סיכום שבועי מורחב במקצת

limors2

Active member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי מורחב במקצת../images/Emo41.gif

- שיר השבוע (של העוגיות): - אם התשובה הייתה "אין מנוס", הודו באמת- מתי בפעם האחרונה שמעתם עוגיות?..... - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - האדם שהרס לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: - כמה פעמים, אם בכלל, ביקרתם השבוע בפורום: השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם, והוסיפו פה משהו: - תמונה: ושאלה לסיום: - האם אתם חושבים שכדאי לסגור את הפורום עד לתאריך יציאה משוער של האלבום החדש/סינגל, או שנשאיר אותו במצב הבקושי חי הזה?

kepit

New member
myyyy childddddddd

שיר השבוע (של העוגיות):
- אם התשובה הייתה "אין מנוס", הודו באמת- מתי בפעם האחרונה שמעתם עוגיות?..... זה לא מה שאמרתי |שורק|
- שיר השבוע (כללי):system of a down - Chop Suey - אלבום השבוע:מממ שמעתי מלא סיסטם ובולט פור מיי ואלנטיין..:] - האדם שעשה לכם את השבוע:אליאור:) - האדם שהרס לכם את השבוע:טום - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"יש לי יומולדת עוד____"
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):יש לי שיער תמנון - דבר שהשגתם השבוע:ביקור אצל כפיר
מליין שיעורים\עבודות\מבחנים מתוכננים.. :S - מאכל השבוע:ספגטי אצל כפירD: - משהו שעשה לכם את השבוע:אצל כפיר אולי.. - משהו שהרס את השבוע: טום.. וחזרה לבצפר
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:אני שונאת את הבצפר. - כמה פעמים, אם בכלל, ביקרתם השבוע בפורום:כל יום 3 פעמים:) (באמת!) השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:יומולדת לילילי
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שיהיה אחלה יומולדת, ושהוא יזכור... -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:טום. סתם, והוסיפו פה משהו:בו! - תמונה: ושאלה לסיום: - האם אתם חושבים שכדאי לסגור את הפורום עד לתאריך יציאה משוער של האלבום החדש/סינגל, או שנשאיר אותו במצב הבקושי חי הזה? לאא! O: חלילה וחס

limors2

Active member
איי וונט איט אול!

- שיר השבוע (של העוגיות):אין מנוס.... - אם התשובה הייתה "אין מנוס", הודו באמת- מתי בפעם האחרונה שמעתם עוגיות?.....חודש?
אבל חלמתי עליהם אתמול!
אני לא ממש זוכרת יותר מידי פרטים. היו אנשים שהופכים לחתולים, טיפוס על גדרות ליד צוקים גבוהים וסינגל חדש ברדיו שלא ידענו עליו. - שיר השבוע (כללי):Accidentally in Love של סופרי העורבים - אלבום השבוע:למרות שהורדתי אותו רק היום, הפסקול של היי סקול מיוזיקל 3
גם הסרט היה טוב, הפעם
- האדם שעשה לכם את השבוע:אנשי פורום זובי. - האדם שהרס לכם את השבוע:הבוס שלי וה"חברה" שאיתה הייתי אמורה לטוס
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):?.. - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):מילת השבוע! McFanus. - דבר שהשגתם השבוע:פלייסטיישן וגיטר הירו 3
- מאכל השבוע:ערגליות תות! לא זכרתי שזה כ"כ טעים
- משהו שעשה לכם את השבוע:מפגשפורום זובי וכאב האצבעות כתוצאה מהגיטר הירו, היי סקול מיוזיקל 3
- משהו שהרס את השבוע:אין עבודה. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:מסתמן שזו לא תהיה השנה שלי. - כמה פעמים, אם בכלל, ביקרתם השבוע בפורום:כמה פעמים ביום, ועוד כמה פעמים דרך "השעה האחרונה". השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:מפגש פורום זובי! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שאמצא עבודה? -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:אנשי פורום זובי! ולנה האדי(?) בגוסטרלה, הלוואי שזו אכן היא. סתם, והוסיפו פה משהו:יורד עכשיו גשם
הרבה ממנו
- תמונה:לויס, הו לויס
ושאלה לסיום: - האם אתם חושבים שכדאי לסגור את הפורום עד לתאריך יציאה משוער של האלבום החדש/סינגל, או שנשאיר אותו במצב הבקושי חי הזה? אתם תגידו לי.

limors2

Active member
זו לויס../images/Emo99.gif הדבר הכי טוב בסמולוויל מאז

עונה 4. במיוחד כשנעלמו להם הריבועים של קלארק
תמיד קושרים אותה או משליכים אותה באלימות מצד לצד!

limors2

Active member
נושא כאוב../images/Emo6.gif

ההורים של החברה החליטו שהם רוצים לטוס אז לא היה מקום בדירה בשבילי. אחרי שעוד הצלחתי לשכנע את עצמי שזה לא סוף העולם, גיליתי שאני לא אוכל להישאר בעבודה שלי אז עכשיו גם לא תהיה לי משכורת כדי לממן את הקניות המיותרות שלי

limors2

Active member
הממ.

אבטלה וידיעה תאורטית שברגע שבא לי אני יכולה לקחת את הדרכון האמריקאני הסקסי שלי לכל מיני מקומות!

mamalala

New member
לסגור את הפורוםן?!!? השתגעת!?

חה ידעתי שתיכנסו! - שיר השבוע (של העוגיות): - אם התשובה הייתה "אין מנוס", הודו באמת- מתי בפעם האחרונה שמעתם עוגיות?..... אין מנוס.... - שיר השבוע (כללי):וואלה אין - אלבום השבוע:אלבום תמונות של סבתא מהילדות חח... - האדם שעשה לכם את השבוע: - האדם שהרס לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): קישו קישואים - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: כרוב ממולא
- משהו שעשה לכם את השבוע: צופימים - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: - כמה פעמים, אם בכלל, ביקרתם השבוע בפורום: כל יוםפ לפחות פעמיים השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: שהמורה לספרות תחזיר את הבלדות שכתבנו - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שהמורה לספרות תחזיר את הבלדות שכתבנו -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: את המורה לספרות, שתחזיר את הבלדות
סתם, והוסיפו פה משהו: - תמונה: לא רוצה |נהנה| ושאלה לסיום: - האם אתם חושבים שכדאי לסגור את הפורום עד לתאריך יציאה משוער של האלבום החדש/סינגל, או שנשאיר אותו במצב הבקושי חי הזה? לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

clyps

New member
../images/Emo11.gif

שיר השבוע (של העוגיות): חבר ערבי - אם התשובה הייתה "אין מנוס", הודו באמת- מתי בפעם האחרונה שמעתם עוגיות?..... שלשום
- שיר השבוע (כללי): יש לי סימפטיה- נורית גלרון - אלבום השבוע: פשוט כל כך-קורין אלאל - האדם שעשה לכם את השבוע: ירון איתמר ונועית. - האדם שהרס לכם את השבוע: הממ.... מנועה מלהגיב. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "יש לי סימפטיה לאומנות קונספטואלית בתל אביב..." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): ירון בשאלה קיומית:"מעניין כמה זמן לוקח לקקי של ציפורים להתקלות.." - דבר שהשגתם השבוע: מיתרים חדשים! ,חולצה,אבן.. - מאכל השבוע: קלמנטינה
- משהו שעשה לכם את השבוע: לשבת במרפסת של ירון,הופעה של קורין אלאל, ערב יחד עם צוות תיק מסע
- משהו שהרס את השבוע: נדחתה האזכרה של סבתא.. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אם למות כמו כלבה, אז לפחות שהטלוויזיה תהיה טלוויזיה. - כמה פעמים, אם בכלל, ביקרתם השבוע בפורום: כל יום
השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ערבי הכנה לפולין וביום שבת- פולין. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שלא ירד גשם ביום שני, וניסע לגולן. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אורקיש סתם, והוסיפו פה משהו: - תמונה: תפוז לא רוצה, תפוז לא יקבל. ושאלה לסיום: - האם אתם חושבים שכדאי לסגור את הפורום עד לתאריך יציאה משוער של האלבום החדש/סינגל, או שנשאיר אותו במצב הבקושי חי הזה? יש לי שדרוג לשאלה: האם אתם חושבים שכדאי להנחית על ליאורה זפטה איומה נוכח הרעיונות הכושלים שלה?

clyps

New member
ואני דורשת שמישהו יחזיר את חנל'ה!!../images/Emo46.gif

limors2

Active member
אני חושבת שנמאס לה מההתעלמות מנסיונות החייאת

הפורום שלה
חנה'לה, שובי אלינו ואל עבודת הקודש שלך!

clyps

New member
אני חושבת שעלינו להושיט לה יד וגם בורגרבאר!

אוקי?

limors2

Active member
אני בעד בורגר|הדגש|ז|סדגש|באר.

אין הדגשות בנושאי הודעה, הא?

למעלה