סקר חמישי ואחרון בסדרה

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
יבוא יום כשיהיה לי ממש ממש

נו מה לעשות?
גם אני בחרתי תל אביב האוניברסיטה...... אולי נעשה באמת גם את תחרות חביבת הקהל בין כל המקומות השניים.
משעמם ויהיה לי הרבה זמן (כן, בטח...
) אני אעשה מסע מנהריה עד דימנוה (או שאולי כבר יהיה ממטולה עד אילת - מי יודע?) ואצלם את כל התחנות!...

fireman

New member
יאללה בוא ../images/Emo6.gif

משעמם ויהיה לי הרבה זמן (כן, בטח...
) אני אעשה מסע מנהריה עד דימנוה (או שאולי כבר יהיה ממטולה עד אילת - מי יודע?) ואצלם את כל התחנות!...
יאללה בוא

../images/Emo6.gif אני עסוק בגשר קלאטרווה../images/Emo6.gif

אם כך, תכין את עצמך מראש
לעובדה שלא נוסעים, כי הוא לא יבוא
אני עסוק בגשר קלאטרווה

איך יהיה לי זמן לבוא ? אתם מעסיקים אותי בשרשור באורך של המיתר של הגשר ויהיה לי זמן לבוא?

fireman

New member
הוא יספיק לגזור את הסרט?

יבנו, יבנו. רק שלופוליאנסקי
לא יבכה אח"כ שהוא לא ראש עיר. ייבחר חרדי אחר במקומו. החרדים ברובם נגד הגשר...
הוא יספיק לגזור את הסרט?
אתה יודע....זאת בד"כ שאלת מיליון הדולר אגב, אם אתה רוצה לעלות מדרגה....התנגדת והוועדה המקומית דחתה את ההתנגדות פנה לוועדת הערר המחוזית לתכנון ובניה. זה אפילו בחינם.

לדעתי יש צדק במה שנכתב שאיחור

הוא יספיק לגזור את הסרט?
אתה יודע....זאת בד"כ שאלת מיליון הדולר אגב, אם אתה רוצה לעלות מדרגה....התנגדת והוועדה המקומית דחתה את ההתנגדות פנה לוועדת הערר המחוזית לתכנון ובניה. זה אפילו בחינם.
בהפעלת הלחצים לא יוכל כרגע לסייע. היו צריכים להתחיל מזמן אבל כולנו נרדמנו בעמידה !

אינני יודע לגבי לופוליאנסקי. אני שו

בהפעלת הלחצים לא יוכל כרגע לסייע. היו צריכים להתחיל מזמן אבל כולנו נרדמנו בעמידה !
שומע כל הזמן שיש לו מתנגדים רבים מבית. גם בעניין הגשר מצד משפחות חרדיות מיעוטות יכולת וגם כי רבים מתומכיו טוענים שהוא לא משנה את המצב לטובת החרדים מול החילוניים. לי אין דבר בעניין זה. אני רק יכול לומר לך שלופוליאנסקי הקים את יד-שרה בשנת 76 וארגון זה נתן לאמא ז"ל מחולל חמצן בהשאלה, ללא כל תמורה כספית, בשנתה האחרונה !

OMER G17

New member
יחסית לראש עיר חרדי הוא אחלה...

שומע כל הזמן שיש לו מתנגדים רבים מבית. גם בעניין הגשר מצד משפחות חרדיות מיעוטות יכולת וגם כי רבים מתומכיו טוענים שהוא לא משנה את המצב לטובת החרדים מול החילוניים. לי אין דבר בעניין זה. אני רק יכול לומר לך שלופוליאנסקי הקים את יד-שרה בשנת 76 וארגון זה נתן לאמא ז"ל מחולל חמצן בהשאלה, ללא כל תמורה כספית, בשנתה האחרונה !
יחסית לראש עיר חרדי הוא אחלה...
הוא לא כופה והוא בן אדם טוב...יד שרה

seffic

New member
למה החרדים נגד? הם חוששים

יבנו, יבנו. רק שלופוליאנסקי
לא יבכה אח"כ שהוא לא ראש עיר. ייבחר חרדי אחר במקומו. החרדים ברובם נגד הגשר...
למה החרדים נגד? הם חוששים
שממרומי הגשר יראו את המחשופים של בנות ישראל הטהורות....

תשמע ההערות שלך גזעניות

לא...ייבחר ניר ברקת בעזרת השם!
או כל חילוני אשכנזי שיושיע את העיר הזאת
תשמע ההערות שלך גזעניות
מה הקשר בין חילוני אשכנזי לבין תפקוד נכון... שני ראשי הערים הקודמים של י-ם היו חילונים אשכנזים ידעת את זה!!! מה מזרחי מסורתי לא יכול להיות ראש עיר, או אשכנזי דתי או כל עדה וזיקה למסורת מה הקשר בכלל בין הדברים ...

OMER G17

New member
אני לא גזען תחליף את המילה אשכנזי..

תשמע ההערות שלך גזעניות
מה הקשר בין חילוני אשכנזי לבין תפקוד נכון... שני ראשי הערים הקודמים של י-ם היו חילונים אשכנזים ידעת את זה!!! מה מזרחי מסורתי לא יכול להיות ראש עיר, או אשכנזי דתי או כל עדה וזיקה למסורת מה הקשר בכלל בין הדברים ...
חילוני נאור משכיל שייצג את מעמד הביניים ואת המעמד הבינוני-גבוה ויישאף להשאיר אותם בעיר הזאת...ושתהיה חשובה לו התרבות בעיר...מצידי שיהיה אתיופי תימני או אשכנזי...רק שיהיו בו את התכונות האלה...אני אשכנזי ובגלל זה כתבתי אשכנזי בסדר? אגב ניר ברקת נראה לי מאוד כריזמטי ועם הרבה כוונות טובות בגלל זה אני בעדו

חילוני נאור משכיל ...

חילוני נאור משכיל שייצג את מעמד הביניים ואת המעמד הבינוני-גבוה ויישאף להשאיר אותם בעיר הזאת...ושתהיה חשובה לו התרבות בעיר...מצידי שיהיה אתיופי תימני או אשכנזי...רק שיהיו בו את התכונות האלה...אני אשכנזי ובגלל זה כתבתי אשכנזי בסדר? אגב ניר ברקת נראה לי מאוד כריזמטי ועם הרבה כוונות טובות בגלל זה אני בעדו
חילוני נאור משכיל ...
מה זה נאור??? ע"פ מה נמדדת אצלך מידת הנאורות??? ואם ייבחר ראש עיר שלא למד באונברסיטה כי הוא בא ממעמד שחייב אותו לעבוד ולא הייתה לו הפריבילגיה ללמוד??? הקריטריונים שלך למידת כשירותו של בן אדם נורא מעוותים...

OMER G17

New member
אינטיליגנט..

חילוני נאור משכיל ...
מה זה נאור??? ע"פ מה נמדדת אצלך מידת הנאורות??? ואם ייבחר ראש עיר שלא למד באונברסיטה כי הוא בא ממעמד שחייב אותו לעבוד ולא הייתה לו הפריבילגיה ללמוד??? הקריטריונים שלך למידת כשירותו של בן אדם נורא מעוותים...
אינטיליגנט..
המועמדים שאני בעדם אגב כנראה באו ממעמד שיכל להרשות לעצמו ללמוד באוניברסיטה...תתייחס למה שכתבתי למטה...אני מעוניין במועמד שיידחוף את העיר לכיוון שבו אני מעוניין..אגב סתם מתוך עניין..איפה אתה גר ומאיזה מוצא אתה?

טוב כנראה שאתה ממש אבל

אינטיליגנט..
המועמדים שאני בעדם אגב כנראה באו ממעמד שיכל להרשות לעצמו ללמוד באוניברסיטה...תתייחס למה שכתבתי למטה...אני מעוניין במועמד שיידחוף את העיר לכיוון שבו אני מעוניין..אגב סתם מתוך עניין..איפה אתה גר ומאיזה מוצא אתה?
טוב כנראה שאתה ממש אבל
ממש לא מבין את הבעיתיות במה שאתה רושם ... וזה גם בא לידי ביטוי בשאלות שלך,בצורה שאתה שופט בני אדם ע"פ מוצא מקום מגורים ואמונה דתית ...

OMER G17

New member
אני מבין איך שזה נשמע רע...

טוב כנראה שאתה ממש אבל
ממש לא מבין את הבעיתיות במה שאתה רושם ... וזה גם בא לידי ביטוי בשאלות שלך,בצורה שאתה שופט בני אדם ע"פ מוצא מקום מגורים ואמונה דתית ...
חלק גדול מהסטיגמות לא נוצרות סתם..כמובן שכשאתה מכיר אנשים לעומק אתה מגלה בהם צדדים חיוביים שלא ראית כשהסתכלת עליהם כמכלול...עכשיו לגבי ראש העיר הרצוי בעיניי...זכותי לרצות גם שהוא יהיה בדיוק אבל בדיוק כמוני..לא? חוץ מזה שביינתיים אין לי זכות הצבעה...רק בן 17

אם אתה בן 17 אני מבין שאתה עדיין

חלק גדול מהסטיגמות לא נוצרות סתם..כמובן שכשאתה מכיר אנשים לעומק אתה מגלה בהם צדדים חיוביים שלא ראית כשהסתכלת עליהם כמכלול...עכשיו לגבי ראש העיר הרצוי בעיניי...זכותי לרצות גם שהוא יהיה בדיוק אבל בדיוק כמוני..לא? חוץ מזה שביינתיים אין לי זכות הצבעה...רק בן 17
אם אתה בן 17 אני מבין שאתה עדיין
תלמיד... לכן המלצה שלי לך עם מה שכתבת כאן למורה להיסטוריה עם מה שכתבת כאן ותשאל אותו מה לא בסדר במה שכתבת לאחר מכן למורה לאזרחות ותשאל גם אותו או אותה מה לא בסדר עם מה שכתבת ולסיום תשאל את ההורים שלך ותראה שכולם יענו לך בערך כמו שאני עניתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה