה...

N o a m V

New member
חופשי קרס

גם אני בעד להדיח את ערן כי זה ניראה הזדמנות טובה , גם ככה שבוע הבא נעמה וקרן יעלו שוב לגריל.

FreshF5

New member
ואם לא קרן אז לפחות נעמה

והשרתים כן, חשבתי שזה אצלי

דורוN

New member
מי שרוצה שערן יעוף שיצביע קרן ונעמה

לעינב ושפרה יש מספיק כאלה שיכולים לאהוב אותן ולהצביע להן. לקרן ונעמה אין(ובצדק), אבל הן עדיפות על ערן. אז תצביעו להן.

למעלה