סופ"שש

SILVER LADY

New member
מחר בגרות ראשונהXDD

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום..הכי חמישיי:) וסופ"ש והכלל:) כי.. יום כיףף ואימון מושלםםם:) וסופ"ש כי היה משעשע עם הבנות ובאו לראות אותה והתלהבו:) וסתם רכיבות טובות והברזותת חופשיי:) הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..אימון
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. לשמוע מחמאות עליה:)
התעצבתי מעט כי.. אנשים צבועים שזה דוחהה התעצבנתי על..יותר מידיי אבל בסוף סלחתי כי ..>< התאכזבתי מ...מלאא כי... לעשות את מה שהם עשו שזה דוחהה בכיתי מעצב/אושר כי.. שנה וחודשיים:( ומצחוק, בחווההה:) וכל הנסיעות הרגווו אותייXD הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..הנסיעותתD= והסופ"שש :) מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..המחמאות עליהה:)
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. אחרי האימון =]] לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...ללמוד לבגרות המעפנה הזאתי מחרXD הסרט הכי טוב שראיתי..כל מיני בהוטט חחחח המקום הכי טוב שאליו יצאתי..הכפר הירוק:) חווהה:) משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..פירזול מחר?
סתאם זה לא במינוסס:) משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..שייניקק
הבננותת.. הנסיעהה:) התודה שלי השבוע היא ל..^^ פינקתי את עצמי השבוע עם..בן&ג'ריסססס
מאכל השבוע שהיה הוא..^^ אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..נועה של הים:) אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..:) הייתי מוחקת מהשבוע הזה..שנה וחודשיים?:(:( געגועים :(
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..עשיתי והיה מעולהה:) השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..שייניקקושש
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..א ל י פ ו ת
אעאאא :):) והתנחלות אצל זורקהה
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..יילךך כ"ככ טואוובב:) -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..גליי:) וכולם באליפותת:) סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): מהתחרות:)
מלכה שליי:) (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

SILVER LADY

New member
כי היא כוסיייטטט../images/Emo99.gif

אעאא וגם היה משעשע לראות את ההופעה של אסי וגורי

nikoosha

New member
סופ"ש!!!../images/Emo3.gif

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום..- שישי כי..- לא הלכתי לביצפר!!!!!
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..- השבת.. סופסוף לנוח!
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..- כלום...
התעצבתי מעט כי.. - מעט?! הרבה!!! המורה האהבלה שלי נתנה לי 57!!!!
התעצבנתי על.. - המורה!
אבל בסוף סלחתי כי ..- לא סלחתי... היא כזאת קרציה!!!!
התאכזבתי מ...-עצמי, כי...- קיבלתי 57 זה הרס לי את כל השבוע!!!
בכיתי מעצב/אושר כי..- 57...
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..- לא זוכרת!!!
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..- לא זוכרת גם כן!
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..- עזרתי לכמה אנשים!
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...- לשטוף כלים חחח
הסרט הכי טוב שראיתי..- כלום...
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..- מהביצפר הבייתה!!!
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..- לא קניתי השבוע כלום!
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..- .................
התודה שלי השבוע היא ל..-
פינקתי את עצמי השבוע עם..-
מאכל השבוע שהיה הוא..- קציצה!!
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?- המורה המפגרת ואני!
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..- פפלללץץץץ
אלבום השבוע שהיה..-
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..- לא אוהבת שירים,
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..- את ה-57!!!
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..- הוא כבר היה.........
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..- ניקוש!!!
השבוע שבפתח (מראשון):
- משהו שאתם מחכים לו השבוע..- לגמור עם המבחנים!
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..- שאצליח במבחנים!
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..- נחייה ונראה!!! סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): אחר-כך! (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

snoeyka101

New member
סופ"ש../images/Emo9.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. ראשון,חמישי.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..היא מדהימה. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..היו הרבה למען האמת:] התעצבתי מעט כי..פאק. התעצבנתי על.. אבא, לקח את הפדים של סנוא לבצפר.. אבל בסוף סלחתי כי ..הוא יביא לי חדשים. התאכזבתי ממנה, מאוד. בכיתי מעצב/אושר כי..בגלל אבא. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע: היו המון, עם מוריה חח. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..אני מתה על מיכככ
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..היה מעולה על שמאל, לשם שינוי. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ללכת את כל זהה. הסרט הכי טוב שראיתי.."הדייט שדפק אותי" המקום הכי טוב שאליו יצאתי..קניון, חווה.. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..לא משהו מיוחד:] משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..מיכיי,מאיושש,זורקהה, כל הבננות:]] התודה שלי השבוע היא ל..מיכי
, אמא.. פינקתי את עצמי השבוע עם..כמה דובדבנים אכלתי חחח. מאכל השבוע שהיה הוא..נהיה בריאים...פירותת וזה חח=] אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? איי דונטט נואוו.. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..היו הרבה.. אלבום השבוע שהיה..- משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..- הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כמה דברים בשישי ושבת. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..עשיתי כבר..=] השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..הבננות=]] השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..לא לנסוע לסופ"ש המזדרגג הזה ולבוא לאליפותת=[[ - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שיהיה שיעורים טוביםם=] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..מיכיי מאיוש זורקהה וכולםםם=]] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

2eye

New member
סוף שבוע P:

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שישי נניח, בגלל המסיבה. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..כל השבוע היה טוב... הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. X התעצבתי מעט כי.. - התעצבנתי על..הרבה אנשים - כרגיל. אבל בסוף סלחתי כי..לחלקם סלחתי כי כל יום אני מתעצבן עליהם, ולחלקם לא סלחתי. התאכזבתי מ... כי... X בכיתי מעצב/אושר כי.. X הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..המסיבה, ושישי בחווה. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "בונגי מנסה לשתול עץ מת!" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי...X לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לקום אחרי המסיבה וללכת לדראסג' הסרט הכי טוב שראיתי...לא זוכר איך קראו לו המקום הכי טוב שאליו יצאתי..המסיבה ברמות שבים משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. X משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע... התודה שלי השבוע היא לאנשים הרגילים שעושים לי את השבוע. פינקתי את עצמי השבוע עם..מסיבה ושינה מאכל השבוע שהיה הוא..פוייקה למרות שלא היה משהו, זה פוייקה!
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? X שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.."אני אשיר לך שיר" / התקווה6 אלבום השבוע שהיה..עבודה עברית, כבר תקופה ארוכה משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.."איך זה שאני תשובה ולא מוצא" (מחפש תשובה/היהודים) הייתי מוחקת מהשבוע הזה..לא מתעסק בלמחוק דברים.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..הוא עבר, אבל היה פצצה של סוף שבוע. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..השמשות הרגילות. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..אליפות
ואחרי זה חופשש - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שיילך טוב -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..מי שיבוא סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): של רייצ, והיא יודעת מה אני חושב על התמונות שלה

2STRIPE

New member
להלה

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. ממ רוב השבוע =] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. שיעור.., ושהיא חזרהה =]] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. היא חזרה
התעצבתי מעט כי.. ככה.. התעצבנתי על.. כמה וכמה אבל בסוף סלחתי כי .. אין מה לעשות.. התאכזבתי מ... כי... יקרה עוד הרבה בזמן הקרוב.. בכיתי מעצב/אושר כי.. אושר
נו לא ראיתי אותה יותר מחצי שנה
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. חחחח עם מוריה בחמישי ועם הבננות בסופש
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הלך טוב לשם שינוי =] לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... להיכנס בה.. הסרט הכי טוב שראיתי.. "הדייט שתקע אותי" ועוד איזה משהו של דר' סוסXD המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. מממ משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. הרבה
התודה שלי השבוע היא ל..
פינקתי את עצמי השבוע עם.. הברזותתתת חח מאכל השבוע שהיה הוא.. פיצה של אמא =] אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?ממ שבוע יומולדת? חח שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. Stop And Stare אלבום השבוע שהיה..Coldplay, Faber Drive משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..Stop and stare You start to wonder why you're 'here' not there And you'd give anything to get what's fair But fair ain't what you really need Oh, can u see what I see הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. ממ מצבי רוח.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. עבר =] השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. לא חסר =] השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. ממ טיול שנתי מחר חח - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שאני לא יתפס עוד יותר חח -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. הרבה
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה