מעניין אותי מה אתם חושבים...

britmel

New member
../images/Emo41.gif מעניין אותי מה אתם חושבים...

אתם חושבים שליידי גאגא היא קשורה לסגנון הפופ
בכלל מה אתם חושבים עליה
(*מתכוננת לכל התגובות*...)

JoNy Boi

New member
מלכה אמיתית ../images/Emo47.gif

כמובן שהיא פופ. אז מה היא רוק? היא דבר שלא נראה כמותו וחייב להיות לה פורום

britmel

New member
נכון? קומונה בקושי יש..

מיהו עם קשרים בבקשה לשכנע את תפוז שיפתחו לה פורום!!!! :)

theone24

New member
גאגא זה PURE POP...אין בזה ספק.

אישית אני מאוד אוהב אותה. היא רחוקה מלהמציא את הגלגל ולרוב היא שואבת העתקה ברורה משאר מתחרותיה,אבל היחודיות שלה טמונה בזה שהיא מההתחלה הייתה אוונגרדית ו"עוף מוזר" ולדבריה היא גם גאגא בחייה הפרטיים ולא רק על הבמה. היא באה בגישה של IN YOUR FACE מההתחלה,והיה קשה לאנשים לקבל את זה בהתחלה,אבל לאט לאט היא סחבה את כל העולם איתה,ועל זה אני מוריד לה את הכובע. היא השיגה בשנתיים מה שאחרים לעיתים משיגים במהלך כל הקריירה שלהם. אז כן,את הגלגל היא לא המציאה,כאמור, אבל היא עושה מה שהרבה אומנים לא מעיזים לעשות היום,אם זה הופעות תאטרליות,סטייל מדונה של פעם,או קליפים שחוצים את רף ה5 דקות,סטייל מייקל ג'קסון. היא החזירה את הגלאם פופ של פעם,המוזיקה המפוצצת שהולכת עם התלבושות הבלתי אפשריות בעטיפה זוהרת ונוצצת,ולפי ההצלחה שלה אנשים התגעגעו לזה. לדעתי היא פה כדי להישאר,היא בהחלט תחסר בסצינת הפופ אם היא תעלם לה פתאום.

britmel

New member
לקחת לי את המילים...

תאמת שאני אוהבת אותה ממבט ראשון.. מהפעם הראשונה שראיתי את just dance
כשחושבים על זה כל קליפ שלה היא מראה שהיא "חולת נפש" יותר ... חוץ מeh eh eh שם היא פשוט סקסית וגם בLove game
:) היא לא תעלם.. רק שתבוא שוב לארץ... היית בהופעה שלה?

theone24

New member
כן,היה לפנים.

וזה היה עוד לפני ההצלחה אדירה של הFAME MONSTER,שהוא בכמה רמות הרבה יותר טוב מהאלבום הראשון. אני מתאר לעצמי שהFAME MONSTER TOUR,או איך שהיא לא קראה לטור החדש שלה,הרבה יותר טוב מקודמו. אם היא תשוב לארץ היא בטוח תדרוש הרבה יותר. היא כבר לא תהיה חלק מאיזה יום הופעות של להקות עבר שלא מעניינות בגרוש.

JoNy Boi

New member
ממ לא הכי מסכים עם הטענה על הFame Monster

זה ממש לא כזה ברור שהוא יותר טוב מהראשון, כל אחד מהם הוא שונה ומיוחד, והראשון לטעמי קצת יותר מוצלח, אבל על טעם וריח - יו נואו =]

tali44

New member
בוודאי שהיא פופ.

פופ זה בעצם מוזיקה פופולארית שהיא לא רוק, ראפ, קאנטרי... ולגבי גאגא עצמה, יש לה שירים מעולים והיא הביאה משב רוח רענן ביותר לתעשיית הפופ בשנים האחרונות. כמובן שהיא צריכה להוכיח את עצמה בשביל לבסס את מעמדה אבל אני מאמינה שהיא תצליח. אני אישית מתכוונת (כבר המון זמן) לקנות את האלבום הכפול שלה אבל לא מעבר לכך. אני פשוט נהנית להאזין לה ולא מעבר לכך. גם מפריעה לי הגוזמה שלה. הכל מאסיבי ומוגזם מידי וזה קצת מציק לי בעיניים. (נגיד הקליפ של "טלפון" הוא מאד מושקע אבל לא איכותי - כמו שאסף אמר) היא מנסה להיות הצעקה האחרונה וזה ממאיס אותה עליי באופן אישי. אבל שורה תחתונה - היא סבבה לגמריי.

YugiBoy

New member
Pop Music Will Never Be Low Brow

כמו שהיא הייתה נוהגת להגיד
היא מאוד מחבקת את תרבות הפופ והיא לחלוטין זמרת פופ. פופ שהוא גם דאנס, אבל זה פופולארי, אז זה פופ
היום כמעט בלתי אפשרי להמציא דברים, ושם המשחק הוא כנראה 'להמציא מחדש', למרות שהיא כן מביאה איתה דברים חדשים, רעיונות ונקודות מבט משלה. בגלל שהיא כאן כדי לעורר את השוק ולבסס לעצמה מעמד מאוד רציני (אם היא תצליח או לא - אי אפשר לדעת. בינתיים היא בדרך הנכונה) היא חושבת מאוד בגדול, וזה מגניב לראות זמרת פופ בת 24 שלא מתעסקת בלהתייפייף ולהראות חמודה וסקסית.

candyheart

New member
כמובן שהיא פופ!

אין יותר פופ מזה! אני אישית מאוד מחבבת אותה.ולא רק בגלל שיש לה שירים מעולים,קליפים מפוצצים והרבה כריזמה-בעיקר בגלל שהיא החזירה את הפופ הטהור,וכל מה שבא איתו,בחזרה לעניינים. אני חושבת שבשנים האחרונות לא כל-כך היתה לגיטימציה לפופ מהסוג הזה...תחנות רדיו ניגנו בעיקר רוק ואר-אן-בי.והנה מגיעה מישהי עם שירים כיפיים,נוצצים ומעולים ומשתלטת על עולם המוזיקה! לדעתי זה מבורך,ואני מקווה שזה יתחיל גל שלם של אמנים חדשים שגם ירצו ,ולא יפחדו,ללכת בסגנון הזה. היא בהחלט נראית לי כמו מישהי שתוכל להישאר פה לאורך זמן,ואני מקווה שכך יהיה.היא מאוד נחוצה פה!

מצטרף לדעה הרווחת פה../images/Emo45.gif

גאגא
ההופעה שלה השאירה אותי בהיי איזה כמה שעות אחר כך
ואני חושב שהיא פשוט לקחה מכל הזמרי פופ את הייחוד שלהם והכניסה אותו לעצמה
ודרך אגב הפרוייקט של ה-5 יחידות שלי היה עלייה חח

v a X m a n

New member
אממממממ....

גאגא היא לא סתם "פופ". היא לקחה את הפופ צעד אחד קדימה והפיחה בו חיים חדשים. ה"פופ" קיים אפשר לומר בהערכה גסה משנות ה- 50. הוא חווה לא מעט עליות ומורדות, אבל נאלץ בעיקר "להתחרות" מול הרוק, שעם השנים הפך לפופולארי לא פחות מהפופ. בחוגים מסויימים אפילו יותר. בעד שמוזיקת הרוק ייצרה תמיד אמירה (שלגבי הכנות והעומק שלה אפשר להתווכח) התמקדו בעולם הפופ בעשיית שירים טובים "וזהו". מעטים יצאו מהשבלונה ועשו מוזיקת פופ עמוקה ועשריה (נפשית וחומרית) - כמו מייקל ומדונה. בעשור האחרון, בעיקר בשל כירסום המדיה האינטרנטית בהכנסות הזמרים, וכן צימצום הדיון התרבותי- מוזיקלי, עברו היוצרים ליצירה יותר פשוטה. המוזיקה עצמה פחות התאמצה לחדש, וגם העטיפה החיצונית הפכה פשוטה יותר. כמובן שגם בעשור הנוכחי ניתן לראות יוצאי דופן כמו מדונה כמובן, וגם גוון סטפאני (שהשקיעה גם היא במוזיקת פופ עשירה ובקליפים ולוקים וכו'). כך גם ג'סטין טימברלייק (במיוחד באלבום השני), כריסטינה אגילרה ב"בק תו בייסיקס", ביונסה עם אבלום קונספט משובח ושיווק יצירתי, וריהנה, שהזרימה סינגלים מהאלבום הקודם שלה בכמות שמזכירה את ימי הזוהר של ג'קסון. אבל גאגא הרעידה את עולם הפופ, בכך שהפכה אותו ל"פופ ארט" אמיתי. היא ממלאת במשמעות כל שיר ושיר שלה. דואגת להפקות נוצצות ומעניינות- ומשקיעה בקליפים ובהופעות טלוויזיוניות כמו שאף אחד אחר לפניה לא עשה. לכן היא זוכה להערכה רבה גם לאנשים שבדר"כ מעדיפים רוק. ייתכן וגאגא תוביל את מהפכת הפופ (גרידא), שיחזור למקום הראוי לו בעולם. ויכול להיות שזאת תופעה חולפת. אני אופטימי. מעניין יהיה לראות איך מדונה, שכבר ישרה קו עם הבינוניות היחסית באלבום האחרון שלה, תתמודד עם המהפך הזה.

britmel

New member
../images/Emo45.gif

אבל גאגא הרעידה את עולם הפופ, בכך שהפכה אותו ל"פופ ארט" אמיתי. היא ממלאת במשמעות כל שיר ושיר שלה. דואגת להפקות נוצצות ומעניינות- ומשקיעה בקליפים ובהופעות טלוויזיוניות כמו שאף אחד אחר לפניה לא עשה. לכן היא זוכה להערכה רבה גם לאנשים שבדר"כ מעדיפים רוק. (לא בטוחה.. נראה לי שאלה שאוהבים רוק.. לא מחבבים את גאגא.. חושבים שהיא סתם יצורה....:\) ייתכן וגאגא תוביל את מהפכת הפופ (גרידא), שיחזור למקום הראוי לו בעולם. ויכול להיות שזאת תופעה חולפת. אני אופטימי. מעניין יהיה לראות איך מדונה, שכבר ישרה קו עם הבינוניות היחסית באלבום האחרון שלה, תתמודד עם המהפך הזה. מעניין מאוד!!! ( אבל למדונה יש את היכולת המדהימה של להמציא את עצמה מחדש!) למרות שקשה (לי , לפעמים) להשוות אותה לגדולים מכולם ( מייקל ז"ל ומדונה
) גאגא מובילה את עצמה ולא שום מהפכה... !
ובהחלט מדהים לראות לאיזה השיג ענק היא הגיעה בשנתיים ( כמעט 3 ) (שלוקח הרבה שנים להגיע אליו)

candyheart

New member
אהבתי את מה שכתבת../images/Emo9.gif

ואני מסכימה עם הרוב. גאגא בהחלט הביאה משהו לפופ שהיה חסר כבר כמה שנים טובות,וגם אני רואה בזה מן דלת זמנית שיכולה להחזיר את הסגנון לגדולתו,אם תנוצל כראוי.למרות כל האמנים שציינת,שאכן הביאו משהו חדש לז'אנר,אני חושבת שהוא לא הצליח לצבור תאוצה,ואני מקווה שעם גאגא זה סוף-סוף יקרה.

הסכמתי כמעט עם הכול חוץ מדבר אחד -

ביונסה לא עשתה אלבום קונספט. היא בסה"כ חילקה את הקצביים (שלא כולם כאלה) ואת הבלדות בשני חלקים. לי אישית נמאס מהסרחה האוברייטד הזאת. היא לא מהפכנית ולא כלום. כוסית עם קול טוב שמקבלת הערכה שלא מגיעה לה.

theone24

New member
../images/Emo6.gif הרגת אותי...ואני לגמרי מסכים איתך.

אם כי הייתי משתמש במילים אחרות.

למעלה