סקר חמישי ואחרון בסדרה

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifסקר חמישי ואחרון בסדרה../images/Emo41.gif

סקר חמישי ואחרון בסדרה

לפני הגמר הגדול..... התחנה הזוכה בסקר הקודם היא ראש העין הסקר החדש נפתח, הצביעו והשפיעו! הסקר יופעל למשך 72 שעות בלבד!

ה דרומי

New member
הסקר לא תקין ללא תחנת זכרון

סקר חמישי ואחרון בסדרה

לפני הגמר הגדול..... התחנה הזוכה בסקר הקודם היא ראש העין הסקר החדש נפתח, הצביעו והשפיעו! הסקר יופעל למשך 72 שעות בלבד!
העם דורש זכרון{תחנת זכרון.}

fireman

New member
תחנת זכרון אינה מופיעה

העם דורש זכרון{תחנת זכרון.}
תחנת זכרון אינה מופיעה
ברשימת תחנות הרכבת הפעילות של רכבת ישראל ולכן לא נכללה ולא תיכלל בסקרים.

ה דרומי

New member
חיפה מזרח האמא של כול התחנות

סקר חמישי ואחרון בסדרה

חיפה מזרח האמא של כול התחנות

hck

New member
הסקר הזה מאוד בעייתי ../images/Emo70.gif

סקר חמישי ואחרון בסדרה

הסקר הזה מאוד בעייתי

כלומר - הרעיון ממש נחמד, ואפילו הישום שלו מאוד מעניין. הבעיה היא שאני בספק אם לפחות 50% מהעונים על הסקר נוכחו פיזית בכל התחנות או ראו אותם בסדרת תמונות מקיפה. אז... מעניין איך הנתון הזה (הצבעה עיוורת) ישפיע על ההצבעה!

fireman

New member
אני לא יודע מה איתך אבל אני

הסקר הזה מאוד בעייתי

כלומר - הרעיון ממש נחמד, ואפילו הישום שלו מאוד מעניין. הבעיה היא שאני בספק אם לפחות 50% מהעונים על הסקר נוכחו פיזית בכל התחנות או ראו אותם בסדרת תמונות מקיפה. אז... מעניין איך הנתון הזה (הצבעה עיוורת) ישפיע על ההצבעה!
בשלושה סקרים לא השתתפתי כולל החמישי כי אני לא מכיר את התחנות מי שלא מכיר או לא יודע....יכול לבחור שלא להשתתף.

hck

New member
אני דוקא כן מכיר

בשלושה סקרים לא השתתפתי כולל החמישי כי אני לא מכיר את התחנות מי שלא מכיר או לא יודע....יכול לבחור שלא להשתתף.
אני דוקא כן מכיר
כמו שציינתי בעבר אני עובד באבטחה ברכבת וחוץ מלראות את כל התחנות (אני דיי ותיק) יצא לי אפילו לעבוד ברובן. אבל מה אם יש אדם שמתוך 7-8 תחנות שיש בסקר שהוא לא מכיר ישנה תחנה אחת שהוא ממש מעריץ - נראה לי שהוא ירשה לעצמו להצביע לה. רק העלתי נקודה למחשבה - יכול להיות שאני טועה.

אני לא יודע מה איתך...

אני לא יודע מה איתך...
אבל התחנות שהייתי נוכח בהן, לדוגמה: סקר ראשון: 1, למעט תחנות קרית גת והאוניברסיטה, שרק עברתי בהן עם הרכבת. לכן נמנעתי מלהצביע ברוב הסקרים. הסקר היחיד שהייתי בו בחלק גדול מהתחנות, הוא הסקר השלישי, שכן הייתי בכל תחנות ת"א, והרבה, וגם שם אין לי שמץ איך שאר התחנות נראות בכלל. לפי דעתי מעטים מאוד הם האנשים שראו רוב של תחנות בסקר מסויים, מעטים עוד יותר אלו שנכחו בהן בזמן העלייה/ירידה מהרכבת.

arielguelman

New member
רק מוצקין!!!!!

סקר חמישי ואחרון בסדרה

רק מוצקין!!!!!
התחנה הכי גדולה בקריות !!!

תוכון1

New member
שאלה למנהל..../images/Emo13.gif

סקר חמישי ואחרון בסדרה

שאלה למנהל..

אפשר אולי שבגמר הגדול ישתתף בנוסף למקום הראשון בכל סקר גם המקום השני? אני פשוט עדיין מוחה על הבושה שנעשתה עם תחנת ת"א אוניברסיטה..

omer87

New member
לתואר חביבת הקהל../images/Emo3.gif

שאלה למנהל..

אפשר אולי שבגמר הגדול ישתתף בנוסף למקום הראשון בכל סקר גם המקום השני? אני פשוט עדיין מוחה על הבושה שנעשתה עם תחנת ת"א אוניברסיטה..
לתואר חביבת הקהל

fireman

New member
נו מה לעשות?

שאלה למנהל..

נו מה לעשות?
גם אני בחרתי תל אביב האוניברסיטה...... אולי נעשה באמת גם את תחרות חביבת הקהל בין כל המקומות השניים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה