סיכום שבועי מורחב במקצת

clyps

New member
חנ'לה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

clyps

New member
אוף נו זה בכלל רצף הכתיבה ...

להתכלות* בסדר?
קטנונית

limors2

Active member
זו לא קטנוניות בכלל!

חשבתי להתקלות מלשון קלייה, בשמש!

limors2

Active member
נפלא.

אך העולם היה מקום טוב יותר אם היינו קולים קקי של ציפורים. אולי.

clyps

New member
קולים זה דבר אחד, אוכלים את התוצרים?

אני חושבת שאוותר.

limors2

Active member
מי דיבר על אכילה?

אפשר להשליך על ראשם של אנשים ולהתחבא.

clyps

New member
../images/Emo6.gif

ואז לראות אותם מתנגשים בעמודים או נופלים מדלת האוטובוס?

limors2

Active member
אין דלתות של אוטובוס ברחוב................../images/Emo4.gif

אבל רואים אותם נגעלים וצועקים בכעס
בא לי. או פצצות מים

נעמקה19

New member
../images/Emo150.gif אהוי!

- שיר השבוע (של העוגיות): זו שאלה ממש מצחיקה - אם התשובה הייתה "אין מנוס", הודו באמת- מתי בפעם האחרונה שמעתם עוגיות?..... תשמעו, חבר'ה, כל פעם לא נעים לי מעצמי מחדש, אבל ברצינות, עם כל הסגידה לדפנה ולעוגיות - כמה אפשר לשמוע את אותם 12 שירים?! - שיר השבוע (כללי): אני אשיר לך שיר \ התקווה 6 - מתוך עבודה עברית - אלבום השבוע: עבודה עברית ואסף אבידן והמוג'וס - האדם שעשה לכם את השבוע: חברים וזה - האדם שהרס לכם את השבוע: אוה, לא יודעת, לא נראה לי שיש מישהו כזה - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): יש כל כך הרבה, לא יודעת - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): לא יודעת - דבר שהשגתם השבוע: שני דיסקים D:: - מאכל השבוע: וודקה?
- משהו שעשה לכם את השבוע: לא יודעת... בכל יום יש משהו מיוחד. - משהו שהרס את השבוע: כל פעם שאני נזכרת בביה"ס - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אקונה מטאטה - כמה פעמים, אם בכלל, ביקרתם השבוע בפורום: כל הזמן O: איזו מן שאלה. [אבל אני רצינית. ברגע שאני נכנסת למחשב אני גם נכנסת לפורום] השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: עצרת לזכר רבין ביום שבת
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שתהיה שביתה!!!!! -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אנשים בעצרת לזכר רבין D: סתם, והוסיפו פה משהו: - תמונה: המצלמה בתיקון ושאלה לסיום: - האם אתם חושבים שכדאי לסגור את הפורום עד לתאריך יציאה משוער של האלבום החדש/סינגל, או שנשאיר אותו במצב הבקושי חי הזה? נשאיר אותו במצב הבקושי חי הזה, כי אחרת אני אהרוג את ליאורה!

למעלה