מעניין אותי מה אתם חושבים...

Bright Unicorn

New member
נסחפתם קצת

מה שגאגא הביאה זה בדיוק את התחפושות שלה. שום דבר מהקליפים שלה לא חדש, וגם לא מהמוזיקה שלה שאני מאד אוהב אבל אין בזה שום רוח חדשה של פופ. הכל נעשה כבר היא יוצרת מעולה שיודעת לעורר סנסציות אופניות שמשאירות אותה בכותרות. אם הייתה מגישה את השירים שלה כסטפני גרימנוטה ללא כל האוונגרד אני לא חושב שאני הייתה מעניינת מישהו.

YugiBoy

New member
אבל היא התפתחה מאז..

כמו שהשירים של מדונה מגיל 19-20 לא באמת היו מעניינים, וגם הלהיטים הראשונים שלה לא היו עמוקים במיוחד. אני חושב שמאז שהלהקה של סטפני התפתחה לגברת גאגא היא מאוד התפתחה, בכל זאת היא עברה את גיל ההתבגרות ונהייתה אשה... היא הביאה הרבה יותר מבגדים לדעתי. היא באה עם כריזמה רצינית ותיאבון לבלוע את כל העולם בלי מלח, והיא עושה את זה בצורה חסרת בושה. והיא לוקחת השראה מכווולם וגם אומרת את זה, היא יודעת שהיא לא המציאה את הגלגל והיא כבר אמרה שהכל כבר נעשה.. היא יודעת לדבר ולכתוב בצורה מתחכמת שעושה רעש והצליחה להופיע ולכתוב לאנשים מאוד גדולים \ מוערכים. אני לא אומר שהיא אלוהים ואני יודע שהרבה נסחפים בהגזמות עם השבחים כלפיה, אבל אי אפשר להגיד שהיא רק התלבושת שלה.

Bright Unicorn

New member
לא ממש לא הכל

זה מתחיל ונגמר במוזיקה בסופו של דבר. אולי לא ביטאתי את עצמי כמו שצריך... ללא הלהיטים הבאמת מצויינים שלה היא כמובן לא הייתה מי שהיא. פשוט החשיפה והמעמד הכוחני שהיא זכתה לו כ"כ במהרה קשור מאד לחזות שלה. אני מאמין שהיא הייתה זוכה להצלחה גם אם הייתה משווקת כאמנית מיינסטרים "רגילה" כי השירים באמת להיטים. פשוט לא ברמה הזאת.. אבל זאת חבילה כוללת אי אפשר להפריד את החזות מהמוזיקה שלה

YugiBoy

New member
../images/Emo45.gif

אם לא היה את כל המסביב היא בהחלט לא הייתה מגיעה עד כדי כך רחוק (ביחס לזמן שהיא התפרסמה בתעשיה) והיא לחלוטין לוקחת את זה במודע 20 צעדים קדימה בכל יום מחדש כדי לטפח את הרעיון.

למעלה