סופ"שש

SILVER LADY

New member
../images/Emo41.gif סופ"שש ../images/Emo41.gif

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..
התעצבתי מעט כי..
התעצבנתי על..
אבל בסוף סלחתי כי ..
התאכזבתי מ... כי...
בכיתי מעצב/אושר כי..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...
הסרט הכי טוב שראיתי..
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..
התודה שלי השבוע היא ל..
פינקתי את עצמי השבוע עם..
מאכל השבוע שהיה הוא..
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..
אלבום השבוע שהיה..
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון
): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה,
וסוף שבוע נעים,
תהנו
כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע
וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש..
קרדיט ענקי מגיע לפורום (
) מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

גולע

New member
באליי../images/Emo192.gif

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון- אצל ספירר,שני-רכיבה נחמדה,שלישי-הכיי מצחיק בעולם
רביעי- אימון מעולה עם חיים והיה כ"כ מצחיק עם ענברו ובכלל.., חמישי- רוכבת ועם ענברו ואחר כך מסיבת גיוס של בנדוד שלי-עם ליאתו ושירן, שישי-רכיבה ומצחיק ליD:
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..האימון.
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. נמממ..
התעצבתי מעט כי.. בסוף לא הלכנו לראות את עמיתו..
התעצבנתי על.. מיישיי..
אבל בסוף סלחתי כי .. קורה..
התאכזבתי מ... כי...אפאחד..
בכיתי מעצב/אושר כי.. צחוווק, איזה שבוע זה היהD:
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..המון, אינלי כח להזכיר את כולם, זה פשוט לא ניגמר, כל מילה הייתה מצחיקה
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..נממ, לא יודעת
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היה אחלה אימון, שרדתי את הרכיבה היום
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לרכב בחוםם הזה,
הסרט הכי טוב שראיתי..כלוםם..
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..חווה, ביתצפפר..
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..לא נראלי שקניתי דברים השבוע..
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..ענבר, אלה, שיר, שחר, שלוק, דור, עדן, אמראל, ליאת, שירן, קרן ועוד מלאא...
התודה שלי השבוע היא ל..חחח לא יודעתתתD:
פינקתי את עצמי השבוע עם..מממ לא יודעת..
מאכל השבוע שהיה הוא..קוסקוסס.
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?החירפון D:
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..מלאאמלא
אלבום השבוע שהיה..
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..ת'חום, ועווד כמה דברים..
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..מתוכנן לי אחלה ספ"ש..:]
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..המון:]
השבוע שבפתח (מראשון):
- משהו שאתם מחכים לו השבוע..אליפווות, רכיבות:]
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..חחח לא יודעת, מתוכן אחלה שבוע:]]
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..המון
סתם:
- תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):
(מוזמנים להוסיף שאלות..)
שתהיה לכולם שבת מקסימה,
וסוף שבוע נעים,
תהנו

shirli0811

New member
אהה אוקיי.. ../images/Emo10.gif

לא מגיע לי תודה על החיפושים אחר מילון

גולע

New member
חחח שכחתייD:

אוהבת אותך! וכמובןן שיירליי היא אחד מהאנשים שאני צריכה להגיד להםם תודה עלל הכוולל

MaYa505

New member
גמניי

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..חמישי , הצגה בשקד , 94 בערבית
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..ההצגה בשקד נראלי... השיעור היום
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. ההצגה
....עומר...חחחח מה הוא אבא?
התעצבתי מעט כי.. בר כועסת עלי.... בגלל הומו
התעצבנתי על.. עדי...
אבל בסוף סלחתי כי .. היא לא התכוונה....
התאכזבתי מ... כי...אממממ , מיואב [ חחחח לא ננקוב בשמות
] הגר...
בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב , ההצגה... צחוק , מסיבה..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..המסיבה של אליתוש
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..את חמודה
... ואני צריכה צירפות
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. אני פותחת בדיאטה! התעלמתי מעידו היום...
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללכת למסיבה של אלית....
הסרט הכי טוב שראיתי..ההצגה שלהם... בן בת.. ו אייך שלא קוראים לזה
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..שקד . . .
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..ההצגה... 30 שקל , למה מה קרה?
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..וואווו מלא: עומר עדי יואב שחף נועם הילה מלא מלא מלא
התודה שלי השבוע היא ל..כל מי שלקח בו חלק
פינקתי את עצמי השבוע עם..פיצה בורקס סלט
מאכל השבוע שהיה הוא..
אאיזה אייקון חמוד
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?ח-ט-ח-ט-ח-ט-ח-ט מאיפה לי?
מה אני מפיק?
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..אהבה של קיץ
אלבום השבוע שהיה..מה?
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..לויודעת...
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..אמממ כלום.....
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אראה נשים חמודים
, אוףף הוא כבר עובר
אלמד לאנגלית אלך לתחרות
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון):
- משהו שאתם מחכים לו השבוע..אימונים בצפר יציאות ל"ג בעומר...
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..פעולה ... שיהיו אנשים בקן.... ללכת לגלוש
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..מלא אנשים
סתם:
- תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):חתכתי אותי כדי שלא יהרגו אותי....אייך יצאתיי השם שישמור
(מוזמנים להוסיף שאלות..)
שתהיה לכולם שבת מקסימה,
וסוף שבוע נעים,
תהנו
הודגש באמצעות מדגישומטיק

belledejour

New member
כזה צ'וצ'../images/Emo99.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. היום כי.. תמונות יפות ורכיבה מעולה, מפגש וכמה שיחות מדהימות
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. שיחות, רכיבות, כל מיני
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. כנ"ל האמת
התעצבתי מעט כי.. הוא יצא בן זונה.
התעצבנתי על.. כל מיני... נעמש, אלי.
אבל בסוף סלחתי כי .. נעמש התנצלה ועוד איך התנצלהה... ואלי, מממ לא.
התאכזבתי מ... עצמי כי... אשכרה הכנסתי את עצמי למצב כזה
כישרון
בכיתי מעצב/אושר כי.. געגוע, אוףף
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. שיחות למיניהן, באופק, בבצפר, כל מיני =]
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. ואו המוןןן ^^
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לוידעת
כל מיני
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לא לי לסוסהה בעיקר, לקפוץ פעמיים ברצף אולי
הסרט הכי טוב שראיתי.. לאדעת
המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. בית אלישבע, חווה לשם שינוי, מלחהההההההההה
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. מממ בגד ים =]
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. תושתוש וירדן
, מתן תןתן גרטל..
התודה שלי השבוע היא ל.. כנ"ל, כ"כ.
פינקתי את עצמי השבוע עם.. אייס
מאכל השבוע שהיה הוא.. חחח לאדעת
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? אין שמץ
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. believe - yellowcard
אלבום השבוע שהיה.. faber drive
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. i just don't wanna miss you tonight
הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. שיעור כתיבה יוצרת באופק.
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אלמד כמו שצריך לפיסיקה, פאק
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. גרטל ומתן
השבוע שבפתח (מראשון):
- משהו שאתם מחכים לו השבוע.. לאדעת
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. כל מינייי ^^
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. כל מיני :]
סתם:
- תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):
הודגש באמצעות מדגישומטיק

עונה

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון באימונים היה ממש מצחיק אם הבנות של ז ח הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..האימון הזה והשיעור בשני שהיה ממש כיף הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..שיחות אם כל מיניי התעצבתי מעט כי..- התעצבנתי על.. אבא אבל בסוף סלחתי כי ..לא סלחתי הוא כזה מ-ע-צ-ב-ן התאכזבתי מ... כי...- בכיתי מעצב/אושר כי..מצחוק הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..האימון בראשון והשיעור בשני(ניצן כזאת פחדנית) מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..כל מיניי
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..לא הרסתי כמו שאני תמיד עושה
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...וואי להרבה דברים בעיקר לבצפר הסרט הכי טוב שראיתי..לא יודע איך קוראים לו אבל הוא לא היה טוב המקום הכי טוב שאליו יצאתי..חווה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..לא גרם למינוס אבל ברד והרבה משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..כל מיניי התודה שלי השבוע היא ל..תמר פינקתי את עצמי השבוע עם..המון המון ברד מאכל השבוע שהיה הוא..לא כל כך מאכל אבל ב-ר-ד אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את רביעי חמישי הריבים האלה הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..ילך לרכב אבל אני עצלן מדיי השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..אימונים שיעורים,המסע אופניים(15 ק"מ וזה הקשה שלהם השנה
) - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שאני לא ידפוק את האופניים תוך שנייה כמו כל שנה -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..וואי יש הרבה

טללולוXD

New member
^^

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. שלישי ושישי כי.. חווה, ואתמול אצל עמיתוD: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. שיעור איי גס
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. מה שהוא אמר
התעצבתי מעט כי.. לא הלך לי:/ התעצבנתי על.. עליה. אבל בסוף סלחתי כי .. לא סלחתי. התאכזבתי מ...עצמי כי... יכולתי להשקיע יותר בכיתי מעצב/אושר כי..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. אתמולXD מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "את לא יודעת כמה את טובה" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא פחדתיP: לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לרכב בשלישי, לא הרגשתי טוב. הסרט הכי טוב שראיתי.. חלק מהדייט שתקע אותי>< המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חווה, עמיתו משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. שתי חולצות
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע... אשתי, אור, קורל, נטע, דניאל, עמיתו, ברבי, רוני, מוריה, גל ושיר התודה שלי השבוע היא ל.. מוריה
על התמונות. פינקתי את עצמי השבוע עם.. לנוח, והרבה
מאכל השבוע שהיה הוא.. פיצהD: אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "עומס" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. Here Without you baby- nicklback אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את כל המבחניםS: הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. לא אצטרך להתכונן לכל המבחנים שבוע הבאS: השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. שינצ
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. ל"ג בעומרD: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע... שיעור טוב
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. החברס מהחווהD: סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): מהשיעור בשלישי
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

../images/Emo9.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון-רכיבה מעולה=] שלישי-גם רכיבה ממש טוב ובכלל כיפ=] חמישי-ריכבה טובה גם יום מעולה=] שישי- ריכבה טובה ואז להכין אותו לתחרות אחרי זה בבצרה ואז בבית הפנקייק היה טעים
שבת-תחרות נחמד
ועכשיו שיחה עם זוהר שמביאה לי שמות מי מאיים עליה ואני מביאה לה דברים למה היא תנצח אותם
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..רכיבות מעולות
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. 89 במתמ'!!!! התעצבתי מעט כי.. כי הכלבלב שלי נפצע=[ התעצבנתי על.. הכלב ה*** שתקף אותוB| אבל בסוף סלחתי כי .. - התאכזבתי מ... כי...אפחד בכיתי מעצב/אושר כי..לא זה ולא זה הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..וווואו היו כל כך הרבהה!!! טוב אז..."דווקא היום באת לי עם צהוב?! את מסנוורת אותי השמש עליך!", מממ שנכנס לי משו לעיין איזה חצי שעה זה לא יצא כולי דומעת בעיין הזאת וכל אחד שעובר שואל אותי אם אני בוכה ואז אני וגל מתחילו לבכות
"את הוצאת לו לשוןןןןןן
" "למה את עושה לי ***? כי את עושה לי בחזרה!!!" והיו עוד כמה מצחיקים מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..ממממ הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הוצאתי 89 במתמ!!!! אחרי שמבחן קודם נכשלתי לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לעבור את יום רביעי עם כל הדברים שהיו לי הסרט הכי טוב שראיתי..דום המקום הכי טוב שאליו יצאתי..בבילו בית בפנקייק המקורי משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..יותר לשני אבל אנחנו גם..3 טוסטים ו3 פנקייקים שעלו איזה מליון! משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..שני, אורי התודה שלי השבוע היא ל..כולם=] פינקתי את עצמי השבוע עם..פנקייקים מאכל השבוע שהיה הוא..פנקייק והכריכים של אבא
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?שבוע שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..ממממ אלבום השבוע שהיה..אין משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..אין הייתי מוחקת מהשבוע הזה..שטס נפצע הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..עבר כבר השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..המנורה בחדר.. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..האליפות של הקפיצות, אולי ג'וקי, ורכיבות - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..נממממממ שיקרה משו.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..כולם בסוף שבוע=] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): חתיך אש מגיל 6X2
אל תנסו להבין
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

stary1

New member
girls just wanna have fun

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..אתמול, נועם. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..נסעתי והתחלתי בגרויות. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שוחחתי עם ג'ונת'ן. התעצבתי מעט כי.. המכללה בלונדון חצופה. התעצבנתי על.. נועם. אבל בסוף סלחתי כי .. disinformation. התאכזבתי מ... כי... השגרירות, גם חצופים. בכיתי מעצב/אושר כי.. ממתקפת דגדוגים נחשב? הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. מלחמת דגדוגים. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. your English's perfect הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. עשיתי הרבה. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לשוב הביתה. הסרט הכי טוב שראיתי.. הג'וב הבריטי. המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. קריות. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. למה מינוס?P: משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. תורי, היא לא הציקה לי. התודה שלי השבוע היא ל.. נועם. פינקתי את עצמי השבוע עם.. נסיעה. מאכל השבוע שהיה הוא.. אממ לא יודעת. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שטויות במיץ. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. Baby lemonade. אלבום השבוע שהיה.. The Velvet Underground. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. ריב חסר משמעות. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. הסתיים. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. היה שבוע חולה. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. אממ לא יודעת. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שיסתדרו דברים. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. none :\

netapet2

New member
בלה בלה בלה ../images/Emo13.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. היום? כי היה כיף? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. לא ידוע עדיין. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. היום? התעצבתי מעט כי.. כי זה לא יצא כמו שזה היה צריך לקרות, ושזה לא אותו הדבר. התעצבנתי על.. האמת? עליהן. אבל בסוף סלחתי כי .. עד שזה לא יגמר, אני לא בטוחה שאשמח התאכזבתי מ... כי... מהן. בכיתי מעצב/אושר כי.. מאושר האמת, כי היה כיף וכי אופיר מלכה. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..אממ. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. אממ... הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי ישנתי בקושי 5 שעות בלילה הזה והייתי נורא ערנית היום. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לרכב נורמאלי. הסרט הכי טוב שראיתי.. לא זכור לי שראיתי המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חווה ואופיר, אני חושבת.. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. אוכל? XD משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. אופיר, והיא, בערך, אולי, לא יודעת. התודה שלי השבוע היא ל.. לה, אולי, לא יודעת, וכמובן כמובן כמובן לאופירררררר
וכל מי ששר לי היום יומולדת שמח
פינקתי את עצמי השבוע עם.. יזהר אשדות. מאכל השבוע שהיה הוא.. השיפודוני אנטריקוט נראה לי חחחחח אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? נמ... שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. הבלדה על... -יזהר אשדות אלבום השבוע שהיה.. >< משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "תלתלים תלתלים אישה רעה" הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. כמה חלקים מאוד ברורים. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אנוח, לא קרה. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. אופירקה, והיא, אולי., בערך. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. החזרות בראשון... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. להגיע לחווה... -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. האמת? היא. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): כי היא עושה לי טוב

למעלה