מי אתם רוצים שיודח ביום שלישי?(הדחה3)

AlexH26

New member
../images/Emo45.gif ביי ביי איש הייטק. אגב, אין לך עבודה ../images/Emo6.gif

AlexH26

New member
זה לא אנחנו, זה סאפ ../images/Emo13.gif והחברה שלו לשעבר

מענין למה זרקה אותו. בקרוב יראינו אותה לפנאי פלוס כדי שנדע הכל עליו

droriko

New member
קצת עצוב

שמקור הגאווה היחיד שלך בחיים זה כישלונות של אחרים , מעניין מהזה אומר עליך. ואל תדאג לערן , הוא אולי מטומטם אבל כישורים בהייטק למניאק יש. העיפו אותו מחברה אחת לא מסיבות מקצועיות? הוא כבר ימצא חברה אחרת, לא בעיה למצוא מתוך מאות חברות .

AlexH26

New member
נו באמת ../images/Emo6.gif

אני כבר עובד בהייטק, סתם לידע כללי. ובטח לא באיזו חברה מצחיקה כמו סאפ שאדון ערן השוויצר והמטומטם משוויץ בה ועושה מעצמו יותר ממה שהוא באמת. אחרי התוכנית הזאת הוא ימצא עבודה - במזבלה העירונית. שום חברה רצינית בהייטק לא תיקח עובד שאמר ל7 מליון צופים עד כמה הוא שונא הומואים, ערבים ועוד כל מיני דעות קיצוניות. חברת הייטק לא תעסיק אדם בעייתי שיש לו שם בעייתי. ערן עשה את הפאדיחות שלו ולכן הוא לא יוכל לעבוד בהייטק בזמן הקרוב עד שישכחו שהוא היה שם בכלל בוילה והוא יחזור להיות אנונימי כמו עוד מלא פליטי ריאליטי שכמותו.

איתי בל

New member
כסף זה לא תחליף לחיים

לכולנו תיכנס משכורת וזה בדרך כלל נכנסת בתחילת חודש לקראת העשירי... אבל לבריאות אבל דוגרי אחי מצא חיים אפילו כשאתה מקבל כסף זה רק כדי להראות שאתה יותר טוב ממישהו... מצא חיים

יNOT

New member
באמת דיון אידיוטי

אתם שונאים אדם שאתם לא מכירים, רק על סמך ההתנהגות שלו בריאליטי... טסט טסט REALITY CHECK

איתי בל

New member
עזוב שונא

עושה לו כל כך טוב המחשבה שהבנאדם יצא מהבית ויגלה שפוטר (מה שבטח לא) ויחרב עולמו ויעבוד במזבלה זה עושה אותו כל כך מאושר שאני פשוט מזיל דמעה בשבילו שאלו התענוגות שבחייו

xCxD

New member
זו תוכנית ריאליטי

אפשר בדיוק להגיד "אתם אוהבים אדם בלי שאתם מכירים". המטרה של התוכנית הזו היא שהצופים יעקבו אחרי מה שקורה בבית, יגבשו דעה על המתמודדים, ומי שהכי אוהבים יזכה בסוף. אז כמו שאוהבים מישהו ורוצים לתת לו את המיליון רק על סמך התוכנית כך גם יש אנשים ששונאים מישהו ורוצים להדיח אותו על סמך התוכנית. ואם ליצור הזה ערן היה קצת שכל, הוא היה משחק אותה בשביל התוכנית בנאדם אחר ממה שהוא בחיים האמייתים, אבל הוא טיפש ובחר להציג את עצמו איך שהוא הציג את עצמו,ובחר להציג את עצמו גם כבנאדם שחצן שזה ידוע שאחת התכונות שאנשים הכי שונאים זה שחצנות, וזאת בעיה שלו הוא בחר לספר בגאווה כמה היו לו כיף שהוא הרג פרה בלי לחשוב על כל אירגוני צער בעלי החיים שיקפצו עליו, וזאת בעיה שלו שהוא סיפר וכמה הוא שונא הומואים וערבים בעוד שיש בתוכנית הומו וערביה, ובמיוחד שהמנחה של התוכנית הוא הומו וחלק נכבד מהאנשים שעובדים בעבודות הקשורות לתקשורות הם הומואים, אז שלא יבכה אחר כך שהם ישרפו אותו, וזאת בעיה שלו שהוא הציג את עצמו חרא של בנאדם... אז אם יש הרבה ששונאים אותו הוא יכול להאשים רק את עצמו ואת האישיות שלו. ואתה צודק שזה רק ריאליטי, אבל רואים שהוא 100% בחיים האמייתים בדיוק כמו שהוא בבית... אז לשמוח שלא יהיה לא עבודה אני לא אשמח, כי זה לא ממש מעניין אותי, אבל לראות אותו עף מהמסך שלי זה בהחלט יהיה משמח לראות, ולא צריך להיות חסר חיים בשביל זה...

יNOT

New member
בשיא הרצינות

זה באמת מעניין אותך לדעת הכל עליו?! אל תיעלב, אבל זה התנהגות של אדם "קטן מאוד", לא מדובר בסלבריטאי, כוכב קולנוע, או זמר עם אלבומי זהב. כולה בחור אחד מסכן שנכנס לתוכנית ריאליטי בלי ידיעה שזה כנראה יהרוס את חייו. ואתה רוצה לחפור בכל הפסולת שהתקשורת והיח"צנים רק יכולים לגרד ,רק בשביל....מה בעצם?!

למעלה